Jausmingi pasikandžiojimai

bigstock-Hot-Passionate-Kiss-92228234-e1512128186156.jpg
 
Jei nori matyti savo moterį besirangančią iš aistros, sekso metu į pagalbą pasitelk dantis. Norit tikėkit, norit ne, tačiau kūnas į saikingą skausmą reaguoja taip pat kaip į įgudusius judesius burna ar liežuviu – žaibišku susijaudinimu. Kai tai suvoksi, seks smarkus seksualinis pasitenkinimas; vyrus visuomet jaudina žinojimas, kad jis turi tokią galią valdyti moters kūną. Įkandimas tinkamu laiku tinkamoje vietoje gali priversti ją šaukti tavo vardą.

Svarbu paminėti, kad kiekvienos moters reakcija į skausmą yra skirtinga, taigi tau gali tekti pritaikyti savo jausmingo kandimo techniką prieš rimtai nusitaikant į taikinį.

Jausmingų įkandimų patarimai

1. Nusitaikyk į jos erogenines zonas

Jei įkandimai tau nauja patirtis, pradėk nuo kaklo. Daugumai moterų ši vieta yra labai jautri ir joms neabejotinai patinka, kai jas čia bučiuoja. Tai lengvas kelias, kaip gali priversti ją murkti iš pasitenkinimo. Vidinės kojos pusės taip pat vertos tavo dėmesio, o dažniausiai rezultatas bus toks, kad ji maldaus klitorio stimuliacijos. Jei tikrai nori išvaryti ją iš proto, neišpildyk jos noro, ir toliau kramsnok iki ji praras kontrolę. O ji praras. Kitos vietos, kurios turėtų susilaukti daug tavo dėmesio, yra jos liemens išlinkimas, apatinė nugaros dalis, vieta vos žemiau jos krūtų ir užpakaliukas.

2. Sukurk tinkamą momentą

Tai tikrai nereiškia tiesiog suleisti dantis į jos kūną. Tai gali būti tikrai skausminga, o tu nori, kad ji susijaudintų ir fiziškai, ir psichologiškai. Pradėkite nuo glamonių, prie kurių esate pratę: bučiuok ją, glamonėk ją, nešvankiai su ja kalbėk. Jei nori padidinti statomą sumą, išbandyk ką nors naują. Kai aistra bus akivaizdi, švelniai perbrauk dantimis per jos pečius, šlaunis ar klubus – vietas, kurios skaudėtų mažiausiai, jei kartais jai tai nepatiktų. Jei ji suvirpės iš malonumo, gali laikyti tai žalia šviesa ir tęsti, tačiau elkis švelniai. Tu nori surasti jos skausmo slenkstį jo neperžengdamas. Stebėk jos veido išraiškas ir viską suprasi.

3. Išlik greitas

Paslaptis, kaip jausmingai kandžiojant nesukelti tikro skausmo, yra daryti tai greitai. Kuo ilgiau užlaikysi įkandimą, tuo daugiau skausmo partnerė patirs. Taigi, idealus krimstelėjimas neturėtų trukti ilgiau nei kelias sekundes, nebent ji prašo šiek tiek stipriau, žinoma. Tu taip pat turi būti tikras, kad nepraleidi per daug laiko ties vienu tašku, tai taip pat gali greitai tapti skausminga. Juk nenori, kad ji pasijaustų tarsi būdama lovoje su Drakula!

Jausmingų įkandimų klaidos

1. Nekandžiok atsitiktinių vietų

Nesvarbu, kaip labai jai patinka toks žaidimas, įkandimai atsitiktinėse vietose gali atvėsinti moterį. Kitaip tariant, nekąst į pirmą vietą, kurią matai, nebent tai viena iš vietų, kurias jau aptarėme. Įkandimas netinkamoje vietoje gali ją išgąsdinti ir sugadinti romantišką vakarą, o ypač, jei prieš tai ji nebuvo to patyrusi. Tu nori, kad ji dejuotų iš malonumo, ne iš agonijos.

2. Neskleisk garsų

Galbūt jai patinka, kai tu virsti žvėrimi, tačiau tai nereiškia, kad turi ir skambėti kaip vienas iš jų. Kai kuriems garsams miegamajame tiesiog ne vieta – siurbimas ir čepsėjimas lūpomis yra tiesiog šlykštu. Nesvarbu, kaip gerai tu moki įkąsti jai į kaklą ar liemenį, tik siurbtelėk ir viskas bus baigta. Kvailumas taip pat gali turėti tokį patį efektą, taigi venk tokių komentarų kaip „skanumėlis!“ ar kitų pasakymų, kuriuos galima išgirsti žaidimų aikštelėje, o ne seksualiai kandžiojantis.

3. Negraužk

Tai savaime suprantama, tačiau kuo daugiau kramsnoji vieną vietą, tuo mažiau maloniu pojūčiu tai tampa. Tas pats galioja ir bet kokiems graužimą primenantiems judesiams. Jausmas, kad tave tuoj sugrauš neturi nieko bendro su seksualumu. Išlaikyk jausmingus krimstelėjimus trumpus, švarius ir greitus, kad partnerė nepasijustų kaip graužtukas.

Meilės įkandimai

Jausmingi įkandimai moteriai gali būti labai malonia patirtimi, o kai kurios to paslapčia trokšta. Deja, vyrai dažnai nedrįsta eksperimentuoti su šia idėja, nes bijo būti apšaukti gyvuliškais. Labiau pasitikintiems savimi pasikandžiojimas yra natūralus instinktas, kuris sujudina daugumą moterų. Pasinaudok šiais jausmingų krimstelėjimų patarimais lovoje ir stebėk, kaip greitai ji tirpsta tavo burnoje. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras