Jo malonumas – tavo rankų darbas

seksas-71170124.jpg
 
Moterys, kurios neabejoja, jog didžiausią malonumą vyrui suteikia penio judesiai makštyje – klysta. Tiesa yra tokia: didžiausią malonumą vyrams teikia seksas apskritai. Įvairiausi jo būdai. Ir vienas iš jų – malonumas, suteikiamas ranka. Nenuostabu, kad dažniausiai jie taip palepina patys save, tačiau sumanios moters rankos gali išties padaryti stebuklus.

Tiesa, ties šia vieta daugumos moterų fantazija ir baigiasi, o tenkindamos partnerį ranka apsiriboja įprastais judesiais aukštyn-žemyn. Ar galima padaryti dar ką nors įdomesnio ir malonesnio? Žinoma!

Vis dėlto pirmasis žingsnis, kad ir kokias manipuliacijas su partnerio pasididžiavimu ketintumėte daryti, yra lubrikantas. Kai slysta geriau – išties maloniau. Taigi patrinam kelis lašus lubrikanto tarp delnų ir... pradedam!

Spaudimas. Vienos rankos pirštus sudėkite tarsi žiedą, perbraukite juo išilgai viso penio, ir spustelėkite tvirčiau prie penio pagrindo. Šiuo atveju jūsų ranka veikia kaip penio žiedas – suteikia malonų spaudimą ir efektyviai sulaiko erekciją. Tuo tarpu kitos rankos pirštus sudėkite lygiai taip pat, kaip žiedą, ir švelniai judėkite peniu aukštyn-žemyn, vis paspaudydama įvairiose jo vietose: ties galvute, ties viduriu, arčiau pagrindo.

Tarp delnų. Sudėkite delnus vieną priešais kitą ir pakočiokite tarp jų penį, tarsi norėdama suformuoti ritinėlį. Šiam judesiui atlikti reikia daugiau lubrikanto – jei tik atsiras bent menkiausia trintis, toks stimuliavimas taps nemalonus.

Galvutės masažas. Viena ranka suimkite penį į kumštį ir tvirtai laikykite nukreiptą aukštyn. Lubrikantu suteptu kitos rankos delnu švelniai pamasažuokite aplink penio galvutę, perbraukite jos viršūnę. Judėkite nuosekliai, viena kryptimi, bet kartkartėmis kryptį galite ir pakeisti. Svarbiausia – kad judesiai nebūtų visiškai chaotiški, pajuskite ritmą.

Švelnus glostymas. Vyras guli ant nugaros. Jo penį paguldykite jam ant pilvo. Viena ranka suimkite ir švelniai spustelėkite aukštyn jo sėklides, o kitos rankos delnu švelniai glostykite penį aukštyn-žemyn, per visą jo ilgį.

Truktelėjimas. Viena ranka atsmaukite penio odelę, delnu nusliuokite žemyn ir prispauskite ranką prie penio pagrindo, pirštais suformuodama žiedą. Kita ranka apglėbkite penį ir sliuokite į viršų, tarsi mėgintumėte ištraukti kamštį. Be abejo, ne per stipriai. Galite šį judesį atlikti trimis pirštais, sudėjusi juos žiedu, galite tai daryti ir visa ranka.

Pakaitomis. Viena ranka slinkite nuo penio galvutės žemyn, iki pagrindo. Kai tik pasieksite pagrindą – ranką atitraukite, bet tuo pat metu kita ranka palieskite penio galvutę ir vėl slinkite žemyn iki pagrindo – taip kaitaliokite rankas judesiu, tarsi mėgintumėte ant penio užmauti kokią nors siaurą movą.

Briaunomis. Suimkite penį abiejų delnų briaunomis ir judėkite aukštyn-žemyn.

Dvigubas žaidimas. Apglėbkite delnu penį prie pagrindo – taip, kad penis jūsų saujoje atsidurtų tarsi movoje. Jei partnerio pasididžiavimas pakankamai didelis, gali prireikti ir antros rankos pagalbos – apglėbkite ja likusią penio dalį. Jei vis dėlto užtenka vienos rankos, kita tuo metu galite glamonėti vyro sėklides. Taigi peniui atsidūrus jūsų rankos ar rankų movoje, belieka kurį laiką palepinti jį tradiciniu pumpuojamuoju judesiu aukštyn-žemyn. Kartkartėmis galite paįvairinti šį judesį vesdama rankas priešingomis kryptimis: tuo metu, kai viena kyla aukštyn, kita leidžiasi žemyn.

Melžimas. Skamba veikiau gašliai nei erotiškai, bet toks judesys – taip pat savotiška penio glamonių klasika. Pridursime: labai veiksminga klasika. Suimkite penį ties pagrindu, tada braukite per visą jo ilgį aukštyn, apglėbusi ranka, tarsi norėtumėte švelniai melžti. Viršuje penį paleiskite, o tuo pat metu kita ranka kartokite analogišką judesį nuo apačios link viršaus.

Priešpriešinis stimuliavimas. Viena ranka švelniai apglėbkite penio viršūnę. Tada slinkite šia ranka žemyn, nuo galvutės link pagrindo, imituodama judesį, tarsi penis skverbtųsi vidun. Kai tik viena ranka pasieks penio pagrindą, kita pakartokite judesį nuo pat viršūnės. Greitinant šių judesių tempą partneriui atrodys, kad jis skverbiasi vis giliau ir giliau. 

Žiedas. Iš nykščio ir smiliaus suformuokite žiedą. Apjuoskite juo penį ir judinkite aukštyn-žemyn. Kaskart pirštų žiedu pasiekusi penio viršų, žiedą „užverkit“ ties jo galvutės viršūne. O tada leiskite peniui su nedideliu pirštų pasipriešinimu vėl įsliuogti į žiedą, iki pat apačios.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras