Jo striptizo gidas (su video)

 
Striptizo šokis – ne pirmoji ar būtiniausioji mylimosios viliojimo priemonė, tačiau tai iš tiesų atgaivina, paįvairina poros seksualinius bei tarpusavio santykius. Juk striptizas – puikus būdas ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir geriau atskleisti partneriui savo seksualiąją pusę.

Seksualus striptizas nereikalauja neeilinių šokio sugebėjimų, idealaus kūno. Užtenka norėti išbandyti kažką nauja! Kai suprasite, kaip tai nesunku, apgalvosite, kaip stipriai galite nudžiuginti partnerę, ko gero, bus sunku nenorėti šokti. Taigi, siūlome susipažinti su striptizo pagrindais bei visa informacija apie šokį nuo pradžių iki pabaigos.

Prieš pradedant

Būtų puiku, jei visų pirma pasitreniruotumėte keletą šokio žingsnelių, ypač patariame tai daryti prieš veidrodį – taip ne tik prisijaukinsite judesį, bet ir galėsite išvengti kai kurių klaidų, pvz. nekokios veido mimikos.

Nors striptizas – nėra fiziškai reiklus šokis, jūsų judesiai turėtų būti gana nesunkūs, kad galėtumėte jaustis patogiai ir visą dėmesį skirti partnerei. Idealu, jei per paskutinę „treniruotę“ sugebėtumėte sušokti užrištomis ar užmerktomis akimis.Taigi, siūlome jums keletą judesių:

1. Judinkite savo kojų šlaunis ratu, tarsi jomis  bandytumėte kažką sumaišyti, suplakti. Pasistenkite liemenį išlaikyti tiesų. Drąsiai lėtinkite ir greitinkite judesių tempą, kartkartėmis pakeiskite kryptį. Šiek tiek pasitreniravę pajusite dubens svorį ir išmoksite jį valdyti!

2.  Taigi, įsivaizduokite, kad jūsų dubuo – tarsi vandens pilnas indas. Truputį sulenkite kelius ir klubais judėkite pirmyn (tarsi šiek tiek vandens išpiltumėte į priekį), grįžkite į centrą ir judėkite atgal (tarsi vandenį piltumėte už savęs). Beje, šis judesys atgal seksualiai išryškins priekyje esantį penį.

3. Prieš veidrodį pažiūrėkite sau į akis. Akių kontaktas be galo svarbus tiek nusirenginėjant, tiek šokant! Gero striptizo esmė – ne būtinai šokyje, svarbiausia yra ryšys su publika, šiuo atveju – su partnere. Tikrai galite suvilioti moterį kerinčiu žvilgsniu, energija ir užsidegimu. Nusirenginėkite lėtai, seksualiai, akimis gundykite partnerę – leiskite jai pasimėgauti!

4. Šiek tiek paerzinimo! Tai laikas, kai turite absoliučią moters geidulingumo kontrolę, tad drąsiai tuo manipuliuokite. Kuo ilgiau viskas truks (proto ribose) – tuo labiau ji trokš suartėjimo, kuo mažiau leisite liesti – tuo didesnis geidulys atsiras. Nustebinkite partnerę surišdami jai rankas, užrišdami akis... Judesiais ir prisilietimais erzinti susijaudinusią mylimąją lengviau nei manėte!

Kaip pradėti

Būkite apsirengę, stovėkite toliau nuo partnerės, kad ši jus matytų, bet nepasiektų. Pradėkite judinti klubus, ir nusiteikite, jog vienas jūsų (ar abu), ko gero, pradžioje nusijuoksite. Nesijaudinkite dėl to, priešingai – juokas šiek tiek pašalins įtampą, drovumą.

Pradėję judėti, lengvai priartėkite prie partnerės tiek, kad ji galėtų jus paliesti. Ir toliau judinkite klubus bei dubenį (pratimas su vandeniu). Tuomet galite pirštais perbraukti sau per plaukus, krūtinę, intymiąją zoną. Neskubėkite nusirengti, erzinkite partnerę, galite pasilenkti ir leisti jai girdėti jūsų kvėpavimą, šiek tiek viena ranka (galite ir jos) pakelti marškinėlius ar nuleisti trumpikes.

Atminkite: didžiausias striptizo efektas – jūsų sukuriamas laukimas, geidulingumas.

Dar labiau priartėkite prie moters. Stovėdami apsižerkite kėdę (galbūt tą, ant kurios sėdi išrinktoji?), po truputį nusirenkite. Ar jau leisite liesti intymiąją zoną – jūsų pasirinkimas. Galbūt verta prailginti laukimą? To siekdami, galite tiesiog žaismingai patraukti partnerės ranką sakydami „dar ne dabar“, „teks šiek tiek palaukti“ ar „pasakysiu, kada“. Taip pat galite stovėti tokiu atstumu, kad moteris negalėtų to padaryti, tačiau leiskite jai glostyti jūsų krūtinę, rankas, gal ir užpakaliuką.

Nusirengėte, o kas toliau?

Pateikiame jums dvi seksualias galimybes, ką galite veikti nusirengę. Taigi:

1. Apsisukite, lengvai atsisėskite ant moters kelių atsukę jai nugarą. Pagal muzikos ritmą judinkite klubus, trinkitės į partnerę.Taip pat galite savo rankomis valdyti moters kojas, pasiekti intymiąją jos vietelę... Leiskite jai bučiuoti jūsų nugarą, kaklą, rankomis nevaržomai glamonėti jūsų kūną!

2. Apeikite kėdę, sustokite ties atlošu ir iš nugaros drąsiai lieskite moterį visur, kur manote, jog jai patiks.  Štai vienas patarimas, padėsiantis iš tiesų įkaitinti dailiosios lyties atstovę: jeigu jos plaukai pakankamai ilgi, viena ranka švelniai juos suimkite, bučiuokite kaklą. Moteris tuo metu jūsų nematys, tad galite nustebinti ją nusirengdami trumpikes ar net jomis surišdami jos rankas (nugaroje). Tada ženkite į priekį, peniu lieskite mylimosios rankas, kūną, drąsiai glamonėkite.

Finalas

Jeigu partnerės rankas surištos, apsižerkite kėdę ir jas atriškite. Išnaudokite šį judesį: bučiuokite jos kaklą, lieskite krūtis, leiskite moteriai rankomis tyrinėti jūsų kūną.

Atsitraukite, judesiais ir žvilgsniu pakvieskite dailiosios lyties atstovę padėti jums apsirengti. Bandant užmauti trumpikes, leiskite suprasti, jog iš tiesų norėtumėte dar pasimėgauti nuogu artumu... Galbūt ji iš karto parodys nenorą jus rengti? Tuomet galite tiesiog švelniai nurenginėti mylimąją. Ko gero, po tokio puikaus nuotykio norėsite pasimėgauti dar puikesniu seksu... pabaiga priklauso tik nuo jūsų!

Pasitikėkite savimi, nepamirškite akių kontakto, eksperimentuokite ir drąsiai viliokite!

O štai dar ir linksmas vyriško striptizo video:

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras