Jos erotinė fantazija - pribloškianti ir keista

 
6 komentarai
Suaugusiems.lt redakcija sulaukė netikėto skaitytojo Roberto klausimo:

Turiu jums gana rimtą klausimą. Pradėjau susitikinėti su neįtikėtina moterimi – ji ideali visomis prasmėmis. Bent jau aš taip maniau. Mes susitikinėjome maždaug 8 mėnesius ir seksas, santykiai – viskas buvo taip, kaip svajojau, tačiau tik iki šiol. Jūsų svetainėje mes perskaitėme straipsnį, kuriame buvo kalbama apie dalinimąsi fantazijomis ir atvirą kalbėjimąsi apie vienas kito norus. Na, mes nusprendėme pasinaudoti patarimu ir ji man pasakė kai ką, kas tikrai mane nustebino. Ji norėjo, kad sekso metu aš apsirengčiau moteriškais drabužiais! Tai keisčiausias dalykas, kokį man yra tekę girdėti ir aš jaučiuosi pasimetęs. Ji man sakė, kad jai patinka vyriškumas ir žiūri į mane kaip į vyrą, tačiau vis tiek nori to? Aš esu 99 proc. nusistatęs prieš tai, ir tas 1 proc. yra tik dėl to, kad aš ją myliu. Gal galėtumėte patarti, kaip turėčiau elgtis?

Atsakymas: Niekas nesakė, kad dalintis fantazijomis tai tas pats, kas iškylauti ar pasivaikščioti parke. Kartais mums kyla fantazijų apie grupinį seksą su kita mergina, kartais gali pasirodyti, kad svajos nuneša mus už ribos. Tai, kuo ji su jumis dalinasi, turi pavadinimą. Tai vadinama feminizacija, kas reiškia paklusnų vyrą persirengusį moteriškais drabužiais ir besielgiantį kaip moteris. Priklausomai nuo žmogaus, susijaudinimo priežastys gali būti kelios, pavyzdžiui, dėl galimybės žeminti, galios, kontrolės ar traukos tos pačios lyties partneriams.

Kalbant apie fantazijas, gilus bendravimas yra labai svarbus ir patartina pasiteirauti partnerės, kodėl ji apie tai svajoja ir kokio tipo susijaudinimą tai jai teikia. Priešingai nei gali pasirodyti, feminizacija neturi atimti vyriškumo iš vyro. Tai darydamas ir jausdamasis patogiai jūs galite parodyti, koks saugus jaučiatės dėl savo vyriškumo. Tai gali parodyti jai, kad jūs norite išpildyti jos norus ir ji gali patikėti jums savo slapčiausias ir ypatingiausias fantazijas. Be abejo, jūs neturite daryti to, dėl ko jaučiatės nepatogiai. Bet ar persirengimas toks baisus dalykas? Kiek daug vyrų pasaulyje apsivelka moteriškus drabužius tiek erotiniais, tiek ne erotiniais tikslais? Tikrai daugiau nei jūs galvojate. Be to, į jūsų paramą šiuo atveju vieną dieną gali būti atsakyta tuo pačiu, kai jūs pasidalinsite savo erotinėmis svajonėmis, tačiau jai tai atrodys pakankamai keista. Galiausiai, juk jos noras nieko nežeidžia ir viskas yra vardan gero sekso ir erotiškumo. Kaip bebūtų, pirmiausia svarbu apie visą tai atviriau pasikalbėti, drauge nuspręsite – galbūt fantazija kilo dėl galios ir kontrolės troškimo? O juk tai galite patenkinti ir kitaip! Jei negalite nusiteikti ir mėgautis mylimosios fantazija – kartu raskite tam alternatyvą, kuri tenkintų jus abu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
ka tau gaila?
Su tokiom zeminanciom fantazijom viena diena ji ir tavo pagrindine role nores suvaidinti. Tada jau galesi pilnai vaidinti moteri.
Na yra visokių iškrypėlių...
Nereali fantazija, kaip mazai tokiu moteru.. Noreciau tavo moteriai vergauti kaip moteris...Buciuoti jos kojas, laizyti jai pedas..
teisingai Audrius pasake. Akis uz aki.
Tu geriau paprašyk, kad panelė persirengtų į karvę ar zebrą ir atsistotų keturiom. O jei nesutiks, sakyk "daugiau neprisigalvok nesąmonių"
Naujas komentaras