Jos slaptos mintys sekso metu

 
2 komentarai
Ką galvoja moterys? Tai klausimas, kuris nuolat rūpi vyrams. O dar labiau jiems knieti sužinoti, ką moterys galvoja sekso metu?

Vyras, žinodamas, kad tuojau laukia kūniški malonumai, geba labai greitai išjungti visas kitas su tuo nesusijusias savo mintis – puikiai žinodamas, kad jos niekur nedings, ir apie projekto užbaigimui reikalingus parametrus ar idėjas, kur galima įsigyti atsarginių dalių palamdytam automobiliui, jis spės pagalvoti vėliau. Ir tai – komplimentas moteriai: kuo greičiau vyras pamiršta viską pasaulyje ir prieš save mato tik ją – tuo geriau. 

Tačiau moterų smegenys veikia kitaip. Ir vos tik rūbai nukrinta, smegenys ima sukti mintis turbo režimu. O mintys į galvą lenda pačios įvairiausios. Portalo „Women’s Health” surengtoje apklausoje dalyvavo 1000 moterų, ir jos prisiminė, kokios mintys dažniausiai lįsdavo į galvą sekso metu. Anaiptol ne visos jos seksualios. O iš moterų pateiktų atsakymų akivaizdu: vyrams reikėtų gerokai pasistengti, kad sekso metu moters neblaškytų jokie kiti reikalai, ji galėtų atsipalaiduoti ir galvoti tik apie malonumus.

Taigi apie ką dažniausiai prisipažino galvojančios moterys, kai partneris šventai tiki, jog visos jų mintys sukasi tik apie artėjantį orgazmą?

Jos slapta sekso mintis Nr. 1:

„Aš jaudinuosi, ką galvoja jis, ar esu pakankamai gera lovoje, ir tai dažniausiai užgesina mano aistrą” – Megan, 19 metų.

Turinčios tokių minčių prisipažino 57 procentai apklaustų moterų. Joms visoms rūpėjo, ar partneriui patinka mylėtis. Ne ar apskritai jam patinka seksas, o ar jam patinka mylėtis būtent su ja. Pasak seksologų, lengviausiai vyras tai galėtų ištaisyti sakydamas moteriai daugiau komplimentų, ir, kas ypač svarbu – detalių komplimentų, adresuotų konkrečiai jai ir pritaikytų būtent tai situacijai. Kuo išsamiau jis nupasakos, kas partnerėje jam patinka ir kokie jos veiksmai labiausiai užveda, tuo toliau nuvys įkyrias jos mintis šalin.

Jos slapta sekso mintis Nr. 2:

„Norėčiau, kad jis paskubėtų ir baigtų greičiau” – Laura, 22 metai.

Štai jums ir staigmena: nors nuolat teigiama, kad moterims patinka ilgi meilės žaidimai, iš tikrųjų jie neturėtų pernelyg dažnai užsitęsti ilgiau nei 10-13 minučių. Būtent tiek, manoma, trunka idealus įprastas lytinis aktas. Todėl patarimas vyrams: išmokite skaityti partnerės kūno kalbą ir atpažinti jos reakcijas. Jei jūs jai brangus, ji tikrai neišsiduos, kad jūsų glamonėjama ir stimuliuojama ėmė nuobodžiauti. Ir vis dėlto jei pastebėsite, kad jos kvėpavimas tapo lygus, nebesijaučia aistros bangų ir atoslūgių – vadinasi, atidėlioti orgazmo nebereikėtų, leiskite jai ir sau baigti.

Jos slapta sekso mintis Nr. 3:

„Velnias! Aš juk pamiršau nusiskusti kojas!” – Carly, 26 metai.

Daugiau nei pusė moterų kaskart užsiimdamos seksu jaudinasi dėl savo kūno plaukuotumo. Ir jei sekso metu partneris padarys bent menkiausią pastabą, kad mato plaukelius ant jos kojų ar kad daryti oralinį nepatogu, nes ten – nedepiliuota, apie gerą seksą galės pamiršti – galbūt tik tą vakarą, o galbūt ir visam laikui. Geriausia, ką tokioje situacijoje gali padaryti vyras – tai susikoncentruoti į tas moters kūno vietas, kuriomis ji didžiuojasi. Tikrai nereikia oralinio, nereikia kojų masažo jei matote, kad ji mėgina nuo to išsisukti. Tiesiog daugiau dėmesio skirkite kitoms kūno vietoms – ir viskas bus gerai.

Jos slapta sekso mintis Nr. 4:

„Sekso metu svajoju, kad lovoje esame trise: aš ir du vyrai. Nors niekada nenorėčiau to išbandyti realybėje” – Aleksis, 28 metai.

Daugybė moterų mėgsta įkaitinti savo jausmus erotinėmis fantazijomis. Ir net jei greta jūsų lovoje ji mintyse pasiguldo dar ir Zacką Effroną, Davidą Beckhamą ar savo kolegą (tiesa, jūs veikiausiai to niekada nesužinosite!) – tai niekuo negresia jūsų santykiams ir nereiškia, kad jūs nesugebate jos patenkinti. Leiskite jai ramiai fantazuoti ir neklausinėkite, apie ką tos fantazijos, jei ji pati nenori pasakyti. Dar geriau – drąsiai kalbėkite apie savo fantazijas – kuriose, be abejo, būtų ir ji. Papasakokite, kaip norėtumėte su ja pasimylėti viešoje vietoje ar kaip norėtumėte pasimylėti, jei lovoje atsirastų antras vyras – ką leistumėte daryti jam, o ką darytumėte pats. Tai padės jai labiau išdrąsėti, o jūsų meilės žaidimams suteiks daugiau prieskonių: galbūt atsiras ir tokių fantazijų, kurias sumanysite įgyvendinti?

Jos slapta sekso mintis Nr. 5:

„Aš fantazuoju, kad atsikratau viso savo drovumo, imu kontroliuoti partnerio veiksmus, naudoju įvairius sekso žaislus” – Jen, 37 metai. 

Deja, daugybė moterų vis dar drovisi realiai perimti iniciatyvą ar pasiūlyti partneriui seksą su suaugusiesiems skirtais žaislais. Daugiau nei trečdalis moterų sekso metu galvoje suka tokius scenarijus, apie kuriuos nedrįsta prisipažinti partneriui. Viena moteris iš keturių įsivaizduoja besimylinti tokia poza, kokią partneriui drovisi pasiūlyti realybėje. Beje, ir klaidinga manyti, kad moterys to nepasako tik todėl, kad bijo susigadinti reputaciją. Anaiptol. Daugiausia baimių yra susijusios su tuo, kad jos bijo apsirodyti partneriui nerangios, jaudinasi, ar jų kvapas ir skonis bus priimtinas. Kad padrąsintumėte ją išsakyti savo svajones, dažniau pagirkite, kaip jums patinka jos kvapas, kaip nuostabiai ji atrodo, pasakokite, ką dar norėtumėte padaryti, pajausti. Kuo daugiau susižavėjimo ir entuziazmo rydysite – tuo turtingesni taps jūsų seksualiniai santykiai.

Jos slapta sekso mintis Nr. 6:

„Kartais galvoju, kad girdėjau išsijungiant indaplovę, taigi po visko dar reikės nepamiršti ją praverti, o gal ir iškrauti indus.” – Jennifer, 22 metai.

Tai, kad moteris, gulėdama lovoje ant nugaros, galvoje apie tai, jog reikėtų perdažyti lubas – klišė. Bet ji – teisinga. Maždaug kas ketvirta moteris prisipažįsta sekso metu dažnai galvojančios apie buitinius reikalus, kas penkta mintis užėmusi darbo rūpesčiais. Ne todėl, kad partneris būtų pernelyg nuobodus, tiesiog galvoje sukasi tai, kas rūpi dar, be sekso. Kaip moterį išvaduoti iš tokios nereikalingų minčių karuselės?  Visų pirma – nepaversti sekso rutina, netingėti paieškoti naujų pojūčių, sujaudinti ne tik jos kūną, bet ir mintis. Sužadinkite jos vaizduotę, ieškokite naujų erogeninių zonų, atnaujinkite glamonių repertuarą, paprašykite jos padaryti kažką naujo. Beje, pačios moterys prisipažįsta, kad nešvankios kalbos yra viena veiksmingiausių priemonių, nugenančių kitas mintis šalin. Išgirdus iš partnerio „svajoju tave pasodinti ant skalbimo mašinos ir liežuviu pasiekti net ten, kur nesitikėjai” minčių apie skalbinius tikrai neturėtų likti.

Jos slapta sekso mintis Nr. 7:

„Kartais savo dabartinį partnerį lyginu su buvusiuoju. Žinau, kad taip daryti neturėčiau, bet kitaip – neišeina” – Jessie, 28 metai.

Taip, ji tikrai ne kartą pagalvojo apie kitą vyrą sekso metu. Kartais apie jį fantazuoja. Ups! 51 procentas moterų prisipažįsta sekso metu nuolat fantazuojančios apie kitus partnerius. Bet 74 procentai moterų tikina, jog sužinojusios, kad partneris tuo pat metu galvoja apie kitą moterį, jos ne juokais supyktų. Todėl tiek jai, tiek jums šias fantazijas geriau nutylėti. O kad išvytumėte iš jos minčių konkurentą, dažniau klauskite jos, kas jai patinka ir ko ji dar norėtų, kuo svajoja paįvairinti jūsų žaidimus. Taip sustiprinsite jos jausmą, kad kitas partneris niekada nesuteikė ir nesuteiks to, ką galite jūs!

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras