Ką apie vyrą sako mėgstamos sekso pozos?

44(1).jpg
 
11 komentarai
Tai, kas vyksta miegamajame (ar už jo ribų) – iš tiesų nemažai pasako apie žmogaus asmenybę. Turime atsižvelgti ne tik į tai, kaip dažnai mylisi, su kuo... tačiau ir į tai, kaip tai daro.

Ką turite žinoti:

  • Šuniuko stilius patinka vyrams, kurie mėgsta viską kontroliuoti, būti aukščiau moters.
  • Misionieriaus poza byloja apie žmogaus saugumo poreikį bei nuobodumą.
  • Katės poza – tiems, kas siekia gilaus dvasinio ryšio, susijungimo.

Kai kuriems vyrams patinka greitas, stiprus seksas, kitiems – lengvas, švelnus. Kai kuriems patinka ilgos kaitinančios vilionės, kitiems – ėjimas tiesiai „prie reikalo“. Taigi, seksas – kiekvieno individualus pasirinkimas, iš tiesų šį tą bylojantis apie vyrus. Koks jis?

Kviečiame susipažinti ir suprasti, ką apie stipriosios lyties atstovus byloja mėgstamiausios jų sekso pozos. Atminkite, sekso pozų įvairovė – gerai, tad mes kalbame ne apie išbandomas ar kartais propaguojamas, tačiau apie labiausiai patinkančias vyrui pozas.

Šuniuko poza

Ko gero, šie vyrai į moteris žiūri iš aukšto, galbūt net jas niekina. Šie jausmai kyla iš viduje esančio nesaugumo, baimės prisileisti, nukentėti – galbūt vyrui teko kentėti mokykloje (pašaipos dėl išvaizdos, būdo...), šeimoje ar pan. Jei kadaise dėl išvaizdos ar kitų problemų merginos nenorėjo mylėtis, draugauti – dabar toks stipriosios lyties atstovas labiausiai pasitenkina „Šuniuko poza“.

Misionieriaus poza

Misionieriaus pozą dievinantys vyrai – nemėgstantys rizikos, dažniausiai žaidžiantys pagal taisykles. Štai dėl ko užuot siekęs svajonės tapti menininku, jis nuo studentavimo laikų dirba toje pačioje nuomos bendrovėje.  Šie stipriosios lyties atstovai – gana monotoniški, mėgsta saugumą, pastovumą. Beje, nepakenktų papildomas lytinis švietimas!

Kaubojės poza

Kaubojės pozą labiausiai mėgstantys vyrai nepripažįsta sunkaus darbo, yra pripratę prie to, kad viskas jiems pateikiama ant sidabrinės lėkštutės. Ko gero, šeimoje jis buvo vienturtis, o tėvai pildė visus jo norus. Ar tik antroji pusė nėra vyro šeimos draugė? Beje, dažnai pasitaikanti problema – per greita ejakuliacija, per greitas orgazmas. Patariame labiau atsižvelgti į partnerės pojūčius ir paieškoti naujų,  abiems malonių pozų.

Šaukštuko poza

Tokiems vyras svarbiausia yra turėti antrąją pusę, su kažkuo draugauti. Ko gero, visą gyvenimą buvote užguitas draugų, tad jūsų savigarbos jausmas – nepakankamai išvystytas. Šį jausmą vystyti ir gerai jaustis padeda antroji pusė. Ji gali pasakyti, kad jūsų kūnas – per liesas, plaukai – per ploni ir t.t. ir visai jūsų neįžeisti, mat moteris tai sako neįžeidžiančiai, su meile. Štai kodėl vyras mielai rūpinasi partnere, padeda jai susitvarkyti, užsega suknelės užtrauktuką, išlydi į klubą ir t.t. Apskritai, santykiai – šilti ir kupini meilės.

Katės poza

Jei jums patinka ši Tantros poza, ko gero seksas – tai vienas svarbiausių ir labiausiai branginamų dalykų gyvenime. Jums svarbiausia – ne fizinis, o dvasinis orgazmas, kurio metu susilieja, susijungia jūsų ir partnerės sielos. Esate prieraišūs, kantrūs, tačiau kiek priekabūs. Atminkite, kad kartais galima pasimėgauti ir daug pastangų nereikalaujančiu seksu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (11)
Taip vadinama "šuniuko poza" yra pati maloniausia moterims (bent jau taip sako), vadinasi, jei tu taip "myli" - "esi kompleksuotas, žiūrintis iš aukšto ir niekinantis moteris"...:-)))
Durnesnį straipsnį vargu ar surasi. Gal jį feministė rašė?:-))
Tupas straipsnis
Sekas yra gerai nesvarbu kokia poza. Ir nusispjauti į toki straipsni reikia
Tai zdz but normaliam sexo nereikia
Bet juk nėra taip, kad patiktu tik viena poza ir visada tik jos norėtum.
Tiesa
kažkokie vėjai,ne tik pievos...kas kam patinka taip ir daro ir cia ne kiekvieno reikalas...
Vaizdas toks, kad jei megsti vienokia ar kitokia poza, visos prilyginamos kaip su kazkokiais vyro trukumais, nepilnavertiskumo pozymiais. "Ar ten augo be tevu, muse mokykloje, ar neturejo draugu..." nu zodziu taip iseina, kad jei su tavim viskas gerai, tai tu neturi ju megti arba visai neturi megstamos:)
siulau nekapstyti taip giliai, taciau yra vyru megstanciu tokias pozas ir ne kitokias, ir tai 100 ju neapraso, bet greiciausiai turi asmenybes bruozu tokiu :)
paskaicius susidare tokia nuomone kad visi turi megti kates poza nes jei ne tai negerbi moteru arba esi tinginys arba dar kazkoks...
kazkokios pievos ce...
Naujas komentaras