Ką apie žmogaus seksualinį gyvenimą išduoda žinutės ir asmenukės socialiniuose tinkluose

file-20171123-6020-aa3n9n.jpg
 
Dažna asmenukė – seksualinio nepasitenkinimo ženklas! Tą teigia mokslininkai ištyrę tūkstančius socialininių tinklų vartotojų paskyrų.

Mokslininkai iš Masačiusetso universiteto nusprendė, jog reikia atlikti tyrimą, kuris atitiktų šių dienų laiko dvasią, o jo tyrimų rezultatai būtų įdomūs visiems. Taigi, mokslininkai kaip pagrindinį  tyrimo objektą pasirinko socialinius tinklus. Tyrėjai teigia, jog žinutės, paskelbtos socialiniuose tinkluose kalba apie konkretaus vartotojo seksualinį gyvenimą.


Žinoma, jei perskaitote žinutę: ”Šiąnakt mylėjausi iki aušros”, tada mokslininkų nuomonė čia visai nereikalinga. Bet retas drąsuolis mėgsta viešai girtis apie savo seksualinius pasiekimus. Kur kas įdomiau – kas gi socialiniuose tinkluose slypi už kabučių ir ką reiškia tam tikros asmenukės ir vartotojų paliktos žinutės?


Iš tiesų, mokslininkai atliko titanišką darbą ir išanalizavo 223 tūkstančius socialinių tinklų paskyrų, o tada ėmėsi kito etapo ir visiems tyrimo dalyviams pateikė specialų klausimyną. Sąžiningi vartotojų atsakymai leido atskleisti žmogaus prigimtį. Po šio etapo Masačiuseso universiteto tyrėjai kruopščiai sistemino gautus rezultatus…

 

Taigi, tyrimas atskleidė, kad dauguma  (82% moterų ir 60% vyrų) socialinių tinklų vartotojų, kurie socialiniuose tinkluose dalinasi asmenukėmis su savo draugais, yra nepatenkinti  seksualiniu gyvenimu. Taip pat paaiškėjo, kad gražios merginos, kurios per dieną įkelia po 10 asmenukių, negali pasigirti sklandžiu ir nuosekliu gyvenimu. Tačiau mokslininkai įspėja, jog nuo tokių komentarų, kaip,  „Aš apie tave viską žinau“, geriau susilaikyti. 


Vartotojai, kurie socialiniuose tinkluose dalinasi peizažo vaizdais yra patenkinti savo seksualiniu gyvenimu. Net jeigu sekso jų gyvenime apskritai nėra. Jie nieko nesibaimindami gali suvilioti, sugundyti, o atsidūrę intymesnėje atmosferoje  visiškai atsipalaiduoja ir emociškai jaučiasi geriau nei įprastai.  Šiuo klausimu jiems galima  pavydėti!


Tie, kurie socialiniuose tinkluose mėgsta dalintis išmintingomis citatomis bijo seksualinių eksperimentų , tačiau nori patirti sekso malonumą senamadiškais būdais ir  kaip galima greičiau.


Socialinių tinklų vartotojai, kurie dalinasi kačių, pelėdų arba šuniukų nuotraukomis ar video, ne tik yra seksualiai aktyvūs, bet netgi - hiperaktyvūs. Paprastai jiems nepakanka vieno lytinio partnerio ir jie nuolat ieško naujų pojūčių. 


Žmonės, kurie viešai dalinasi savo vaikų pasiekimais ir laimėjimais, sekso patirtimi ar kelia nuotraukas, susijusias su sportu, gyvenime gali pasigirti gera fizine sveikata.


Tikimės, kad ši informacija jums bus naudinga ir tai paskatins jus dar kartą artimiau susipažinti su savo draugais socialiniuose tinkluose!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras