Ką daryti, jeigu nesugebate jos patenkinti?

pora-63395942.jpg
 
Orgazmo stoka – joks juokas. Tai rimta problema, su kuria susiduria tikrai nemažai porų. Šis straipsnis bus skirtas vyrams arba moterims, kurių partnerės nesijaučia patenkintos lytiniu gyvenimu ir nepatiria orgazmo ar jų lūkesčiai nėra pilnai išpildomi. Kartais problema glūdi tiesiog viename mažame niuanse, o kartais tai byloja apie daug gilesnes psichologines problemas, kurioms išspręsti reikės daugiau laiko ir pastangų. Taigi, ką daryti, jeigu jūsų partnerė nėra patenkinama?

Pasikalbėkite


Šis žingsnis gali būti pirmas, gali būti paskutinis. Jeigu esate įsitikinę, jog žinote problemos šaknį ir jau esate apie tai kalbėję, galite to nebedaryti, tačiau kita vertus visai naudingas gali būti ir pakartotinis arba antrasis pokalbis. Jo metu galite dar labiau įsigilinti į tai, dėl ko jūsų partnerė nejaučia pasitenkinimo. Svarbu suprasti, jog orgazmas nėra seksualinio pasitenkinimo apibrėžimas. Nors įprasta manyti, kad pasiekus orgazmą nebėra kur tobulėti, kartais orgazmą pasiekti nesunku, tačiau palaimos tame nėra. Tokiu atveju reikia imtis veiksmų.


Tobulinkite save


Darykite kėgelio pratimus ir mankštą dubens bei pilvo preso raumenims. Vyrams, kurie sueities metu būna davėjais svarbu, kad sueitį vyras galėtų palaikyti bent keletą minučių. Per ankstyva ejakuliacija gali tikrai sutrukdyti moteriai pasiekti pasitenkinimą, bet su tuo kovoti irgi yra įmanoma. Pamaloninkite partnerę pirštais, tobulinkite savo kunilingo įgūdžius arba išpildykite jos fantaziją pažaisti vaidmenimis, pasimylėti žvakių šviesoje ar po atviru dangumi. Savęs tobulinimas gali būti ir penio pompos įsigijimas, kad sekso metu kaskart būtumėte nors truputį geresni nei praėjusį kartą. Toks turėtų būti jūsų pagrindinis tikslas.


Pasitikėkite vienas kitu


Svarbu, kad partneriai būtų lygiaverčiai atsidavęs vienas kitam. Negali būti, kad yra pildomi tik vienos pusės norai ir reikalavimai, turi būti harmonija bei balansas. Jeigu jūsų partnerė turi fetišą ar nori išbandyti kažką naujo – sutikite paeksperimentuoti. Juk jums tas žmogus rūpi ir jūs norite matyti ją laimingą, tad kodėl apriboti save ir nepadėti pasiekti jiems palaimos?


Sustiprinkite pojūčius


Labai dažnai, tikriausiai bene visais atvejais nerimą kelia situacijos pasikeitimas į blogąją pusę. Rodos dar taip neseniai mėgavotės seksu, o dabar kažkas ėmė ir pasikeitė. Beveik visada kaltininkė yra rutina. Tos pačios pozos, ta pati preliudija ir jokios improvizacijos bei aplinkos nekeitimas gali paversti seksą pakankamai nelaukiama dienos arba vakaro dalimi. Taip, taip, labai dažnai kai seksas pasidaro nuobodus, moterys tiesiog jaučiasi „atliekančios pareigą“, todėl sutinka pasimylėti, bet malonumo iš to negauna. Tai tampa tiesiog tiksinčia laiko bomba, o partnerės nepasitenkinimas pereina į kitas sritis.
Vyro pareiga turėtų būti pakaitinti moters aistros židinį. Karts nuo karto nustebinkite ją savo aistra arba romantiška vakariene žvakių šviesoje. Nors čia daugiau kalbame apie netikėtą seksą su adrenalino prieskoniu, labai svarbi ir preliudija bei įvykiai, kurie veda iki sekso. 


Padėkite jai atsipalaiduoti


Ypač su nauju partneriu arba po kažkokių pokyčių gyvenime moterims tampa sunku atsipalaiduoti lovoje. Tam dėl partnerės reikia pasistengti, kad ši jaustų visus įmanomus malonumus bei būtų patenkinta savo intymiu gyvenimu. Atsipalaiduoti padės saikingas ramus filmų vakaras susiglaudus dviese, švelnus viso kūno masažas ar labai saikingas alkoholio vartojimas.    

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras