Ką daryti, kad lytiniai santykiai truktų ilgiau

1432131356_8.jpg
 
Nemaža dalis vyrų norėtų ilgiau trunkančių lytinių santykių. Juk pajėgumas – jo seksualinio meistriškumo ženklas. Tai leidžia mėgautis ne tik ilgiau trunkančiu seksu pačiam vyrui, bet tai gali užtikrinti ir galingą orgazmą partnerei.

Visiškai normali lytinio akto trukmė 3 - 5 minutės, tačiau ką daryti, jeigu norisi pabūti tikru eržilu ir mėgautis seksu ilgiau?

Dalinamės keliais paprastais, tačiau  efektyviais būdais, kurie padės mėgautis ilgiau trunkančiais lytiniais santykiais. 
 

1. Masturbacija

Masturbacija pora valandų prieš lytinius santykius gali padėti  mėgautis ilgiau trunkančiu aktu. Taip jau yra, kad po ejakuliacijos varpos jautrumas linkęs mažėti. Taigi, jums prireiks daugiau laiko pasiekti orgazmą ir pagaliau pasieksite ejekuliaciją dar kartą. 

Vienintelis trūkumas tas, kad masturbacija gali sumažinti seksualinį apetitą ir nužudyti norą mylėtis. Dėl šios priežasties gali kilti problemų patirti stiprią ir tvirtą erekciją. 
 

2. Penio žiedas

Varpos žiedai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų - silikono, gumos ar netgi metalo. Pagrindinė varpos žiedo paskirtis - tvirta erekcija. Varpos žiedas arba užveržėjas leidžia į varpą priplūsti daugiau kraujo, todėl erekcija būna tvirtesnė bei stangresnė. Jeigu siekiate ilgiau trunkančių lytinių santykių, pasinaudokite pirmuoju metodu (masturbacija), o toliau akto metu naudokite penio žiedą. Kad seksas teiktų dar daugiau džiaugsmo partnerei ir  jums, galite rinktis penio žiedus su papildomomis funkcijomis. Pavyzdžiui, vibro žiedas su klitorio ar sėklidžių stimuliatoriumi.
 

3. Kvėpavimas

Dauguma vyrų yra linkę greitai kvėpuoti lytinių santykių metu. Tiesą sakant, tai nėra gera praktika, jeigu norite, kad seksas truktų ilgiau. Ką reikia daryti, tai pasistengti giliai kvėpuoti ir atpalaiduoti kūną. Sulėtinus kvėpavimą ir sutelkus dėmesį į pojūčius, jūs suprasite, kad lytiniai santykiai gali trukti ilgiau, o malonumas bus toks, kokio galbūt dar neteko patirti. 
 

4. STOP ir START metodas

Šis metodas yra vienas geriausius būdų atitolinti ejakuliaciją ir sustiprinti orgazmą. Beje, šis metodas leis padidinti ir ejekulianto tūrį. Viskas ką jums reikės padaryti, tai laiku pajausti artėjančią kulminaciją ir ją atšaukti. Leiskite sau atsipalaiduoti, kol pojūtis praeina. Kai sensacija praeis, galite toliau įsiskverbti ir mėgautis seksu.

Šis metodas ypač rekomenduojamas tiems, kurie nori palepinti savo partnerę nepamirštamu orgazmu. Tvirta erekcija ir gilesni bei ilgiau trunkantys įsiskverbimai suteiks jei neapsakomą palaimą. 


5. Užspaudimo metodas

Kitas akto prailginimo būdas – penio galiuko užspaudimas. Tai reikia padaryto kuo greičiau, kai tik pajaučiate, kad artėja ejekuliacija. Šis metodas idealus variantas tiems, kurie linkę pasiekti ejakuliaciją dar prieš skverbtį. Kai tik jaučiate artėjančią ejakuliaciją, tiesiog užspauskite penio galiuką 10 -20 sekundžių. Laikykite užspaudę,  kol jausmas išnyks, o tada palaukite dar pusė minutės ir tik tada imkitės įsiskverbimo. 
 

6. Tinkamos pozos pasirinkimas

Jeigu norite ilgiau trunkančių lytinių santykių, vertėtų prisiminti misionieriaus pozą, kada mergina būna viršuje. Tokia padėtis leis vyrui atsipalaiduoti ir  išlaikyti bei kontroliuoti savo jaudulį. 


7. Kremai ir purškalai ilgesniam lytiniam aktui

Šiuo metu erotinių prekių parduotuvės turi ką pasiūlyti, kad lytiniai santykiai truktų ilgiau. Viena populiariausių priemonių atitolinti ejakuliacijai, tai kremai, kurių sudėtyje yra  lidokaino hidrochlorido. Ši medžiaga aktyviai veikia penį ir pristabdo sėklos įsiveržimą bei tuo pat metu suteikia intensyvesnių pojūčių tiek jam, tiek jai. Taip pat galima rinktis ir vyrams skirtus šaldančius purškiklius, kurie turi šaldantį bei vėsinantį poveikį. Tai leidžia atitolinti ejakuliacija ir yra skirti pratęsti akto trukmei. Daugelis šių kremų ir purškiklių tinkami naudoti su prezervatyvais. 
 

8. Prezervatyvai

Plačiai paplitusi nuomonė, kad prezervatyvų naudojimas sumažina varpos jautrumą ir leidžia seksu mėgautis ilgiau. Tačiau sekso prekių industrija siūlo didžiulį prezervatyvų asortimentą, tad ne visi prezervatyvai turi įtakos varpos jautrumui. Vieni yra tokie ploni, kad vargu ar pavyks atitolinti orgazmą. Jei siekiate ilgiau trunkančio akto, geriau rinktis tam skirtus prezervatyvus, kurių sudėtyje yra specialių medžiagų,  skirtų atitolinti ejakuliacijai. Taip pat ilgesniam lytiniam aktui galite rinktis ir prezervatyvus su papildomomis funkcijomis. Prezervatyvai  iš rinkinio “Sex Box” turi papildomą varpos žiedą ir suteikia papildomą stimuliaciją. Tad seksas ne tiks truks ilgiau, bet pojūčiai bus aštresni ir intensyvesni.
 

Per trumpai trunkantis lytinis aktas ne tik vyro, bet ir moters problema. Ir nors kelių minučių trukmės seksas, nelaikoma patalogija, moteriai pasiekti didijį „O“ gali prireikti daugiau laiko. Būtent  jo karatais pritrūksta siekiant suprasti savo partnerės poreikius. Tačiau šiuo atžvilgiu, laikas - ne mirties nuosprendis. Pasitelkus vieną, kitą "laiko sustabdymo" metodą, galėsite džiaugtis laiminga pabaiga abu.


www.suaugusiems.lt 

 
Komentarai
Naujas komentaras