Ką daryti kai pasididžiavimas nedžiugina

image_1512381747_29363918.jpg
 
4 komentarai
Ką daryti jei jūsų pasididžiavimo dydis nepadeda siekti sekso rekordų, o nerimas dėl mažo penio žudo entuziazmą lovoje? Norime nuraminti, kad tik retas vyras gali didžiuoti 18 centimetrų draugužiu, o moterys, turinčios padidintą seksualinį potraukį, gali pasitenkinti ir mažesnėmis apimtimis. Žinoma, jums prireiks atkreipti dėmesį į keletą papildomų, bet labai svarbių dalykų. Sutelkę visas pastangas ir pasinaudoję keliomis gudrybėmis jūs galite netgi pranokti didelės varpos savininkų pasiekimus!


Daugybė mokslinių tyrimų atskleidė, jog varpos dydis neatlieka pagrindinio vaidmens moters seksualiniame gyvenime. Kur kas svarbiau yra tai, kaip su savo daikčiuku (ir ne tik) moka elgtis pats vyras. Be to, net ir vyrai, turintys įspūdingą pasididžiavimą patiria sunkumų lovoje. Apie 11% procentų didelės varpos (18-20 cm) savininkų skundžiasi, jog negali pasitenkinti gilia skverbtimi yra yra priversti sekso metu save riboti.

Taigi, tiek didelis, tiek ir mažas penis gali žeisti ir varžyti, o jei norite išlikti orūs turėdami nedidelį pasididžiavimą, jums gali padėti kelios alternatyvos…


Lieknesnis kūnas

Riebalai ant pilvo ir gaktos srityje užgožia nepastebimus pasididžiavimo centimetrus. Po tai, kai tiks jums pavyks atsikratyti kelių kilogramų, jūs išlaisvinsite savo draugužį vienu ar dviems centimetrais.
 

Kegelio pratimai abiems

Sportas daro stebuklus, o kai kalbame apie intymias treniruotes, stebuklų galite tikėtis ir lovoje. Jei turite antrąją pusę ir pastebėjote, kad su laiku jūsų pasididžiavimas neleidžia išpildyti jos lūkesčių, vertėtų dėmesį sukoncentruoti ne tik į savo, bet ir jos lytį. Makšties mankšta, Kegelio pratimai naudojant ben va kamuoliukus padės sustiprinti makšties raumenų tonusą. Kada makšties sienelės galės glaudžiai priglausti jūsų pasididžiavimą, pojūčiai pačiai moteriai atneš daugiau malonumo. Taigi, jei negalite padidinti penio, sumažinkite vaginą. Juk svarbiausia yra  efektas!
 

Taip pat nepamirškite, jog Kegelio pratimai rekomenduojami ne tik moterims, bet ir vyrams. Dubens raumenų darbas teigiamai  veikia lyties organų funkcijas ir ištvermę! Nustebinkite ją savo erekcijos tvirtumu ir pagėgumu. 
 

Mokėkite jai įtikti

Jei esate klitorio glamonių mestras, G taškas gali atsidurti ir antrame plane. Jei nerimaujate dėl mažo daikčiuko, pasinaudokite savo stiprybėmis kunilingo ar pirštų technikoje, atlikite erotinį masažą, nepamirškite apie moters erogenines zonas. Daugelis moterų dievina aistringus bučinius, netikėtus švelnius ir grubesnius prisilietimus. Nebijokite eksperimentuoti ir suteikite jai neapsakomą malonumą pasitelkiant pačius įvairiausius būdus. 
 

Rekomenduojamos sekso pozos

Kai kurios pozos gali riboti penio įsisikverbimą. Taigi, sumažinkite patekimo į makštį plotą:

Šuniuko ritmu. Tai viena geriausių sekso pozų siekiant patirti gilią skverbtį. 

Šaukštas. Šios pozos metu abu partneriai guli ant šono, moteris priekyje,o vyras už jos. Poza pavadinta taip dėl to, jog šios pozos metu partneriai guli taip, kad ties dubens organais juntamas kūno įlinkimas, primenantis šaukštelio duobutę. Šaukšto poza yra labai intymi ir tiesiog tobulai leidžia patirti viens kito artumą. Be to, šioje padėtyje jūs nesunkiai galėsite stimuliuoti jos klitorį ir bučiuoti kaklą, pečius bei ausis. 

 


Analinis seksas jus išteisins

Kompaktiškas daikčiukas garantuos jos analinį malonumą. Kartais moterys nesiryžta analiniam seksui vien todėl, jog bijo būti sužalotos didelio daikto. Tačiau jai jūsų penis nėra gąsdinančio dydžio, tuomet jums bus lengviau nuteikti ją atpalaiduojančiai. Taip pat sekso metu nepamirškite naudoti ir sekso žaisliukų. Vibro kiaušinis, intymus masažuoklis ar vibratorius leis kompensuoti centimetrų trūkumą!
 

Siekite sekso rekordo!

Jau minėjome, jog trūkumus ir silpnybes padės kompensuoti privalumai ir stiprybės. Neskubėkite susitelkti tik į savo draugužį, o pasinaudoję visomis alternatyvomis prisiminkite ir tai, jog pridėtinę vertę padės sukurti ilgiau trunkanti erekcija. Pasitelkite visas įmanomas priemones, kurios padėtų išlaikyti stačią ir stangrią varpą kuo ilgiau!
Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Dievas vyrui davė dvi galvas, bet kraujo tik vienai....
Susitaikyti su savimi. Ir savo pasidydžiavimu
Penio didinimo tabletės - http://tonzes.com/penilt.htm
Naudoju jį dar tik 6 savaites. Mano penis tapo didesnis 2 cm.
„Dievas vyrui davė penį ir smegenis, bet nedavė pakankamai kraujo, kad aprūpintų abu vienu metu.“ Robinas Williamsas
Naujas komentaras