Ką ji mano apie Tavo fantazijas?

bdsm-myths.jpg
 
20 komentarai
Dauguma vyrų dalinasi panašiomis seksualinėmis fantazijomis: trys moterys karštoje vonioje, moterys, begėdiškai besigėrinčios viena kita laukiniame paplūdimyje, kur netikėtai atsidūrė stipriosios lyties atstovas...

Tačiau ne visi vyrai svajoja apie merginų tarpusavio meilę. Žinoma, yra ir „įprastesnės“, tačiau ne mažiau malonios fantazijos, susijusios su vyro kasdienybe. Na, atsitiktinis oralinis seksas žiūrint televizorių čia irgi tinka...

Fantazija – laisva! Štai kodėl taip gera svajoti – galime įsivaizduoti, ką tik norime ir niekas negali sustabdyti. Esminis klausimas yra tai, ar mergina, išgirdusi jūsų fantazijas, jomis žavėsis ir norės tai perkelti į realybę?

Sužinokite, kiek tikėtina, kad moteris bus pasiryžusi įgyvendinti jūsų laukines svajones.

Seksas trise

Dažniausiai santykiuose moteris šią fantaziją vangiai supranta: „Nejaugi nori į mūsų lovą pasikviesti dar vieną moterį?“ ,- ji sako. „Taigi, nesu pakankamai seksuali/talentinga/liekna tau?“ – ji galvoja. Net žaidimas įsivaizduojant draugus dailiosios lyties atstovei gali būti gąsdinantis ir nesuprantamas. Tad prieš tai pasiūlydamas turite būti tikras, kad jus sieja didžiulis supratimas, pasitikėjimas, erotinių nuotykių troškimas.

Gali būti smagu tiesiog įsivaizduoti trečiąjį asmenį (papasakojus fantastinę istoriją, nepamirštant intymių asmeninių detalių, kurios jus abu sujaudintų). Tikro žmogaus atsivedimas į jūsų dviejų intymiąją zoną gali sąlygoti rimtų problemų atsiradimą. Net jei partnerė sutinka, elkitės tinkamai, rodykite jai dėmesį bei aistrą, nes statistika byloja, jog nusivylimas tokio sekso metu lemia bjaurius išsiskyrimus.

Moterų sutiktų: 4/10

Analinis seksas

Dauguma moterų bijo analinio sekso: „Tai gali būti labai skausminga, nepatogu, nešvaru ir... ar minėjau skausminga?“  Tačiau  dėl to vyrai šio sekso trokšta ne mažiau, tiesą sakant, fantazijos šiuo atveju gali būti antras geriausias pasirinkimas. Žinoma, yra nemažai moterų, kurioms patinka analinis seksas ar bent jau norėtų tai pabandyti, tad ši vyro fantazija gali būti nesunkiai išpildoma, jei tik mylimoji sutinka. Tokį pasiūlymą išgirdusios moterys dažniausiai neįsižeidžia, juk analinis seksas – geriausiai žinoma seksualinė keistenybė, šiais laikais tai nebėra tabu. Tik pažadėkite naudoti lubrikantą, neskubėti ir būti švelnus, jei to neužteks – pabandykite pameilikauti, pažadėkite išvyką oro balionu, vakarienę prabangiame restorane... Jei ir tai nepadeda, ko gero, analinį seksą teks palikti fantazijoms.

Moterų sutiktų: 7/10

Žiūrėti, kaip ji masturbuojasi

Žinojimas, kad jūs tikrai mėgautumėtės žiūrėdamas, kaip ji sau suteikia orgazmą, duoda moteriai didelę valdžią. Bet visiškas atsiskleidimas prieš vyrą yra iššūkis kiekvienai dailiosios lyties atstovei. Jeigu norite, kad partnerė tam pasiryžtų, geriausias būdas tai pasiūlyti – tiesiog pasidalinti savo fantazijomis. Galite paskatinti partnerę tiesiog sekso metu. Kai ji veidu nusisukusi, įsiaudrinusi ir trokšta klitorio stimuliavimo, paimkite jos ranką ir ant viršaus laikydamas savąją uždėkite ant klitorio, taip ji galės nustatyti tempą, o jūs jį sekti.

Po kurio laiko patraukite savo ranką. Moteris gali toliau tęsti malonumą ar jį nutraukti, tačiau akivaizdžiai parodykite, kad žavitės tuo, kad jos masturbacija jus jaudina. Tai turėtų padėti partnerei jaustis jaukiau save liečiant jūsų akivaizdoje ir, tikėtina, vieną dieną sulauksite, ko trokštate! Tik neįkyrėkite, jei moteris rodo ženklus, kad jai nejauku, nelengva – nespauskite jos, galbūt net daugiau to neminėkite – leiskite jai pačiai nuspręsti, kada tinkamas laikas visiškai atsipalaiduoti ir atsiskleisti.

Moterų sutiktų: 7/10

Žiūrėti, kaip ji mylisi su kitu

Tai įdomiausia fantazija, kurios moteris tikriausiai nesupras ir net išsigąs. Tuo kitu asmeniu gali būti bet kokios lyties atstovas, svarbu, kad jus jaudintų.

Beje, dažniausiai pasitaiko, kad vyrams patinka tai įsivaizduoti, tačiau kažin ar iš tiesų nori pamatyti savo partnerę su kitu vyru.  Jei nesate svingeriai, geriau mylimajai to nesiūlyti. Pasilikite šią mintį fantazijoms ir neteks antrosios pusės su kitu užklupti netikėtai...

Moterų sutiktų: 2/10

Būti stebimiems (filmuojamiems)

Tai gali atrodyti smagu, tačiau moteris gali bijoti, jog kažkas kada nors viską stebės savo kompiuteryje. Ji gali jaustis nejaukiai dėl savo kūno, dėl to nenorėti, kad kažkas jį apžiūrinėtų, masturbuotųsi ar naudotų kitoms reikmėms, net jei tas kažkas – jos vyras.

Tačiau viskas ne taip sudėtinga. Šiandien dauguma turime skaitmenines kameras, taip pat mobiliuosius telefonus su aukštos kokybės kameromis. Tai atveria galimybę patiems nusifilmuoti save bei nesudėtingai ištrinti, kai to norite. Pasiūlykite partnerei įrašyti jūsų aktą su sąlyga, kad įrašas bus pas ją ir bet kada galės ištrinti, galbūt jūsų seksualinį gyvenimą paįvairins vien faktas, kad esate filmuojami/turite įrašą.

Galite tai pasiūlyti ne iš karto – pirmiausia paprašykite partnerės jus erotiškai nufotografuoti, galbūt pabandykite nusifotografuoti kartu. Kaip bebūtų, pasidalinkite šia savo fantazija su mylimąja – ji tikrai neįsižeis, tačiau gerbkite jos nuomonę, net jei atsisakys. Filmuoti be partnerės leidimo – neatleistina. Jei nuspręsite įamžinti jūsų meilės aktą, atminkite: kad ir kas tarp jūsų nutiktų, niekada niekam nerodykite akto nuotraukų ar filmuotos medžiagos.

Moterų sutiktų: 6/10

Vaidinimas

Buvimas kažkuo, kuo nesi, gali būti smagu ir įspūdinga, tai dažnai paskatina nepadorius veiksmus. Jūsų mergina gali tapti drovia bibliotekininke ir po kurio laiko pavirsti seksualia viliokle. Tai – kažkas neįprasto, o įvairovė – puikus gyvenimo prieskonis.

Ši fantazija populiari tiek vyrų, tiek moterų tarpe. Pasiskirstymas vaidmenimis, įsijautimas – tai iš tiesų gali prikelti žvėrišką aistrą! Suplanuokite savo nuotykį bei, jei abu neprieštaraujate, pasirūpinkite kostiumais ir kita atributika.

Moterų sutiktų: 8/10

PATARIMAI

Pateikite antrajai pusei fantazijas seksualiai! Moteris tikrai nenori girdėti, kaip įsivaizduojate, jog benzino kolonėlėje kažkokia mergina malonina jus oraliniu būdu, kol pilatės dujas. Ji nenori girdėti, kaip masturbuojatės įsivaizduodamas savo galvą tarp kasininkės kojų parduotuvėje. Tai – netinkama! Esminis patarimas: dalinkitės fantazijomis, kurios malonios jums abiems. Jei esate tikras, kad mergina nesupras – nutylėkite. Jei abejojate – „netyčia“ užsiminkite ir stebėkite, kaip mylimoji reaguoja.

Kodėl ji gali nesuprasti

Jei mergina priešinasi jūsų fantazijoms, tikėtina, jog ji nesupranta:

  • Fantazijos yra tiesiog fantazijos. Dažnai geriausia jas tokiomis ir palikti t.y. neperkelti jų į realų gyvenimą.
  • Poros, kurios dalinasi fantazijomis, kartu gyvena daug ilgiau ir laimingiau nei tos, kurios atvirumo vengia.
  • Moterys, kurioms patinka seksualiniai nuotykiai (tai neturi nieko bendra su pasileidėliškumu), laikomos kur kas seksualesnėmis, nei tos, kurios jaučiasi pernelyg nesaugios, kad išbandytų kažką nauja.
  • Vyrai, kurie patenkinti seksualinio gyvenimo kokybe su mylimąja, daug rečiau nuklysta   „į kairę“

Atsargumas

Visada stebėkite, ar tai, ką darote, nesukelia partneriui diskomforto. Kažkas, kas atrodė normalu prieš valandą (pavyzdžiui, šokinėjimas lovoje su mylimąja ir jos geriausia drauge) , gali virsti tikra tragedija. Kartais sunku suprasti moterį, ji gali šį tą nutylėti tiesiog nenorėdama gadinti jums malonumo. Tačiau jei pastebite, kad moteris jaučiasi nepatogiai, kad jai tai neteikia džiaugsmo ar pasitenkinimo – sustokite ar kažką pakeiskite.

Sveiki atvykę į fantazijų pasaulį

Dalinimasis fantazijomis – puikus būdas partneriams suartėti. Iš to smagu pasijuokti, tai paįvairina santykius, taip pat tai – galimybė sužinoti kažką naujo apie mylimą žmogų. Gali užtrukti, kol įprasite kartkartėmis pasidalinti fantazijomis, tačiau nenusiminkite, praktikuokitės. Svarbiausia, kad kalbėtumėte abu, keiskitės savo mintimis, svajonėmis.

Galite kartu pasidaryti troškimų sąrašą – dalykų, kurių niekada nebandėte, ir abu norėtumėte vieną dieną išbandyti. Svarbiausia, atminkite: poros, kurios yra atviros, kalbasi apie viską, bene visada džiaugiasi geresniu seksu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (20)
Tu jos visiškai nebetrauki, matyt, jei ji su tavim nieko nenori. Arba nemoki elgtis su savo moterim
Cia tik dalis fantaziju, o seip jus moterys i viska skersai ziurit, zodziu kol as apsimesiu miruse ateik brangusis ir pamylek mane misionieriaus poza nuo kurios net pavadima isgirdus nulinkstaant kiek daedusi. taip ir atsitinka kad nori bet kurios apart saviskes.
Yra viena, o gyvenimas- kita.
Kartais labai gerai paimti balta popieriau lapa ir pafantazuoti... Keista, bet fantazijos gali padeti suprasti, ko konkreciai nori, bet kita vertus fantazuojant ribu nera, kaip ir besimylint. As tai megstu pafantazuot, prievartauju zmones rastu.
aga :)
tikra tiesa
Cituoju komentatorių /patirtis/: Mano zmona i uzpakali neleidžia, ant veido pabaigt negalima, nenuryja, man šiknos nelaižo. Tai nezinau kokia belieka sekso prasme, viska geriau as su ranka pasidarysiu pats blogiau jau nebebus.

TAU AŠ SIŪLAU PUIKIUS SEKSUALINIUS POJŪČIUS SUSIKURTI PAČIAM:
1. Pasiimk kietą didelę morką ir susikišk ją į savo užpakalį. Geras 10 minučių stumdyk tą morką savo frikcijų greičiu ir pajusk kaifą.
2. Po to tą morką išsitrauk iš savo užpakalio ir su pasimėgavimu čiulpk. Savo kakučio likutis turėtų būti subtilaus skonio. Jeigu nori kad jo nebūtų, kad išangė būtų sterili, prieš kišdamas užpakalin morką, pasidaryk klizmą - juk tai toks malonumas...
3. Susimaišyk čiut švinktelėjusio kiaušinio su grietine ir išsitrink ta koše veidą - nuleidimo ant veido kaifas garantuotas...
4. Po to tą likusią košę susikrėsk sau į burną ir nuryk - nuryjimo kaifas garantuotas.
5. Po keleto treniruočių, atsistok žergtai, lenkis visu liemeniu prie kelių ir atlikęs vieną iš jogos pratimų, pats nusilaižyk užpakalį, iš kurio ką tik ištraukei masturbacinę morką. Jei visas šis seksavimo kaifas patiko tau, turėtų patikti ir tavo žmonai........
Manau, kad visi Dievo mums duoti organai turi savo paskirtį. Kažkodėl nekemšame maisto į ausis, negeriame nosimi, nevaikštome ant rankų biuruose...Tiek vyrų, tiek moterų akloji žarna ir išangė yra skirta išmatų iš mūsų organizmų šalinimui. Jei norite improvizuoti - jūsų valia. Bet tai turi vykti abipusiu sutikimu. O rašiau per budėjimą vien tam, kad ką tik grįžau iš 32 m. moters palatos, kuriai nuo sistemingo analinio sekso sutrikusi išangės veikla - nesilaiko išmatos. Rytoj operuosime su proktologu. Taigi gerb. vyrai, kartais jūsų užgaidos labai brangiai kainuoja jūsų moterims. Ar susimąstote apie tai? Aš per savo praktiką tokių dalykų mačiau ir prisiklausiau, kad kartais man atrodo, kad dalis mūsų vyrų iš pirmykštės bendruomenės laikų arba pigios parnografijos aukos.
netik kitatauciu gali prisikabint,bet ir prisigaudyt ligu kuriu dar nesi turejas;)
noriu rasti drauga,su kuriuo kartu galetume "kabinti" kitatautes merginas ir moteris...
Visiškai pritariu
Visur ir viskam turi išlikti šioks toks tabu
Jei mes taip mylimės,reiškia mums tai priimtina,ir viskas yra žavu,kas suteikia malonumą abiems:) p.s.nesu gėjus:)
kazkur yra ir apie moteru fantazijas straipsnis ;)
O kodel cia rasoma, beja, apie vyru fantazijas...juk moterys irgi fantazuoja...
Tau tai neslykstu, bet gal tavo antrai pusei, tai slykstu....
Pas mus tai ta tema pokalbiai yra be tabu...
jo, Simai, tai daznai tau analini padaro? :)
Analinis nėra šlykštu bent jau man:)
na be tokiu fantaziju galima isgyventi, dazniausiai jos nedaromos ne del to, kad slykstu (slykstu gali but analinis), bet del to, kad nenori to zmogaus dalintis su kuo nors kitu (mylejimasis trise), neisivaizduoju to seimoje
mano brangioji i mano fantazijas atsako vienareiksmiskai - tai slykstu as to nedarysiu...
Naujas komentaras