Ką jūsų gimimo mėnuo sako apie jūsų seksualinį gyvenimą

seksas-75927121(1).jpg
 
1 komentaras
Ar kada susimąstėte, kad gimimo mėnuo gali apibūdinti seksualinį gyvenimą? Skaitykite toliau ir sužinosite ką jūsų gimimo mėnuo turi bendro su seksu.

Sausis: Tie, kurie gimė sausio mėnesį, yra vieni iš didžiausių ištvirkėlių! Tokie žmonės taip pat pastovūs ir patikimi, kol nepraranda susidomėjimo. Mėgsta eksperimentus lovoje.

Vasaris: Vasarį gimę mėgsta nuotykius. Jie yra aistringi ir atsidavę, tačiau partneris privalo dėl to stengtis nuolat. Jie visada galvoja apie pasekmes ir mato bendrą vaizdą, tačiau partneriui reikia pasistengti, norint emocinio ryšio. 

Kovas: Šiems žmonėms be galo patinka leisti laiką lovoje. Gimusiems kovo mėnesį, seksas yra labai emocionalus ir svarbus, nes mylintis jie stengiasi partneriui atiduoti visą save. Taip pat, seksas dažnai jiems yra dvasingumo viršūnė.

Balandis: Balandį gimusieji labai vertina savo nepriklausomybę ir individualumą, o jei sukuria artimą ryšį, atiduoda partneriui viską. Seksas su balandį gimusiu žmogumi labai karštas, intensyvus ir aistringas, nes šie žmonės valdomi Marso. Jų aistra begalinė, tačiau jie dažnai greitai pavargsta nuo žmonių. 

Gegužė: Tie, kurie gimė gegužę, nori, jog seksas būtų patogus, intymus ir šildantis. Šie žmonės tiesiog mėgsta patogų seksą. Jie nori mylėtis satino patalynėje, nuostabiai dekoruotame kambaryje arba nesimylėti visai. 

Birželis: Birželį gimę norės išbandyti visas įmanomas pozas, nes jie nori žinoti viską apie viską. Jie nėra tokie aistringi kaip vasarį gimusieji, tačiau aistros jiems netrūksta. O jei norite kalbėti su tokiu žmogumi nešvankiai – nesivaržykite. 

Liepa: Seksas su liepą gimusiu įmanomas tik tada, jei turite emocinį ryšį. Liepą gimę turi jaustis saugiai su partneriu, o kai taip pasijunta, daro viską, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Jie mėgsta globoti ir apgaubti dėmesiu.

Rugpjūtis: Tokie žmonės gali būti be galo egoistiški arba be galo dosnūs. Jie nori, kad partneris būtų visokeriopai patenkintas ir aprūpintas. Šiems žmonėms nepatinka, kai kas nors aiškina ką jiems daryti lovoje, o jų ego lengvai pažeidžiamas.

Rugsėjis: Jie aistringi, tačiau nuolat kontroliuoja emocijas, taigi, sekso metu jiems sunku atsipalaiduoti, o kad patirtų orgazmą, prireikia nemažai laiko ir pastangų. Šie žmonės nepasiduos vilionėms, tačiau, jei pajus emocinį prieraišumą, nebus nieko, ko jie negalės padaryti dėl partnerio.

Spalis: Spalį gimę nėra romantiški ar labai aistringi, jie retai kalba apie savo jausmus. Tačiau jei spalį gimęs prabils apie savo emocijas, toks žmogus niekur neskubės ir stengsis, kad santykiai tęstųsi. Šiems žmonės prireikia nemažai laiko kol pajunta romantiškus jausmus, bet kai tai nutinka, jie bus ištikimi ir dės visas pastangas, kad seksas būtų malonus. 

Lapkritis: Šie žmonės tikrai supranta, kas yra aistringas seksas. Jie trokšta, kad partneris būtų apsėstas jais ir patys trokšta būti apsėsti minčių apie partnerį. Jie mėgins pasimylėti visose įmanomose vietose ir visomis pozomis vien tam, kad galėtų pasakyti, jog tai darė. 

Gruodis: Gruodžio mėnesį gimusieji yra labai išradingi lovoje. Jie dievina kurti scenarijus ir užsiimti vaidmenų žaidimais su partneriu. Dažnai sunku sukurti emocinį ryšį su šiais žmonėmis, tačiau garantuojame, kad seksas bus smagus kiekvieną kartą mylintis. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Visiskai suklydo del liepos ir birzelio.. Sukeist vietom reiketu..
Naujas komentaras