Ką lietuviai mano apie seksą su kolegomis (APŽVALGA)

boss.jpg
 
Dėkojame visiems už dalyvavimą suaugusiems.lt apklausoje "Ką lietuviai mano apie seksą su kolegomis?", ir skelbiame apklausos rezultatus. Įmonių vadovai ir ofisų darbuotojai turėtų suklusti. Jei iki šiol manėte, kad jus supantys kolegos yra tikri snobai, vertėtų pagalvoti iš naujo. Didžioji dalis apklausos dalyvių išteisino tarnybinius romanus ir nutarė, kad jie turi teisę užsiimti seksu su kolegomis!

Iš viso apklausoje dalyvavo 540 respondentų, o į klausimą: „Kaip manote, ar turite teisę užsiimti seksu su kolegomis?“ , teigiamai atsakė didžioji dalis apklausos dalyvių – 82,8% ir tik  17,2 %  visų apklaustųjų mano, kad jiems tokia teisė nėra suteikta. Teise turėti lytinių santykių su bendradarbiais pasinaudojo 227 (43.3 % )respondentai ir 295 (56.6%) apklaustųjų teigė, jog  niekada nėra turėję tarnybinio romano.

Paklausti, ar užsiimate seksu su kolegomis darbe,  beveik ketvirtadalis jūsų (127 respondentai) atsakė teigiamai. Mėgstamiausias sekso  vietas darbe lietuviai  įvardino stalą (ant jo mylisi 57 apklausoje dalyvavusių) ir tualetą (šią vietą pasirinko 13 respondentų). Likusieji užsiima seksu tiesiog bet kur ar konkrečios vietos nenurodė.

O kokios gi nuomonės portalo suaugusiems nariai yra apie seksą su bosu ar bose? Klausimu “Kaip manote, ar įmonės vadovui (vadovei) priimtina turėti lytinių santykių su pavaldiniais?” , lietuviai išreiškė gan liberalų požiūrį ir beveik pusė respondentų (49.4%) mano, jog bosui leidžiama mylėtis su savo darbuotojais. 39% apklausoje dalyvavusiųjų mano, kad įmonės vadovui ar vadovei nepriimtina turėti lytinių santykių su pavaldiniai ir 11,6 % – šiuo klausimu neturėjo nuomonės.

Didžiosios daugumos suaugusiems.lt portalo narių  požiūris į seksą su kolegomis yra gana  pozityvus. 45,5 % respondentų teigė, kad sekse su kolegomis jie neįžvelgia nieko blogo, jei tik tai nekenkia darbui, 30 % mano, kad tai puiku, jei niekam netrukdo, 15, 9 %  seksą su bendradarbiais vertino neigiamai, o 8,2 % apklausoje dalyvavusių pareiškė, kad tai įdomi mintis!


Dėkojame visiems už dalyvavimą apklausoje ir tradiciškai, vienam laimingajam, skubame įteikti  10 €  prekes.suaugusiems.lt dovanų kuponą! Sveikiname p. Tautvilą , o nemokamo apsipirkimo kodą laimėtojui atsiųsime  el. paštu! 
 

 
Komentarai
Naujas komentaras