Ką lietuviams reiškia ištikimybė? (APŽVALGA)

pora-61711091.jpg
 
2 komentarai
Skelbiame praėjusio mėnesio apklausos "Ką lietuviams reiškia ištikimybė?" rezultatų apžvalgą. Galime pasidžiaugti, jog didžioji dalis lietuvių vertina ištikimybę ir yra ištikimi savo antrajai pusei. O dėl kokių priežasčių einama į "kairę"? Rūpimiausi atsakymai į drąsiausius klausimus.

Iš viso apklausoje dalyvavo 352 respondentai: 207 vyrai (58,9 %) ir 145 (41,2 %) moterys. Į klausimą ar esate ištikimi savo partneriui, teigiamai atsakė 185 (56,2% ) respondentai, o kiek daugiau nei ketvirtadalis apklausos dalyvių teigė, jog jie dažniausiai yra ištikimi ir tik kartais pasuka klystkeliais. 8, 2 %  respondentų nėra ištikimi savo partneriui, o likusieji (9,7 %)  šiuo klausimu gali nesukti sau galvos, nes jie neturi įpareigojančių santykių.
 

O kokios gi yra svarbiausios neištikimybės priežastys? Pagrindinę jų neištikimieji įvardino – pagundą. 42 % neištikimų lietuvių tiesiog negali  atsispirti nuotykiui. 38%  neištikimų partnerių pasuka klystkeliais dėl to, jog jų netenkina seksas su antrąją puse. Na, o likusieji ryžtasi būti neištikimi iš keršto (8 %), dėl to, kad patinka rizikuoti (7%)  bei dėl noro įrodyti savo seksualumą (5%).
 

Na, o kaip gi lietuviai suvokia pačią ištikimybės sampratą? Didžioji dalis respondentų sutiko, jog jiems ištikimybė yra monogamiški santykiai, kada partneriams neegzistuoja kiti (51,5 %). 15,4 % teigia, kad egzistuoja tik dvasinė ištikimybė, tačiau 7,1 % apklausoje dalyvavusių mano priešingai ir sako, kad įmanoma tik fizinė ištikimybė. 12,5 % teigė, kad ištikimybė yra pervertinama, o liberaliai ištikimybės sąvoką supranta  9,4 % respondentų. Pasak jų, ištikimybė, tai seksualinė laisvė, kada partneriai leidžia vienas kitam mėgautis seksu su kitais.


Jeigu apie neištikimybę nesužinotų antroji pusė, tokiam nuotykiui ryžtųsi 98 (27,8%) apklausos dalyvių, tačiau dvejojančių -  kiek  daugiau. 109 (31%) apklaustieji teigė, kad šiuo klausimu neturi tvirtos pozicijos. Ir net 41,2% lietuvių, net jei ir būtų tikri, kad  jų mylimasis ar mylimoji apie nuklydimus nesužinos, išliktų ištikimi savo antrajai pusei.
 


Neištikimybės neatleistų 36,1% ir 46,3% lietuvių atsižvelgtų į aplinkybes. Savo partneriui greičiausiai atleistų viską - 17 procentų respondentų, nes į klausimą "Ar atleistumėte savo parteriui neištikimybę?",  atsakė teigiamai. 


Taigi, apžvelgus apklausos rezultatus, galima daryti išvadą, jog didžioji dalis lietuvių tvirtai laikosi savo įsitikinimų ir tradiciškai suvokia ištikimybės sampratą. Likusieji į seksą su kitais partneriais išreiškia laisvą požiūrį arba tiesiog negali atsispirti nuotykiams bei seksualiniams instinktams!


Dėkojame visiems už dalyvavimą mūsų apklausoje ir kaip ir kiekvieną mėnesį, vienam apklausos dalyvių skubame įteikti 10 eurų prekės.suaugusiems.lt  apsipirkimo kuponą! Šį kartą prizas atitenka p. Jolitai. Sveikiname  nugalėtoją! Su Jumis susisieksime asmeniškai, el. paštu.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
deja tokia tiesa :D
idomus tie zmones.. neistikimybe atleistu 17 % o i kaire suka 3/4 :D tai jie patys neistikimaut gali ir jiems atleist tai turetu. o jie patys tai jau neatleistu nei uz ka...
Naujas komentaras