Ką mėgstamiausia sekso poza sako apie jūsų asmenybę

pozos.jpg
 
Pasirinkta mėgstama sekso poza gali slapta apibūdinti tavo charakterį, gyvenimo būdą ir pageidavimus. Pačios mėgstamiausios pozicijos lovoje ir keletas faktų apie mus! Ką slepia apie jus ar jūsų antrąją pusę mėgstamiausia poza?

Per pastarąjį amžių  daug kas pasikeitė ir į seksą žiūrime kiek kitaip. Žmonės turi atsakingesnį požiūrį į lytinius santykius su savo partneriu. Atsižvelgiant į tai, kokią sekso pozą pasirenka vyras, galime daug ką apie jį  sužinoti. Pasirinkta mėgstama pozicija slapta apibūdina žmogaus charakterį ir jo pageidavimus.
 

Misionieriaus poza, tai amžina klasika, tai poza nr. 1

Senovės Rusijoje Minionieriaus pozą dar vadindavo „Arkliu“. Poza, kada kojos būna partnerio pečių lygyje dar vadinama „Husaru“. Žmonės mėgstantys sekso  klasiką nemėgsta rizikuoti ir žaisti  pagal gyvenimo taisyklės. Tokie žmonės tiksliai žino ko nori iš gyvenimo ir to siekia bei pasiekia. 

Vyrai ir moterys besimylintis šia poza remiasi klasikinėmis vertybėmis. Santykiuose jie mėgsta tradicijas, klasikines piršlybas ir vestuves. Santuoka tokiems žmonės yra didžiulė vertybė. Tai teisingi ir geri žmonės. 
Motociklininkės poza

Moteris  apžergusi vyrą kaip motociklą šokinėja ant varpos viršaus. Priekiu  arba nugara atsisukusi į partnerį, tupomis ar priklūpusi, reguliuoja varpos įsiskverbimą. 
 


Vyrai, kurie mėgsta mylėtis šia poza yra tingūs gyvenimo meistrai. Jiems svarbu turėti savo moterį ir jai įtikti. Tai sėkmingi vyrai, kurie tvirtai tiki, kad moteris, tai spalvingas žaislas. Ši sekso poza kaip ir dominavimo žaidimas. Vyras mėgstantis mylėtis tokia pozicija trokšta iniciatyvą perduoti moteriai ir tiesiog mėgaujasi seksu. Ji mėgsta būti raiteliu? Ji “bloga” mergaitė, kuri mėgaujasi gyvenimu ir gauna iš jo viską! Tai dažnai vienturtės, šiek tiek savanaudiškos ir ekstravagantiškos asmenybės.  Ji gali turėti nestabilų charakterį ir turi didžiulį poreikį patirti nuotikį! Merginos dievinančios šią sekso pozą yra nepriklausomos ir gyvena aktyvų gyvenimą.

 

Šuniuko stiliumi

Jūsų mėgstamiausia poza, kada vyras iš nugaros – klasikinė šuniuko poza. Vyras, kuris savo alkūnėmis remiasi į moters nugara  ir sėdmenis mėgsta dominuoti tarp vyresnių moterų, o asmeniniuose santykiuose užima lyderio poziciją. Tai galingi ir valdžios trokštantys vyrai.  Tokie vyrai mėgsta turėti daugiau nei vieną sekso partnerę. Kai kurie vyrai mėgsta alkūnes laikyti ištiestas. Tai gali byloti apie nesaugumo jausmą ir rodyti vaikino neramią būseną dėl praeityje nutrūkusių santykių, tačiau dabar jis mėgaujasi nauja aistra ir džiaugiasi tuo, ką laimėjo. 

Tai jos mėgstamiausia poza? Ji linkusi paklusti ir santykiuose  vairą mėgsta perleisti  vyrui.  Tokia moteris yra puiki namų šeimininkė, o karjera jai nėra prioritetas. Moterys, kurios mėgsta mylėtis šuniuko stiliumi santykiuose  yra nuolankios ir retai kada vyrui  pareiškia kokias nors pretenzijas. Žinoma, ši sekso poza gali būti mėgstamiausia ir dėl kitos priežasties – tokioje padėtyje yra lengviau pasiekti orgamzą.Vėžliukas ir sekso pozos šonu

Vėžliukas ar sekso pozos šonu rodo, jog moteris turi atsakingą požiūrį į meilę ir santykius su priešinga lytimi. Jaunystėje tokie žmonės dažnai įsimyli, bet myli iš visos širdies. Šie žmonės mėgaujasi gyvenimu ir dažnai yra įkvepiantis pavyzdys kitoms poroms.


 

Seksas ir keistos pozos

Jums patinka sekso pozos, kurias būtų galima pavadinti klasika? Tokie žmonės mėgsta aktyvų gyvenimą, keliones, ekstremalius užsiėmimus, keistas įdomybes. Tai jaunatviški žmonės, kariai, svajotojai, kurie trokšta užkariauti pasaulį.www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras