Ką mokslas sako apie Jūsų erotines fantazijas

fifty-shades-of-grey.jpg
 
Dauguma drovisi išsakyti savo seksualines fantazijas, tačiau tikrai nėra ko gėdytis. Svajoja visi. Mes atskleisime 7 mokslinius faktus apie tai, ko trokšta vyrai ir moterys.

Erotinės fantazijos yra susijusios su fiziniu poreikiu patenkinti seksualinius poreikius. Tačiau daugelis bijo ir nenoriai dalinasi su partneriu ar partnere apie tai, ko trokšta. Tačiau neseniai atliktas tyrimas parodė, kad beveik visi žmonė turi tas pačias seksualines fantazijas. Tarp labiausiai paplitusių – seksas neįprastoje vietoje.

Vyrai dvigubai daugiau galvoja apie seksą nei moterys. Remiantis tyrimų duomenimis, vyrai galvoja apie seksą 19 kartų per dieną, moterys – 10 kartų. Nors iš tikrųjų sunku apskaičiuoti. Viena yra galvoti apie seksą, kita galima svajoti ir apie kitokias intymias akimirkas, apie kurias fantazuojama ne ką mažiau.

Kiti moksliniai faktai mūsų seksualines fantazijas:

  1. Dauguma žmonių svajoja apie tą patį. Anoniminė apklausa parodė, kad žmonės dažnai galvoja apie „Threesome“ (seksą tryse). Moterys dažniau svajoja apie seksą su dviem merginom arba lytinius santykius su vyru ir dar viena mergina. Vyrai svajoja pasinerti į seksą su dviem merginomis bei trokšta mėgautis jų teikiamais oralinio sekso malonumais.
  2. Moterų vaizduotė daugiau emocinė. Jos dažniau mąsto apie jausmingus prisilietimus, bando įsivaizduoti nuotaiką ir pačią sekso aplinką. Tuo pačiu metu, jos dažniau fantazuoja apie seksą su draugais, buvusiais, pažįstamais.
  3. Moterys dažniau fantazuoja ovuliacijos metu. Taip yra todėl, jog jų libido padidina hormono testosterono kiekis. Remiantis tyrimų duomenimis, per pirmąją mėnesinių ciklą jos daugiau orientuojasi į fizines sekso fantazijų akimirkas, o antrąjį ciklą linkusios į emocines svajones.
  4. Vyrai turi lakesnę seksualinę vaizduotę. Viename tyrime mokslininkai surinko daugiau nei 55 skirtingų vyrų  ir moterų fantazijas. Vyrų fantazijos buvo konkretesnės ir aiškesnės.
  5. Tiek vyrai, tiek moterys fantazuoja apie romantiką. Pasak tyrimų 88% vyrų ir 92% moterų svajoja apie romantiškus veiksmus.
  6. Šeimyninė padėtis turi įtakos vaizduotei ir santykių kokybei. Pasak mokslininkų, tie kurie bijo išsiskyrimo labiau linkę fantazuoti apie grubų, agresyvų ir emocingą seksą.

   

Kokia erotinė fantazija Jus žavi labiausiai?
 
Komentarai
Naujas komentaras