Ką sekse reiškia Velnio tuzinas?

preliudijosss.jpg
 
Kam skubėti jeigu meilei laiko turite į valias arba bent iki vidurnakčio! Karališkos glamonės, bučiniai ir bučinukai nuo galvos iki kojų, žvilgsnis mylimajam į akis jį glostant ir viliojant. Kuo skiriasi tik seksas ir seksas su tokia karališka preliudija? Skirtumą tikrai pajusite jei pasiruošimui skirsite pakankamai laiko.

Taigi, kiek laiko turėtų trukti ideali  preliudija , koks yra rekomenduojamas lytinio akto laikas bei kokie yra stebuklingo orgazmo skaičiai?
 

Seksologė  Lindsey  per ilgametę savo profesinę praktiką, remiantis asmenine ir pacientų patirtimi, įvardino koks yra idealus laikas sekso preliudijai. Pasak sekso specialistės, stebuklingos 13 minučių preliudijos padeda greičiau priartėti prie Didžiojo sprogimo.Tačiau jei norite jo sulaukti, penkių minučių sekso greičiausiai nepakaks. Tad reikėtų pasistengti išlaikyti erekciją dar bent 7 minutes.
 

Nors seksologė Velnio tuziną yra įvardinusi kaip daugeliu atveju idealų laiką, ekspertė yra padariusi vieną išlygą. Pasirodo, jog britai, daugiau nei kiti planetos gyventojai, poilsiui ir glamonėms skiria daugiau laiko, o pačiai preliudijai jiems negaila ir  22,5 minučių. Daugybė apklausų ir tyrimų atskleidė įdomių faktų apie britus. Jie, iš kitų pasauliečių išsiskiria tuo, jog ilgiausiai lepinasi glamonėmis ir bučiniais, o tam skiriant 22,5 minutes, britų moterys orgazmą pasiekia greičiau ir dažniau. 
 


Taigi, atsigulę į lovą, nebijokite pažvelgti į laikrodį ir skirkite 13 minučių glamonėms ir bučiniams! Jeigu esate britai, Jūsų pasiruošimo velniškam seksui  laikas - 22,5!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras