Ką verta žinoti prieš pirmą kartą atliekant oralinį vyrui?

unnamed(12).jpg
 
Vienas didžiausių malonumų vyrui, rodantis ne tik aistrą, potraukį, bet ir moters atsidavimą jam – oralinis seksas. Jis gali tapti tiek gera įžanga prieš visus artėjančius meilės žaidimus, tiek puiki vakaro pabaiga jums ir jūsų partneriui.

Tiesa, svarbu žinoti keletą dalykų prieš užsiimant oraliniu seksu pirmą kartą. Jie užtikrins, jog viskas vyktų sklandžiai bei nė vienas nesijaustumėte nemaloniai. 

Nepergyvenkite dėl savo išvaizdos

Kaip, atliekant oralinį, atrodo jūsų veidas yra paskutinis dalykas, į kurį vyras atkreips dėmesį. Nekurkite daugiau įtampos sau, galvodama, jog privalote atrodyti lyg modelis, nužengęs nuo žurnalo viršelio. Elkitės natūraliai bei atsipalaiduokite – tai svarbiausia, kas gali rūpėti vyrui. Jam bus malonu matyti savą moterį, suteikiančią tokį malonumą.

Nuspręskite, kur norite, jog jis baigtų

Tai labai svarbu, jei norite, jog pirmasis kartas, atliekant oralinį, būtų sklandus bei niekas jo nesugadintų. Apgalvokite, kur norėtumėte, jog vyras baigtų – ar jūsų burnoje, ar ant kitos jūsų kūno vietos, ar į servetėlę, jei nenorite spermos ant savo kūno. Jei visgi norite nenutraukti oralinio sekso ir tęsti jį iki tol, kol antroji pusė ejakuliuos jūsų burnoje, turite du pasirinkimus – arba išsiskyrusią spermą nuryti, arba ją išspjauti. Tai, kaip elgsitės su ja, priklauso tik nuo jūsų, tačiau būtų geriausia, jei iš anksto tai aptartumėte su vyru. Jis, žinodamas, kur norite, jog jis baigtų, jausis žymiai geriau bei užtikrinčiau. Taip pat galite paprašyti, kad partneris jums praneštų prieš pat baigimą.

Išsiklausinėkite, ko nori vyras

Prieš pirmą kartą atliekant oralinį, kiekvienai moteriai kyla labai daug klausimų, susijusių su pačia atlikimo technika. Galvojate, kas labiausiai jam patiktų bei suteiktų didžiausią malonumą? Kad tai išsiaiškintumėte, tiesiog pasikalbėkite su savo antrąja puse. Pasidomėkite, ar jis norėtų, jog į „darbą“ įtrauktumėte ir savo rankas, ar jam labiau patiktų gulėti ar stovėti, kai tai atliksite, galų gale ar jam priimtini oralinio metu skleidžiami garsai ar ne. Užduodami klausimai ir gaunami atsakymai - tai nėra vien tik linksmas būdas sukurti tinkamą nuotaiką ar atmosferą, tai gali padėti ir atsikratyti tam tikro nerimo prieš pirmąjį kartą. 

Nepamirškite liežuvio

Apžiojant penį, nepamirškite naudoti ir liežuvio. Jis padės palaikyti tinkamą seilių kiekį bei papildomai stimuliuoti varpą, kas itin patinka vyrams. Galite taip ir paerzinti mylimąjį, iš pradžių švelniai liežuviu braukiant per varpos galvutę, o vėliau slenkant vis žemiau ir žemiau. 

Nepasiduokite įtakai, jei procesas nemalonus

Oraliniu seksu turėtų mėgautis ne tik jūsų partneris, bet ir jūs pati. Jei jaučiatės nemaloniai, kai jūsų partneris spaudžia galvą žemyn, netylėkite. Pasakykite jam tai, o situacijai pasikartojus, turite pilną teisę atsisakyti tai daryti. Būkite drąsi ir neleiskite su jumis elgtis taip, kaip nenorite!

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras