Ką vyrai galvoja apie ilgą preliudiją?

 
3 komentarai
Мoterys tiesiog dievina preliudines glamones. Kuo ilgiau jos tęsiasi, tuo daugiau jos „įkaista“, tuo ryškesnis būna orgazmas ir tuo aukštesnis pažymys rašomas partnerio sekso patyrimo „ataskaitoje“.

Tačiau, ar vyrams reikia ilgų įžangų? Apskritai, ką jiems reiškia preliudija?

Dauguma vyrų preliudinėms glamonėms skiria labai mažai laiko

Atlikto tyrimo duomenimis, paprastai vyrai skiria preliudijai ne daugiau kaip 15 minučių. Todėl moterys priverstos galvoti, kad jiems nereikalinga stimuliacija, kad jie bet kada ir bet kokiomis aplinkybėmis pasirengę seksui. Iš tikrųjų norėdami kaip reikiant įsiaudrinti, vyrams tiesiog būtina seksualinė stimuliacija.

Ta tema net buvo atlikta sociologinė apklausa, kur stipriosios lyties atstovams buvo užduotas klausimas: “Kiek laiko jūs skiriate preliudinėms glamonėms?“ 30 minučių ir daugiau - atsakė 49 proc. vyrų.

15 - 30 minučių – tai atsakė 43 proc. respondentų. Mažiau nei 15 minučių - 8 proc. apklaustųjų.

Тodėl remiantis šios apklausos rezultatais, galima daryti išvadą, kad dauguma vyrų preliudinėms glamonėms skiria labai mažai laiko.

Preliudija turi tęstis ilgiau už lytinį aktą

Iš karto kyla logiškas klausimas: kodėl? Tačiau pirmiau reikėtų išsiaiškinti, o ką galvoja seksologai apie preliudines glamones.

Теrminas „preliudija“ seksologijoje reiškia „įžanginį žaidimą“. Todėl šios srities specialistų tvirtinimu, preliudija ir po jos einantis lytinis aktas (sueitis) tęsiasi viso labo 8 - 13 minučių! Seksologai tai aiškina tuo, kad vyrai iš prigimties surėdyti kaip ir patinai – apvaisinti kaip galima daugiau moteriškos lyties atstovių. Todėl ir argumentas, pateisinantis tokį vyrų elgesį - „geležinis“: jų misija- pratęsti giminę!

Tačiau seksologai vienbalsiai tvirtina, kad preliudinės glamonės turi tęstis 5 kartus daugiau! Ilgiau už patį lytinį aktą. T.y. jei jums patirti orgazmą reikia viso labo 3 minučių, tai preliudijai reikėtų skirti ne mažiau kaip 15 minučių.

Beje, labai dažnai vyrai ignoruoja ilgas preliudines glamonesvien dėl to, kad jų erekcija gali tapti „ne tokia išraiškinga“. Iš tikrųjų preliudinių žaidimų metu iš vyro lyties organų išsiskiria ypatingas skystis, kuris užkerta kelią prostatos ligoms.

Stiprioji lytis turi gauti ir jiems skirtą stimuliaciją

Tačiau ir psichologai laikosi vieningos nuomonės, kad preliudinės glamonės – tai grynai vyrų reikalas. Būtent jie turi seksualiai sujaudinti partnerę ir imtis ryžtingų veiksmų, kad ji pasitenkintų.

Nors ir manoma, kad vyrams visai nereikia stimuliacijos, kad jiems užtenka tik galvoti apie seksą arba pažiūrėti į patrauklią jiems seksualine prasme moterį ir pasiruošę mylėtis. Iš tikrųjų norėdami stipriai lytiškai susijaudinti ir kaip reikiant atlikti lytinį aktą, stiprioji lytis turi gauti ir jiems skirtą stimuliaciją, be kurios dažnai susiduriama su potencinių galimybių problemomis. T.y. nesugebėjimu atlikti lytinį aktą.

Be to, preliudijos nebuvimas atima iš vyrų seksaulinių pojūčių įvairovę, kurios savo kokybe skiriasi nuo pojūčių, gaunamų betarpiškai sekso metu.

Ką kalba vyrai apie preliudiją

Atlikome trumputę vyrų apklausą, kuriuos atradome įvairiuose pažinčių skelbimuose, uždavę jiems vienintelį klausimą: „Ką jums reiškia preliudija?“

Apklausos rezultatai parodė, kad vyrus nervina, kai moterys pradeda kaltinti juos egoizmu sekse. Neva jie galvoja tik apie save ir apie savo pasitenkinimą. „Partnerės orgazmas mus jaudina labiau nei savas“, - tvirtina jie. – Apie savo sugebėjimą suteikti malonumą ir meistriškumą mes sprendžiame iš orgazmų kiekio, kuriuos patiria moteris. Taip pat pagal jo intensyvumą ir ilgumą.“

Jūsų dėmesiui pateikiame įdomiausius atsakymus:

Аndrius: „Geros preliudinės glamonės priveda mane ir mano merginą prie bendro tikslo, nors mane kiek ir atvėsina, užtat ją – kaip reikiant įkaitina. Jos suteikia mums galimybę vienu metu pasiekti susijaudinimo piką, o kartais net ir orgazmą“.

Irmantas: „Man patinka tempti gumą preliudijoje ir pereiti prie lytinio akto iš lėto. Erotiniai žaidimai, intymios frazės, „atsitiktiniai“ prisilietimai ir glamonės, manau, - tai tas, ko reikia preliudijai.“

Saulius: „Preliudija – tai sekso varomoji jėga“.

Paulius: „Asmeniškai man preliudinės glamonės padeda nusteikti pačiam seksui ir teisingai paskirstyti savo jėgas bei galimybes. Net jei erekcija kiek ir susilpnėja, partnerė be didelio vargo ją sugrąžina liežuviu ar rankomis“.

Darius: „Viena mano galvos pusė sako, kad glamonės reikalingos, kad reikia būti džentelmenu ir dovanoti jas mylimai moteriai, o kita – įkalbinėja padaryti viską kuo greičiau ir patirti ilgai lauktą orgazmą. Tačiau aš sąžiningai su tuo kovoju.“

Jurgis: „Man preliudija – tai priemonė turėti kokybišką erekciją, aistringą seksą ir audringą orgazmą. Man tai patinka.“

 
Komentarai (3)
drauge negali ilgai kenteti jai varva,bega is ten poto kaip i kibira saut reikia. jokios ilgos preliudijos
kiekviena pora ,as kalbu apie ilgiau bendraujancius turi savo laika preliudijai nes kartais gali vyras ir nedalaukt linksmosios dalies ypac po ilgesnio susilaikymo :) arba jaustis kaip po spyrio i tam tikra daly :( zodziu abu ta reikala sprendzia vieniems reik ilgesnes kitiems trumpesnes :- Normu ar limitu tam nera
Ilgos preliudijos manau nereiktu atsisakyti,nes tai begalo malonus izanginis dalykas pries lytini suartejima
Naujas komentaras