Kad vėstant orui nemažėtų noras

This-Is-Exactly-How-Long-Women-Want-Sex-to-Last_565980976_Jacob-Lund-1024x683.jpg
 
Kartais nenoras ima ir ateina pačiu nepalankiausiu metu. Ar jis priklauso nuo oro? Vargu. Nors „oras“ ir „noras“ rimuojasi tobulai. Vis dėlto tikrųjų nenoro priežasčių – tiek pat daug, kaip ir būdų jomis atsikratyti. Nuo ko pradėsite – rinktis jums!

Improvizuokite. Monotonija net ir pačius maloniausius dalykus gali paversti bemaž nepakeliamais. Taigi ir jūsų aistra po truputį gali užgesti jei nuolat mylitės pagal vieną ir tą patį scenarijų: prabundate ryte, vienas prisiglaudžia, kitas nesipriešina, skubančios glamonės, viena akim vis dirsčiojant į laikrodį, ar dar nevėluojate į darbą, trumpas orgazmas ir dušas. O po to – ilgai neapleidžiantis jausmas, tarsi seksas jau būtų virtęs tokia pat procedūra, kaip ir dantų valymasis ar rytinis puodelis kavos: jei jo nebūtų – kažko trūktų, bet kai yra – malonumo vis tiek neteikia. Taigi kyla klausimas: kur ekspromtas? Jo jums labiausiai ir trūksta. Tiesa, nepamirškite, kad be kokiam ekspromtui reikia labai gerai pasiruošti. Jau nuo šiandien pasielkite kitaip: apgalvokite scenarijų, erotinio pokalbio frazes. Jei jūsų problema – rutina, net ir tokie maži pokyčiai maloniai nustebins.
 
Provokuokite vienas kitą. Kada yra pats geriausias laikas pradėti laužyti jūsų intymaus gyvenimo šablonus? Dabar! O kokios priemonės efektyviausiai padės sugundyti jūsų mylimą žmogų? Neišsisukinėkite, jūs tai žinote. Taigi jų ir griebkitės. Seksualūs apatiniai, masažas (nebūtinai erotinis – net ir paprastas atpalaiduojantis masažas gali kuo puikiausiai nuteikti erotiniams žaidimams!), romatiška vakarienė ar pasivaikščiojimas po senamiestį prieš miegą... Svarbiausia – visa tai turi virsti gundymu ir nuolatinėmis nedidelėmis provokacijomis. Tarsi netyčia palieskite jo ar jos jautrią vietą, bučiuokitės, užveskite pokalbį seksualia tema, galbūt net pasileiskite fone erotinį filmą. Kodėl gi nepabandžius? Ir atsikratykite tokių abejonių, kaip antai „o jeigu tai vis tiek nieko gero neduos?“ Juk blogiausia, kas gali nutikti – tai nebent puikus vakaras su mylimuoju ar mylimąja, tegul ir be sekso

Lovoje? Nebūtinai! Pasimylėti lovoje galite bet kurią kitą dieną, tačiau, jeigu siekiate paeksperimentuoti, pasirinkite kitas erdves aistrai. Pavyzdžiui, puikiai gali tikti virtuvė arba vonia. 
Tik turėkite omeny – aplinka turi būti švari ir jauki. Jeigu nusprendėte pasimylėti ant skalbimo mašinos, tai svarbiausia nepamiršti jos įjungti, nes vibracija priduoda papildomo malonumo. 
Jeigu jūsų abu tai jau esate išbandę, visada egzistuoja daugelis kitų būdų: „greitukas automobilyje, aistra darbe, užsukus jo ar jos aplankyti per pietų pertrauką, paaugliškos glamonės laiptinėje ar paskutinėje kino teatro eilėje. Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos ir drąsos. 

Sekso patarimai. Tiek internete, tiek žurnaluose patarimų, kaip kur ir kada geriausia mylėtis – apstu. Ne ką mažiau ir supertriukų. Kuriuos... tikrai ne visada išbandote. Tad šį kartą siūlome: imkite ir pabandykite. Net jei kokia nors sekso gudrybė jums ir atrodo kvailoka, juokinga ar tiesiog „ne man“. Iš tiesų mūsų jausmingumo ribos – neįtikėtinai plačios, taigi itin dažnai patys nežinome, kas gi suveiks kaip stebuklinga libido kelianti lazdelė. Todėl paprasčiausias būdas sužinoti – tiesiog besti pirštu į vieną iš būdų, ir pamėginti. Pavyzdžiui, kad ir liežuviu parašyti abėcėlę atliekant jam ar jai oralinį seksą. Dar nebandėte to? Rekomenduojame!

Truputis baimės. Ar baimė gali sujaudinti seksualiai? Be jokios abejonės – taip! Priešingu atveju tiek žmonių neitų iš proto dėl BDSM žaidimų, kurie kartais švelniai, o kartais ir nelabai pakutena pačius įvairiausius jausmus, ir visų pirma – baimę. Sakysite, pagrindinis šių žaidimų elementas vis dėlto yra skausmas? Tas tiesa. Ir vis dėlto be baimės ten taip pat neapsieinama, o ji, kaip žinia, yra galingas erotinis stimulas. Pasak specialistų, reikia skirti baimę, apimančią per patį seksą ir šiek tiek prieš tai. Stiprūs neigiami jausmai per lytinį aktą balansuoja ties sadomazochizmo riba. O lengvas išgąstis, apimantis prieš suartėjimą, didina psichoemocinę įtampą, kurią pavyksta nusimesti orgazmo metu. Taigi kodėl prieš miegą nepažiūrėjus siaubo filmo ar įtempto siužeto trilerio“?

Rūbai? Nebūtinai visi! Rūbai seksualiniuose žaidimuose atlieka itin svarbų vaidmenį. Nepaisant to, kad kaip tik juos partneriai stengiasi kuo greičiau vienas nuo kito nuplėšti. Štai jums ir idėja šiek tiek labiau laukiniam seksui, ypač jei prisegamos kojinės ir seksualūs korsetai jums atrodo pernelyg rafinuota idėja: seni marškinėliai ar marškiniai, nieko po jais ir... galimybė tiesiogine prasme plėšti rūbus vienam nuo kito. Kai kurioms poroms tai išties pažadina pirmykštį laukinį geismą. Juk seksas – tai pirmiausia instinktas. Senas, gyvuliškas instinktas, todėl kaip tik "laukiniai" potyriai suteikia ryškesnių ir stipresnių emocijų. Tarsi partneriai nusiplėštų kaukes ir atsiduotų jausmams ir geismams. 

Kur prasideda preliudija? Pasak seksologų, daugelio rutinon įpuolusių porų problema – tai, kad seksui skiriamas labai konkretus laikas ir vieta. Bet net ir juos pakeistus, viskas išlieka taip pat blogai. Kodėl? Nes seksą jie kažkuriame gyvenimo etape ima suprasti ir vertinti kaip savaime suprantamą dalyką, pavyzdžiui, valgymą. Visai pamiršdami, kad aistros ir intymumo pradžia turėtų prasidėti dar gerokai iki klausimo „Ar nusiteikus pažaisti?“ Todėl seksualinės užuominos likus bent keliom valandom iki sekso, kurio tikimasi, komplimentai vienas kitam, švelnūs prisilietimai ir bučiniai – visa tai padeda nusiteikti tolimesniam intymumui bei pagaliau pajusti, kad sekso... iš tiesų norisi!

Sukurkite savo žaidimą. Azartas – tai dar viena aistros sudedamoji dalis. Taigi pažadinę azartą, pakurstysite ir savo aistras. Žaidimas kortomis iš nusirengimo, stalo žaidimas, kai pralaimėjęs pildo laimėjusiojo norus, arba specialūs erotiniai kauliukai su sekso pozomis ar nurodymais, kur partnerį liesti – visa tai jums kaip niekada paranku. Rinkitės, kas jūsų porai pasirodys įdomiausia, ir bandykite.

Apsimeskite nepažįstamais. Tai – vienas klasikinių vaidmenų žaidimų scenarijų. Ir kartu jis toks paprastas, kad puikiai tinka net ir tiems, kuriems vaidmeniniai žaidimai atrodo nepriimtini. Nereikia jokios specialios aprangos ar atributikos. Užteks kurį laiką bendrauti ir elgtis taip, tarsi būtumėt nepažįstami. Beje, labiausiai toks žaidimas veikia tada, kai esate viešoje vietoje, tarp kitų žmonių. Tai ne tik padeda užvesti aistros varikliuką, bet ir leidžia dar kartą ir į save, ir į partnerį pažvelgti tarsi iš šono. Varianto, kad antrą kartą pajusite pilve plasnojant drugelius, neatmeskite – tai tikra tiesa!

Naktis viešbutyje. Neblogas variantas tiems, kurie savo meilės žaidimams išbandė visus namų kampelius. Iš anksto rezervuokite viešbutyje kambarį ir nusiųskite mylimajam ar mylimajai atviruką su adresu ir kambario numeriu. Geriausia būtų tai padaryti kitame mieste, kad kelionė būtų ilgesnė.  Nepamirškite šampano. Jūs turėtumėte savo antrosios pusės laukti jau viešbutyje. Tai puiki proga pabėgti nuo rutinos ir pasimėgauti įspūdinga naktimi. 

Greitukas. Jis labiausiai tinka tiems, kurie mylisi tik savaitgaliais arba pagal savotišką tvarkaraštį. Pakeiskite dienotvarkę, pasimylėkite netikėtai ir greitai – duše, prieš vakarienę ar po pusryčių. Svarbiausia – jūsų porai tas laikas ir aplinkybės turėtų būti netikėtos.

Seksas telefonu. Arba internetu – kaip jums patogiau. Tinka ne tik poroms, kurias skiria atstumas, bet ir jums, net jei sėdite kiekvienas prie savo kompiuterio skirtinguose kambariuose. Pradėkite pasakoti, ką jūs šiuo metu dėvite, o po to uždekite aistrą – pafantazuokite, ką jūs norėtumėte, kad parneris padarytų. Atsiduokite pokalbiui, būkite nuoširdūs, bet prisiminkite ir kuo daugiau „purvinų“ žodelių. Tai, ko būnant šalia negalėdavote pasakyti, galima išmėginti dabar! 

Šalin antklodę! Statistika atrodo net juokinga: 40 proc. porų mylisi užsikloję antklode. Daugiau nei pusė jų – tik tamsoje. Galbūt taip darote ir jūs? Aišku, nieko smerktino čia nėra. Juolab kad ne visada be antklodės būna pakankamai karšta. Ir vis dėlto mylėdamiesi tik tamsoje arba po antklode atsisakote malonumo matyti vienas kito kūną.  O štai seksologai yra įrodę, kad 95 proc. vyrų ir beveik trečdaliui moterų regimieji vaizdiniai yra svarbiausias erotinis stimulas. Taigi užsikurkite židinį ar įsijunkite šildytuvą – ir galite nejausdami diskomforto grožėtis vienas kitu. Jei vis dėlto manote, kad jūsų erotinei nuotaikai gali pakišti koją kompleksai, jaučiami dėl netobulo kūno – pasirūpinktie tinkamu apšvietimu. Prieblanda, žvakių šviesa ar blausi naktinė lemputė kuo puikiausiai pašalina odos defektus. 

Nusirengti nebūtina. Erotinių filmų režisieriai labai gerai žino vieną tiesą: kūnas atrodo daug erotiškiau, jei paliekama bent viena tualeto detalė. Tai gali būti ir koks nors rūbas, ir aksesuaras, ir papuošalai. Be abejo, jei tai bus intymūs papuošalai – efektas bus dar didesnis. Tiek drabužiai, tiek papuošalai gali tapti ir papildomais erotiniais stimuliatoriais. Pavyzdžiui, net ir paprasčiausi karoliai, lėtai vedžiojant, braukant jais po partnerio kūną, tampa puikiausiu erotiniu masažuokliu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras