Kada moterų elgesys suvokiamas kaip flirtas

unnamed(11).jpg
 
Vyrų ir moterų psichologiniai skirtumai kartais atneša daug painiavos ir nesusipratimų. Dauguma vyrų suvokia moters elgesį kaip flirtą ir kvietimą pratęsti pažintį, tačiau šiam ėmusis aktyvesnių veiksmų, ji staiga nustoja šypsotis ir taria griežtą “Ne”. Be abejonės, toks atšiaurus jos elgesys sužadina neigiamas vyro emocijas ir dama iš draugiškos ir simpatiškos būtybės pavirsta negailestinga suvedžiotoja!

Ar atsidūrus tokioje situacijoje tikrai kalta moteris? O galbūt pats didžiausias to kaltininkas yra emocijos? Gali būti. Juk visiems žinoma tiesa, jog moterys  lengviau išreiškia savo emocijas nei vyrai, todėl jų plačią šypseną neretai stiprioji lytis traktuoja kaip flirto ženklą. Tačiau šypsena dar nereiškia, jog ji su jumis flirtuoja. Galbūt mergina yra tiesiog linksmos prigimties ar yra puikios nuotaikos. 

Tokios pat emocijos gali būti pastebimos ir elektroniniuose laiškuose ar SMS žinutėse. Moterys mėgsta laiškų ir žinučių turinį papuošti įvairiomis šypsenėlėmis ar net bučinukais. Be abejonės, visa tai gal ir  primena įsimylėjusios mokinukės rašliavas, tačiau prieš vertinant tai kaip flirto ženklą, derėtų plačiau panagrinėti paties laiško turinį bei  palaukti kitų flirto požymių. Šypsenėlės ir draugiški bučinukai gali būti tik įprotis. 

Taip, prisilietimai yra gan svarbus viliojimo elementas, tačiau jei pokalbio metu dama paliečia jūsų petį ar pataiso kaklairaištį, tai nebūtinai turi reikšti, kad ji jūsų nori. Kai kurios moterys globėjiškai elgiasi su savo gerais bičiuliais.

Vakarėlių metu mes visi linkę šiek tiek paflirtuoti ir pabendrauti, tačiau jei moteris su jumis  maloniai šnekučiuojasi, tai dar nieko nereiškia.  Gali būti, jog jai tiesiog nuobodu ir tokiu būdų ji siekia greičiau „užmušti“ laiką. Tačiau jei judviejų pokalbis  užsitęsė  ir jūsų pašnekovė neskuba nutraukti jūsų žodžių atsiradus „svarbiems reikalams“, greičiausiai ji jaučia kažką daugiau nei nuobodulį.

Padažytas moters lūpas vyrai dažnai vertina kaip flirto signalą, tačiau tai gali ir nieko nereikšti. Daugelis moterų darosi makiažą ir dažosi lūpas. 

Kai kurie vyrai yra šventai įsitikinę, kad moteris, dėvinti mini sijoną, siekia dėmesio ir nori sekso čia ir dabar. Tai nebūtinai turi būti tiesa, dailiosios lyties atstovės taip pat stipriai gali trokšti meilės  ir dėvint  džinsus. Tad vien pagal sijoną, spręsti nereikėtų.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras