Kada moterys labiausiai nori sekso?

sex_fantasies_10.jpg
 
Beveik kiekviena moteris gerai žino savo menstruacijų ciklą, o pastoti norinčios damos net skaičiuoja vaisingiausias dienas ir atlieka tam skirtus ovuliacijos testus. Juk tada tikimybė pastoti būna didžiausia. Tačiau kartais tereikia įsiklausyti į savo kūno kalbą ir pasikliauti tiesiog noru! JAV mokslininkai nustatė, jog moterų sekso troškimas yra glaudžiai susijęs su ovuliacijos periodu.

Mokslininkai iš Virdžinijos universiteto (JAV) nustatė dienas, kada moterys aktyviausiai domėjosi seksu. Tyrėjų komanda atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 100 moterų nuo 23 iki 44 metų amžiaus. Tyrimo tikslas -  nustatyti ryšį tarp moters libido ir menstruacijų ciklo. Pasirodo, jog moterys labiausiai nori sekso ovuliacijos laikotarpiu, likus 10-16 dienų iki menstruacijų. Tačiau tyrėjai pabrėžė, kad lytiniam potraukiui įtakos taip pat  turi ir kiti veiksniai, tokie kaip stresas ir ligos. 

Staiga užsigeidėte sekso? Tai ženklas, jog atėjo laikas pratęsti giminę. Na, o jei palikuonių dar nepageidaujate, saugiai pasimėgaukite lytinių santykių teikiamais malonumais. Juk seksas geriausias vaistas nuo visų ligų!
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras