Kaip atlikti tobulą feliaciją?

1(29).jpg
 
Pradėkime nuo paprasto paaiškinimo. Kol atliekant šį veiksmą nedalyvauja dantys, tokio dalyko, kaip bloga feliacija, apskritai nėra. Vyrų vertinimo skalė, kalbant apie moters oralinius sugebėjimus, atrodo maždaug taip: nuo “Visai nebloga įžanga” (silpniausias įvertinimas, „patenkinamai“) iki “O taiiiip! Stogą nurovė!” (be abejo, dešimtukas!). Nepatenkinamas pažymys rašomas galbūt tik tais atvejais, kai partnerė per vidurį veiksmo užmiega. Kitaip tariant, susimauti čia – praktiškai neįmanoma. O štai tobulėjimui, ko gero, ribų nėra.

Su truputėliu praktikos ir keliais lengvais žingsniais, galima patobulinti savo gebėjimus ir išmokti daryti iš tikrųjų nuostabią ir nepakartojamą feliaciją – kiekvieną kartą!

Saugumas – pirmiausia. Jei jūs nesate monogamiška pora, saugokite vienas kitą ir naudokitės prezervatyvais. Be abejo, oralinio sekso malonumais geriausia mėgautis be tokios apsaugos, tačiau turint omenyje galimas grėsmes, vis dėlto akivaizdu, jog į kompromisą leistis būtina – t.y. dėl savo pačios ramybės paaukoti nedidelę dalį malonumo. Nepatinka prezervatyvo skonis? Ne bėda! Eksperimentuokite su įvairių skonių prezervatyvais – jų galite įsigyti sekso reikmenų parduotuvėse. Prezervatyvai su vaisių ir uogų kvapais būtent oraliniam seksui ir skirti, o ne kad pakviptų kambarys atplėšus pakelį. Be to, nepamirškite vandens pagrindu pagaminto lubrikanto – sutepk juo vaikino pasididžiavimą ir tada užmauk prezervatyvą, tai padidins jo malonumą kelis kartus.

Įsitaisyk patogiai. Geriausiai tiks poza, kurioje lengviausiai prieitum prie jo penio. Jei prireiks – keisk pozą veiksmo eigoje. Jam taip pat rūpi, kad tu mėgautumeisi procesu, taigi nebijok trumpam sustabdyti malonumo, jei tik pajusi, kad skauda sprandą, mėšlungis ėmė traukti koją, ar pan. Jei ketini klūpėti – iš anksto pasirūpink pagalvėlėmis po keliais. Nesistenk atkartoti pozų, kurias matei kino filmuose – dauguma jų specialiai parinktos taip, kad operatorius nufilmuotų pikantiškiausiu kampu, o žiūrovams liktų kuo didesnis įspūdis. Ieškok pozos, kurioje pati jaustumeisi patogiausiai. 

Neprarask entuziazmo. Tai – pagrindinis prieskonis tavo aistros desertui. Jei partneris pajus, kad esi abejinga, nenori to daryti ar akivaizdžiai esi pavargusi – malonumo nebus. Taigi jei jauti, kad šiandien nesi nusiteikusi oraliniams žaidimams – atidėk juos iki kito karto. Bet jei pajutai, kad besimylint atsirado ir apetitas – nedvejodama keisk scenarijų ir leiskis žemyn. Spontaniškumas čia – netgi labai pageidaujamas.

Neskubėk. Net jei oralinės glamonės jums – tik trumpa įžanga, nepulk iš karto pernelyg stipriai, kad paskui neperdegtum. Kitaip tariant, nepaversk oralinio sekso pagrindiniu patiekalu, jei nori, kad jis būtų tik jūsų vakaro dalis. Kaip parodė apklausos, vyrai ne šiaip eina iš proto dėl oralinio sekso. Jie dievina GERĄ oralinį seksą. O tai reiškia, kad kur kas geriau vienas, bet geras, per mėnesį, nei eilinis, visai neįspūdingas greitukas – kasdien.

Prakalbink jį. Kaip turėtum judėti? Lėčiau? Greičiau? Švelniau? Aistringiau? Žmonės kol kas neišmoko skaityti vienas kito minčių. Ir judu – ne išimtis. Tačiau daugybė vaikinų bijo “reguliuoti eismą” ten, apačioje, būgštaudami, kad taip nuslopins partnerės entuziazmą  ir ji apskritai nebenorės jo tenkinti burna. Taigi tyli ir tikisi, kad ji pagaliau padarys taip, kaip reikia. Kad netektų ilgai bandymų keliu ieškoti, kas jam patinka – pati paragink jį kalbėti, klausinėk, kaip turėtum judėti dabar… o dabar?..

Variacijos ta pačia tema. Šiek tiek įvairovės – geriausias būdas jį patenkinti. Todėl laižyk, bučiuok, vedžiok liežuviu aukštyn -žemyn ir spirale, paimk jį visą į burną – kiek tik gali, arba palepink šlapiomis glamonėmis tik galvutę... Ir nuolat stebėk, kuris tavo veiksmas jį užveda labiausiai. Įsidėmėjusi tai, ateityje jau turėsi aiškias gaires, kokiais slaptais mygtukais gali stipriausiai pakurstyti jo aistrą ir suteikti patį didžiausią malonumą.

Naudokis rankomis: 1 dalis. Glamonėk ne tik jo pasididžiavimą, bet ir visą kūną. Kol lūpos užimtos, glostyk ir glamonėk jo krūtinę, pilvą, kojas, sėdmenis. Ir, žinoma, jo sėklides – tai ne tik vienas iš variantų jam suteikti dar didesnį pasitenkinimą, bet ir puikus būdas parodyti, kad mėgaujiesi visu procesu.

Stipriau! Moterys žino, kad penis – tai tam tikra prasme silpnoji vyrų vieta: čia labai jautru, menkiausias prisilietimas sukelia keliskart stipresnę reakciją, nei toks pat prisilietimas prie kitos kūno vietos. Bet turėk omeny, kad penis erekcijos būklėje reikalauja intensyvesnių prisilietimų, todėl nebijok palengva stiprinti spaudimo, intensyvinti glamonių. Jei bus per stipru – tavo vaikinas tau pasakys. Taigi pradėk nuo švelnių, lėtesnių judesių, bet paskui didink ir tempą, ir jėgą. Abejoji, ar viską gerai darai? Tiesiog paklausk jo, ar jam tai patinka!

Atsargiai – dantys! Jei tavo partneris yra eilinis statistinis vyras ir sekso metu nepuoselėja kokių nors ypatingų poreikių, šiukštu nenaudok dantų oralinio sekso metu. Kai kuriuose patarimuose siūloma moterims jį ne tik laižyti, bet ir švelniai ir labai atsargiai pakramsnoti. Tai štai: absoliuti dauguma vaikinų vien nuo minties, kad prie jų jautriausios vietos prisiliesi dantimis, pajus skausmą. Todėl geriau nerizikuok ir netampyk liūto už ūsų, o tiksliau – neliesk penio dantimis. Atlikdama jam oralinį, lūpomis uždenk dantis – kad neprisiliestum net atsitiktinai.

Kur ta slaptoji vietelė? Penio „nugaroje“, tiesiai po galvute, yra maža odos raukšlelė, vadinama frenulum. Daugeliui vyrų tai – ypatingai jautri stimuliacijai vieta. Žinok tai. Atsimink tai. Naudokis!

Pagauk ritmą. Kai tik pajusi, kad jis jau labai susijaudinęs ir beveik išeina į finišo tiesiąją – imkis to, kas iš tiesų vadinama feliacija: apžiok penio galvutę ir burna judėk aukštyn-žemyn, vienodu ritmu, švelniai, bet kartu ir intensyviai, tvirtai. Netrukus jį užplūs orgazmo banga.

Naudokis rankomis: II dalis. Suimk penį prie pagrindo ir ranka taip pat judėk aukštyn-žemyn, pratęsdama savo lūpų judesius. Pagavusi ritmą, jo nekaitaliok. Gali šiek tiek greitinti tempą jei jis priartėjo prie orgazmo, bet lėtinti – nereikėtų, nes taip veikiausiai nutolintum kulminaciją.

Ryti ar neryti? Štai kur klausimas. Ir atsakymas priklauso tik nuo tavęs. Be abejo, tavo mylimasis, kaip ir dauguma vyrų, pasakys, kad jam maloniau, kai moteris jam baigiant nuryja. Bet, tiesą sakant, tai – labiau psichologinis pasitenkinimas, kad moteris jį priėmė į save, nes fizine prasme toks baigiamasis akordas jam neturi jokios įtakos. Taigi jei viskas iki kulminacijos eisis puikiai, labai tikėtina, kad jis net nesužinos, nurijai ar ne. O jei ir panorės žinoti detaliau, kur viskas pasidėjo – vis tiek tavo valia pasielgti taip, kaip priimtiniau būtent tau. Patogiausia šalimais pasidėti rankšluostį, į kurį galėtum viską išspjauti, jei paaiškės, kad nuryti nenori.

Svarbiausia, ką turi atsiminti. Mėgaukis. Atsipalaiduok. Tai, ką darai, jam tikrai patinka. O jei tau bus ūpo pasistengti – jam tai patiks dar labiau. Nenustokite tobulėti šioje srityje – ir jūsų laukia dar daugybė nepakartojamų kulminacijų!

Suaugusiems.lt

Ar Jums patinka naujasis Suaugusiems.lt dizainas?
 
Komentarai
Naujas komentaras