Kaip atpažinti, kai moteris vaidina orgazmą

orgazmas(3).jpg
 
Tyrimų duomenys rodo, kad net 30 procentų moterų sunkiai sekasi pasiekti orgazmą. Tai – nemažas skaičius, galintis tik didėti, jei moteris neatsivers savo antrajai pusei bei kiekvieną kartą sekso metu orgazmą tiesiog suvaidins. Tik pasikalbėjimas su partneriu gali padėti išspręsti problemą. Tad, jei esate vyras ir pergyvenate, jog to nebūtų jūsų santykiuose, čia rasite keletą patarimų, kaip atpažinti, kai jūsų partnerė iš tikrųjų orgazmo nepatiria.

Ji baigia iš karto jums paklausus

Vienas blogiausių dalykų, ką galite padaryti sekso metu, skubinti moterį patirti orgazmą. Bet koks spaudimas iš vyro pusės tikrai nepriartins partnerės prie didžiojo O. Būtent todėl, jei jums paklausus moters „ar jau baigei?“, ji netrukus patirs orgazmą, yra labai didelė tikimybė, jog iš tiesų jis buvo netikras, suvaidintas. Tokiu momentu, net jums ir nenorint to sukurti, moteris jaučiasi spaudžiama, lyg jos kažkas lauktų. Neskubinkite partnerės baigti ir nesitikėkite, kad tai įvyks kiekvieną kartą, kai užsiimsite meilės žaidimais. Moterys orgazmą patiria kur kas rečiau nei vyrai. Tiesiog nenustokite stengtis dėl jos ir netrukus pats pastebėsite tikruosius savo partnerės orgazmus. 

Jei nebuvo įžangos

Kiekvienai moteriai įžanga prieš seksą yra labai svarbus aspektas, vėliau vedantis ir į patį orgazmą. Jei įžanginė dalis pamirštama, o seksas trunka vos kelias minutes, moteriai orgazmo patirti beveik neįmanoma. Todėl pamaloninkite ją pirštais ar oraliniu būdu, bučiuokite kaklą, krūtis, stipriau suimkite užpakaliuką. Visa tai ne tik tuo metu sukels didelį malonumą jūsų partnerei, bet ir įaudrins ją tolimesniems žaidimams. 

Perspaustas aimanavimas

Jei moteris aimanuoti pradeda vos tik jums į ją įėjus, tai yra pirmasis signalas, jog ji gali vaidinti. Stebėkite savo partnerės kūno kalbą. Moteriai vaidinant malonumą, jos kūno judesiai dažnai neatitinka visų stiprių aimanų. Patiriant orgazmą iš tikrųjų, moteriškosios lyties atstovės dažnai net negali prakalbėti, jų kūnas tarsi akimirkai sustingsta. Beje, kiekvieną kartą pasiekus orgazmą, moteris yra linkusi skleisti vienodas  aimanas ar net klyksmus, pavartoja tas pačias frazes. Todėl jei pastebėjote, kad jos skleidžiami garsai orgazmo metu skiriasi nuo praeitų, greičiausiai ji jį suvaidino.

Ji nežiūri jums į akis

Ne veltui sakoma, kad akys – sielos veidrodis. Moteris žiūrėdama jums tiesiai į akis tarsi atskleidžia, jog nuo jūsų neturi, ko slėpti. Ji apnuogina ne tik savo kūną, bet ir vidų, parodydama, jog jūs jai sukeliate pačius stipriausius potyrius. Priešingu atveju moteris tarsi kažką slepia. Akių kontakto vengimas gali simbolizuoti tai, jog jai nėra taip malonu, kaip tikėjosi, moteris jaučiasi tarsi ja būtų pasinaudoję ar įskaudinę. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras