Kaip atpažinti vyrą su mažu peniu?

istockphoto-675668498-170667a.jpg
 
2 komentarai
Moterys yra daug jausmingesnės nei vyrai, todėl jos gali nujausti begalę dalykų. Pavyzdžiui, ji gali pasakyti, kad jis jai neištikimas ar meluoja dėl tam tikrų dalykų. Moteris – tai pati geriausia pasaulio šnipė.

Žinoma, kartais ir moterys klysta, ypač tada, kai kalba eina apie vyriško pasididžiavimo dydį. Gali pasirodyti, kad pas patį šauniausią, įspūdingiausią ir gražiausią vyruką bus ir dar įspūdingesnis pasididžiavimas. Neapsigaukite, verčiau atkreipkite dėmesį į kai kuriuos jo veiksmus ir taip nė nenumaunant jam kelnių sužinosite, kas ten slepiasi.

Jo ego – milžiniškas

Jis tau sako, kad yra sėkmingas ir daug ko pasiekęs vyras. Giriasi kiekvienu savo nuveikti darbu ir bando tau parodyti, kad niekas kitas taip nesugebės padaryti kaip jis atsargiai. Atsargiai su tokiu vyru – jo ne tik mažas penis, bet ir menka savivertė. Santykiai su tokiu asmeniu vargu ar bus ilgalaikiai ir turintys prasmę. 

Oralinio sekso genijus

Galbūt jūs dar neturėjote vaginalinių santykių, bet jis jau spėjo tave palepinti nepamirštamu oraliniu. Vyrai, turintys mažą penį, nori būti nepamirštami kitais sugebėjimais. Todėl jei gamta nesuteikė jam įspūdingo pasididžiavimo, kai kuo jis gali didžiuotis. Liežuvis galbūt ir nėra penis, bet kartais jis suteikia dar geresnį malonumą nei milžiniškas penis.

Niekada nekalba apie savo penį

Vos tik pakrypus kalbai apie lovą, kai kurie vaikinai meta užuominas merginoms apie tai, kad „ir Jis to norėtų“. Dažnai vaikinai siunčia merginoms savo erotines nuotraukas, kuriose visu grožiu užfiksuotas jų pasididžiavimas. Savo peniu pasitikintis vyras kartais gali leptelti apie savo nekantraujantį draugužį. Bet ne visi yra vienodi – kai kurie vyrai visiškai nekalba apie savo penį, net jokiose erotinio pobūdžio žinutėse! 

Ar tai normalu? Šiek tiek, bet negalima visiškai iš kalbos išbraukti penio. Nesigėdykite dėl to, kad gamta pagailėjo kelių centimetrų. Supraskite, kad svarbu yra tai, koks jūs būsite lovoje – tikras eržilas ar paliegėlis vyras, nežinantis, kaip patenkinti moterį.

Dydis nesvarbus

Galbūt jis tave tikrina, todėl kartais užsimena apie tai, kad dydis nėra svarbus, o ir ne tokie dideli dalykai gali suteikti daug laimės. Tokiu būdu jis bando nuteikti merginą, kad ir paprastuose dalykuose galima atrasti laimę. Tiksliau, jis nori pasakyti, kad mažiau, kartais yra geriau, todėl pasitelkęs ezopo kalbą bando neišsiduoti, kad jo pasididžiavimai visai ne įspūdingo dydžio.

Vyrai, atsiminkite, kad mažas penis – tai ne problema. Galbūt ne itin įspūdingas pasididžiavimas nelabai sužavės moterį, bet šiuo atveju svarbiausia yra neparodyti, kad nuo to sekso kokybė sumažės. Be to, kam reikia apie tai kalbėti? Verčiau darbais, o ne kalbomis parodykite, kad dydis iš tiesų nėra svarbus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Pasake mazo penio savininkas :D
mazas penis ne problema, svarbu technika ir astrus liezuvelis
Naujas komentaras