Kaip atsikratyti seksualinių kompleksų

jis-ir-ji-527105cb8c861.jpg
 
Apie seksą laisvai kalba ne tik suaugę, bet ir paaugliai. Bet kitaip ir būti negali, juk apie žmogaus seksualinį gyvenimą kalbama visur ir labai drąsiai! Nepaisant to, ne mažai moterų ir merginų nežino, kaip gauti malonumą iš sekso, o viena didžiausių problemų, kodėl taip sunku mėgautis intymumu, tai kompleksai ir plačiausias spektras jausmų. Visa tai trukdo džiaugtis lytinių santykių teikiamais malonumais.

Taigi, ką galite padaryti kovoje su savimi ir savo seksualiniais kompleksais…

Nebijokite savo norų  
 
Ne kiekviena moteris gali sau leisti emancipuotą elgesį lovoje. Juk vyras savo moterį mato seksualią ir žavingą intymioje atmosferoje, nepaisant jos gėdos, baimių ir nenoro kalbėtis intymia tematika. Tačiau nenoras atvirauti dar nereiškia, jog moteris neturi erotinių fantazijų ir tyliai nepasvajoja apie pačius paslaptingiausius dalykėlius. Su laiku neišpildyti jo ir jos seksualiniai lūkesčiai tampa barjeru, skiriančiu du žmones. Tad siekiant išvengti neigiamų tarpusavio santykių padarinių, kalbėtis ir dalintis fantazijomis – būtina. Bet kaip tai padaryti? Pasirodo, tai nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš pat pradžių. Tiesiog nebijokite prisipažinti, kad fantazijų atvėrimas mylimam žmogui jums sukelia nerimą, gėdą. Pasakykite, kad jums labai gėda ir nepatogu, bet jūs lovoje norėtumėte, kad jis jus surištų, prirakintų antrankiais, padarytų kuniligą ir t.t. Normalus vyras labai nudžiugs dėl jūsų tokio atvirumo ir tikrai padarys viską, kad padėtų jūsų svajonėms tapti realybe!

Nesigėdykite savo kūno 

Gėdijimasis savo kūno yra vienas didžiausių moterų problemų. Ar pastebite kaip damos mėgsta kritikuoti savo kūną net kai yra apsirengusios, o kiek jos dėmesio skiria liekninantiems drabužiams ir apatiniam trikotažui! Tad, ar reikia stebėtis, jog ji nori mylėtis tamsoje ir vengia demonstruoti savo nuogumą?

Nesiūlome numesti kelių kilogramų ir tikrai nesakysime, kad jūs atrodote tobulai, kad ir koks būtų jūsų KMI. Tačiau tiek, liekna, tiek apkūni moteris gali atrodyti nuostabiai, tereikia mokėti tinkamai pateikti savo figūrą. Psichologai pataria į savo nuogą kūną pažvelgti veidrodyje. Stop! Jokių priekaištų dėl per storų blauzdų ar nepilnos krūtinės. Pabandykite įžvelgti tik tuos kūno bruožus, kurie jums  patinka. O kad jaustumėtės drąsiau ir labiau pasitikėtumėte savimi, pasitelkite savo moterišką išradingumą. Pagyvinkite savo kūną jums tinkančiu, trūkumus paslėpsiančiu ir privalumus išryškinančiu apatiniu trikotažu. Taip pat skirkite dėmesio įvairiems aksesuarams (papuoškite jais tas vietas į kurias norėtumėte atkreipti dėmesį). Ar dabar jaučiatės geriau ir jums nebebaisu  parodyti savo moteriškumo?

Nebijokite pažinti savo kūno

Kita, viena didžiausių moterų baimių, tai masturbacija. Kartais moterys galvoja, jog jei jos masturbuojasi, daro kažką negero, nepriimtino ir neteisėto. Taip nėra! Jūsų kūnas yra jūsų nuosavybė, todėl nebijokite žaisti su savimi. Geriau žinodamos savo kūno geidulingiausias vieteles ir kaip jas suvirpinti, lengviau pasakysite apie tai  partneriui.

Paprasti pratimai, kurie padės įveikti seksualinius kompleksus:

1. Dažniau galvokite apie savo troškimus ir fantazijas.

2. Nesivaikykite standartų, stereotipų ir pasistenkite objektyviai įvertinti matomą, girdimą, liečiamą objektą. Pasistenkite atsiriboti nuo bet kokios visuomenei priimtinos nuomonės ir vertinkite konkretų reiškinį, objektą (pavyzdžiui, save) pagal save, savo jutimus bei intuiciją.  

3. Sužinokite, kaip kalbėtis su savo vyru apie savo seksualinius įnorius. Yra ne mažai būdų, kurie padės tai padaryti lengviau. Galbūt jums padės norų dėžutė, kuri jus abu įpareigos žaisti erotinį žaidimą pagal taisykles. Jūs išvengsite bet kokios atsakomybės, nes būsite įpareigotos tam tikroms taisyklėms! 

Nebijokite imtis veiksmų kovoje prieš savo kompleksus ir greit pamatysite, kad jus skiriantis  barjeras sparčiai mažėja, o atstumas tarp jūsų dar niekada nebuvo toks glaudus!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras