Kaip „beveik baigimas“ padės sustiprinti orgazmus

file59692861_fdd83e8b.jpg
 
Angliškas žodis „egding“, neturi tikslaus žodinio vertimo, bet jo reikšmė būtų maždaug tokia: buvimas ant ribos. Sekso metu edging‘as arba beveik baigimas yra naudojamas kaip priemonė sustiprinti orgazmą. Ją taiko tiek vyrai, tiek moterys. Kas tai yra ir kaip efektyviausiai panaudoti „beveik baigimą“, pristatysime šiame straipsnyje.

Solo žaidimai ir seksas su partneriu


Ši priemonė dažnai naudojama žaidimuose su savimi, tačiau ją efektyviai pritaikyti galima ir lytinių santykių metu. Nesvarbu ar vieni, ar su partneriu bandysite edging‘ą, turite žinoti kaip tai įgyvendinti tiek vienu, tiek kitu atveju.


STOP!


Besimasturbuojant, tai įgyvendinti bus daug lengviau nei mylintis su kitu žmogumi, tačiau kai jaučiate, jog tuoj baigsite – nustokite stimuliuoti save arba partnerį(-ę). Reikia susipažinti su savo kūnu ir rasti vadinamąjį „tašką be sugrįžimo“. Turite mokėti užbaigti viską iki kol jį pasieksite, kadangi net ir menkiausia sekundės dalis po jo ir jūs baigsite. Teks viską pradėti iš pradžių. 
Jeigu pavyko liautis beveik baigus, šiek tiek atvėskite, bet ne per daug. Masturbuojantis gerą laiko tarpą surasti daug lengviau, tačiau su partneriu(-e) turėsite, ko gero, keletą arba geriausiu atveju keliolika sekundžių imtis kitų veiksmų. Galų gale, tris ar keturis kartus pakartoję šį sustabdymo procesą, pasieksite įspūdingo stiprumo orgazmą.


Aukščiausia klasė – edging‘as su partneriais


Tik įgudę ir itin vienas kitą pažįstantys kūnai gali pabandyti atidėti orgazmą kartu. Oralinis seksas su atidėjimu vyrui, gali privesti iki tokio orgazmo, kad gerokai aptems akyse, o moters kūnas purtysis bei drebės arba net įvyks šlapias orgazmas. Tam jums reikės itin geros komunikacijos ir atsidavimo. Geriausia būtų, kad pasitartumėte, kaip padėti vienas kitam, dar prieš lytinį aktą. 


Moterims – žaisliukai


Vyrams galingam orgazmui po atidėjimo nėra būtina papildoma stimuliacija ar žaislai, tačiau moterims itin padės vibratorius. Jo dėka galima pajusti ypatingai malonių pojūčių. Pastaruosius priderinus prie bandymo sulaukti orgazmo iš didžiosios „O“, gausite tikrai dangiškai malonių rezultatų.


Nenusivilkite, jei nesigavo iš pirmo karto


Edging‘as nėra itin lengvai įvaldomas dalykas. Tam reikia atsidavimo, noro, praktikos ir daugybės pakartojimų. Jeigu nesigavo patį pirmą kartą – bandykite vėl. Galbūt šiek tiek liūdintų pats faktas, jog norint vėl susijaudinti gali tekti šiek tiek palaukti, tačiau išlikite kantrūs. Kalbame apie jūsų kūną ir maksimaliai gerus potyrius, dėl to juk verta pasistengti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras