Kaip bučinį paversti ypatingu?

bucinys(1).jpg
 
Bučiavimasis – tai lyg menas, leidžiantis kiekvienam atliekančiam šį veiksmą turėti savą techniką, savą braižą, Įdomu tai, jog atlikti tyrimai teigia, jog bučinių pagalba organizme išsiskiria laimės hormonas endorfinas, jie mažina stresą ir net padeda lieknėti! Tačiau kaip šiuos naudingus prisilietimus lūpomis paversti ypatingais, tokiais, kad ir partneriui, ir jums jie ilgam įsirėžtų į atmintį?

Spontaniškumas

Netikėtoje vietoje, netikėtu laiku atliktas bučinys sukelia kur kas daugiau teigiamų pojūčių jūsų partneriui nei įprastas. Nebijokite atrasti progų apsipirkinėdami parduotuvėje, vaikščiodami parke ar tiesiog stovint prie šviesoforo. Sunku patikėti, tačiau šios, rodos, kasdienės vietos gali atnešti labai daug naujų vėjų į jūsų santykius. Toks bučinys ne tik taps įsimintinu, bet ir labai greitai įžiebs kibirkštėlę tarp jūsų ir jūsų antros pusės. 

Gaivus kvapas

Visų pirmiausia, gaivus burnos kvapas nuo gero bučinio yra neatsiejamas dalykas. Malonus kvapas padeda labiau atsipalaiduoti, pasitikėti savimi bei traukos atžvilgiu kur kas stipriau veikia partnerį. Tad jei einate į pasimatymą, nepamirškite iš anksto pasirūpinti mėtinėmis pastilėmis, kramtomąja guma ar burnos gaivikliu. 

Švelnumas

Bučinys nėra tai, kur galėtume varžytis su savo partneriu ar nuolat dominuoti. Kuo daugiau į bučinį įsitrauks jūsų partneris, tuo jis bus geresnis. Būtent dėl to neskubėkite, švelniai pradėkite bučinį. Daugeliui porų patinka, kai partneris pradeda nuo apatinės lūpos, tarsi ją masažuodamas, po to pereina prie viršutinės, švelniai į darbą įtraukdamas ir liežuvį. Kaip bebūtų, nepersistenkite naudodami liežuvį, nes per greitas „malimas“ juo tikrai nepridės papildomo malonumo jūsų partneriui. 

Sudrėkintos lūpos

Kas norėtų bučiuoti suskeldėjusias, sausas lūpas? Prižiūrėkite savo lūpas ne tik šaltuoju metų sezonu, bet ir visus metus. Naudokite lūpų vazeliną ar drėkinamąjį lūpų balzamą ir pamatysite, kaip bučinys taps saldesnis, o prisilietimai lūpomis kur kas malonesni.

Kitos kūno dalys

Nepamirškite, jog geras bučinys neapima vien tik lūpų teritorijos. Bučiuojantis, rankomis lieskite partnerio kaklą, plaukus, ausų spenelius, liemenį ar kitas vietas, kurios jį jaudina. Tai ne tik pridės aistros jūsų bučiniui, bet ir sukurs kur kas intymesnę aplinką. Svarbiausia, nesivaržykite bei nesusikaustykite!

Dantys

Kad bučinį paverstumėte tobulu, galite pasinaudoti ir dantų pagalba. Švelniai krimstelėdami partnerio lūpas, bučiniui suteiksite tarsi pikantišką prieskonį, neleisiantį jo pamiršti dar ilgą laiką! Tiesa, naudodami šią techniką, neperspauskite, kad bučinys nevirstų skausmingu ar tragišku jūsų antrajai pusei. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras