Kaip daryti erotinį prostatos masažą

 
29 komentarai
Žinok, jei vyras tau leido tai daryti, vadinasi, tu - ypatinga moteris jo gyvenime!

Kodėl vyrai patiria malonumą nuo analinio stimuliavimo, t.y. prostatos masažo? Todėl, kad šio masažo pojūčiai tokie, kaip moteriai stimuliuojant tašką „G“ – nepaprastai stiprus orgazmas!

Veiksminga profilaktikos priemonė nuklystantiems „į kairę“

Bet kuris urologas patvirtins, kad prostatos masažas – viena veiksmingiausių priemonių prieš prostatitą, tykojantį 40-50 metų vyrą.

O sekso ekspertų manymu, prostatos masažas taip pat labai veiksminga profilaktikos priemonė nuklystantiems „į kairę“!

Nors erotinio prostatos masažo technika ir skiriasi nuo medicininio, tačiau nieko sudėtingo čia nėra: reikia tik švelnių moters rankų, lubrikanto ir noro suteikti savo partneriui neapsakomą malonumą. Žinoma, ir partnerio sutikimo.

Statistikos duomenimis, Rytų Europos šalyse daug mažiau heteroseksualių vyrų ryžtąsi išmėginti prostatos masažą nei gyvenantys JAV, Vakarų Europos šalyse ir Pietvakarių Azijoje. Mat giliai įaugęs stereotipas: „ką, aš - pederastas?“

Tačiau vis dėlto jei ir leidžiasi tokioms glamonėms tai daugiausiai kiek vyresni nei 25 metų vyrai. Užtat vėliau mielai atsiduoda masažuojami savo žmonos ar nuolatinės partnerės.

Priekinėje sienelėje apčiuopiamas pakankamas iškilimas

Prieš pradedant daryti masažą vyras turėtų atsipalaiduotų. Todėl pirmiausiai reikėtų pamasažuoti jo nugarą, sėdmenis ir tik po to švelniai persikelti į prostatos zoną.

Vyras turėtų atsiklaupti, pasilenkti arba tiesiog plačiai išskėsti kojas.

Tada švelniai ištepk jautriausią užpakaliuko vietą tam reikalui skirtu lubrikantu, palauk kol susigers, o po to reikėtų suvilgyti ir pirštuką tuo tepalu. Tada labai švelniai ir iš lėto įvesk pirštą į jo išangę. Iš pradžių nedaug, kad partneris nepajustų diskomforto.

Kai tik jis pripras prie šio pojūčio, apčiuopk priekinėje sienelėje pakankamą iškilimą, kurios dydis kaip graikiško riešuto. Tai ir bus prostata.

Po to atsargiai masažuok ją ir stebėk vyro reakciją. Tik stipriai nespausk. Jei partneris pajustų diskomfortą, reikėtų dar pridėti lubrikanto, o jei jis su malonumu padejuoja, vadinasi, viskas vyksta taip, kaip reikia.

Kai masažuojama prostata – gerokai stipresnis orgazmas

Po to turėtų atsirasti erekcija, tačiau, jei iki tol vyras nebuvo taip masažuojamas, jos gali ir nebūti.

Vadinasi, reikia padėti erekcijai atsirasti. Todėl pradėk glamonėti vyro lyties organą, tačiau ir prostatos nereikėtų palikti ramybėje. Tada vyrui suteiksi daugkartinių malonių pojūčių!

Glamonėti penį ir tuo pačiu masažuoti prostatą galima įvairiai. Viskas priklauso nuo tavo fantazijos: galima masturbuoti jį laisva ranka arba daryti minetą.

Kai prostata po tavo pirštais išpampsta ir sutvirtėja, vadinasi, artėja partnerio orgazmas.

Orgazmo metu juntamos prostatos konvulsijos tarsi bangomis, todėl, kad tuo metu išsilieja sperma.

Vyrai, praktikuojantys prostatos masažą, tvirtina, kad baigia visu kūnu. Toks orgazmas gerokai ryškesnis ir stipresnis. Vyrai jo niekada nepamiršta.

Prostatą galima masažuoti ir neįvedus piršto į anusą

Tačiau, jei partneris nesutinka, kad prostata būtų masažuojama aukščiau aprašytu būdu, žinok, kad prostatą galima masažuoti ir neįvedus piršto į anusą. Mat vyrui lytiškai susijaudinus, jo prostata kiek „išburksta“ ir ją nesunku užčiuopti tarp sėklidžių ir išangės.

Masažuojant prostatą iš viršaus, iš pradžių tai daroma švelniai, o kai atsiranda erekcija, galima kiek spustelėti ir masažuoti vibruojančiais judesiais. Prieš pat ejakuliaciją prostata sutvirtėja, primena riešutą. Todėl pagal tą požymį labai nesunku stebėti vyro pojūčius.

Išorinį prostatos masažą galima derinti su minetu ir sėklidžių glamonėmis. O jei tokį masažą darysi pirmą kartą, pradėk nuo mineto, o tada, kai pereisi prie pagrindinio tikslo, vyras jau bus tam pasiruošęs ir kažin, ar priešinsis.

 
Komentarai (29)
straipsnis skirtas gaidziams
ei moterys kiskit vyrui pirstus i sk..tai jau joa...visada kai tik abiems yra noras,,,kodel gi ne...nuostabus dalykas...jam belieka tik mano pirstais pasinaudoti,,o as naudojuosi jo kuno dalimis...viskas kas vyksta tarp dvieju zmoniu yra nuostabu...ne visi ta supranta...man daryti valgyt nuogai yra nuostabu,,o kitiems tai neestetiska,,taip kad...
man patinka analinis,man malonu,kai ten vyrai kisa pirsta,tai kodel to pacio negaliu daryti vyrui?lovoje negali buti limitu nei visokiu ten tabu
Kazkas pasake: prostata-antroji ero zona po galvutes.
kartą užsiminiau panelei, bet ji grištai atsisakė tai padaryti.. :( tai va ir nežinau nei kas tai, nei su kuo jis valgomas kaip sakant... :/
tokio orgazmo dar gyvenime nebuvau patyres. tikiausi pakartoti
nerealus malonumas, tik to nesupratau kol nepaskaiciau:-):-):-)
labai smagu matyt musu mazoje lietuvoje tiek atviru ir isprususiu zmoniu kas liecia lovos reikalus! pagarba
to d.Urologai tokiu masazu nedaro,jie tik daro tyrima,trumpai iveda pirsta,spusteli prostata,kad net issilieja sperma nevalingai ir traukia velniop.O poros kurioms yra noro ir nesigedina vienas kito,nejaucia pasislykstejimo-pirmyn,kodel ne!Tik nepersistenkit!kas per gaug nesveika
Mielos Moteris ir Merginos,jus ESATE SAUNUOLES kad taip laisvai ir lengvai mastot ir svarbiausei; kad DAROT savo mylimems Vyrams.

Vyras kuris leido save paliesti, tokioj intimioj vietoj kaip Anusas,neturi daugiau jokiu paslapciu nuo savo mylimosios antros puses ir bus jums,kaip atvira Knyga visada ATVIRAS ir Dekingas uz tai.
Urologai sio technikos atsisakineja del to kad sudrumsia prostatos sekreta ir dar labiau padidina infekcijos stipruma. Beje atsiradus svetimkuniams dideja infekcijos galimybe.
gaila neturiu mylimojo :(
O aš pabandžiau tai padaryti sau ir patiko,reikės draugės prašyt,kad dažniau pamasažuotu.
Man taip pat nieko slykstaus cia neatrodo :)Idomu pabandyti
tai gali daryti tik labai seksualios moterys,kurios tai nedare nepatyre kaifo...
Ir megrinos, svarbiausia nepamirškite pasirūpinti ilgais nagais, tad arba reikia aukoti ilgus nagus, arba reikia ieškoti kitų alternatyvų - lateksinių pirštinių, lateksinių piršto antgalių, prieš tai nagą apklijuojant kuo nors (pvz. pleistru), kad nesijaustų nago šoninių ir priekinio aštrumo... Sėkmės eksperimentuojant! :)
Šaunuolė, Rasa! Labai teisingas požiūris! :) Vyrams tai tikrai patinka! ir tikrai nėra čia nieko "pedarastiško" ar pan, tiesiog tam reikia subręsti ir tinkamos partnerės! :)
Taip ir aš nematau nieko čia šlykštaus, jei tau žmogus brangiausias mylymiausias tai tu gali dėl jo absoliučiai viską padaryti, o suteikti tokį malonumą tai išvis super.
Turėjau meilužį 10 metų tačiau to nepadarėme, labai gailia ir liūdna, o būčiau lb norėjus išmėginti...
nieko cia nera slykstaus kaip tik lbai faina jei turi nuolatini partneri ir su juo jautiesi gerai tai reik viska isbandyt. nieks nesako kad tai reik daryt nepasiruosus ar pirmam sutiktam.
Vaida tu esi fuuuuuuu
Skamba neblogai, aš visada už naujovės, tačiau ne visus vyrus lengva nuteikti tokiam masažui. net neįsivaizduoju kaip maniškis sureaguos, kai pasakysiu, jog bandysiu pasikesinti į jo užpakaliuką ;)) na bet su laiku , manau, reikės pabandysti, ačiū už pasidalinimą patirtimi :)
Jau tegul eina į kairę, bet neparsidavinėsiu
fuuuuuuuuuuuuuu
Neseniai pradėjau bendrauti su man labai patinkančiu vyru. Žinojau, kad ir aš jam patinku.. Ir kai vieną audringą naktį aš jam padariau šitokį masažą (beje, ir man tai buvo pirmas kartas)-tai mus labai suartino ir dabar vienas be kito neįsivaizduojame savo gyvenimų.. Mielos žmonos, jei norite būti tikros, kad jūsų sutuoktiniai neina į kairę-padarykite jam tokį masažą - jis priklausys jums amžinai :)
juk niekas nesako daryti tai nepasiruosus. jami pirstines ir darai ta pasaza, ir visa kita. plius masazas su pirstinemis dar geriau negu grynomis rankomis. kitas dalykas, kad kai matai mylima zmogu raitantis is malonumo tikrai nesuki sau galvos kaip tai atrodo is sono, galu gale juk tai judvieju reikalas, o ne aplinkiniu. na ir net kategoriskai nusistaciusiam vyrui, pritruksta argumentu pries, kai pajunta ta malonuma ;)
na manau nieko blogo ir slykstaus nera jei mylimsm zmogui tai darai
Visai geras dalykas,tik ne kiekvienas žmogus tai priima:)
Na jau ne, į š**** piršto tikrai nekiščiau, tegul tai daro urologai :-), o va taip, kaip straipsnio priešpaskutinėje pastraipoje aprašoma, mėgstu paglamonėti, ir vyras tikrai iš malonumo eina iš proto :-)
Ei , moterys, kiškit pirštus vyrui į š....
Naujas komentaras