Kaip daryti geresnį rimingą?

kinky-sex-ideas-1.jpg
 
2 komentarai
Rimingas arba anilingas yra oralinio sekso rūšis, kada stimuliuojate ne vaginą arba penį, o analinę angą. Tarp žmonių ši oralinio sekso forma populiari dėl savo „tabu“ etiketės. Kai kurie žmonės jaudinasi, kad tai purvinas ir nehigieniškas malonumas, o kitus jaudina ir pakaitina vien mintys apie išangės stimuliavimą.

Ką žinoti prieš tai atliekant ir padėti savo partnerei(-iui) pajausti didesnį malonumą?

1. Didžiausias nerimas abejoms pusėms, ko gero, yra higiena. Galite kartu nusimaudyti po dušu ir pradėti žaidimus jau ten, taip abu ne tik atsipalaiduosite dėl švaros, bet ir įsijausite į veiksmą.


2. Jeigu atliekate oralinį (galioja ir moterims, darančioms oralinį vyrams, tačiau daug aktualiau vyrams, kurie oraliniu būdu stimuliuoja moters išangę), geriausia rimingą daryti vėliausiai, kadangi bakterijos iš analinės angos neturėtų patekti į vaginą.


3. Analinė anga – jautresnė už vaginą. Jeigu nesate bandę šių žaidimų iki šiol, arba jais neužsiiminėjate dažnai, lėtai stimuliuokite zoną aplink sfinkterį bei tarpvietės kempinę (zona tarp išangės ir genitalijų). Lėtai įslyskite į išangę mažuoju piršteliu ir liežuviu. Čia svarbu didinti tempą daug lėčiau negu įprastoje vaginalinėje stimuliacijoje. Tačiau norintiems stipresnių pojūčių, galima į žaidimą įtraukti ir vibratorių.


4. Dantų apsauga gali padėti nuo lytinių būdu plintančių ligų.


5. Nebijokite pasiekti ir savo partnerio(-ės) lytinių organų ir juos stimuliuoti ranka. Dviguba sensacija – dvigubai geresni įspūdžiai. Ranka masturbuodami partnerio penį, naudokite lubrikantą. Kadangi penis pasiekiamas iš ne pačios patogiausios, rankai, padėties, lubrikantas padės viską atlikti kokybiškai.


6. Žaisdami su moters analine anga, galite sustiprinti jos orgazmą liesdami ir tinkamai stimuliuodami klitorių. 


7. Liežuvis – raktas į sėkmę. Lėti arba greitesni liežuvio judesiai, varijuojantys lyžtelėjimai į kairę, dešinę arba į viršų, žemyn, leis jūsų partneriui pasimėgauti rimingu. 


8. Pasimėgaukite tuo pačiu. Jeigu rimingą atliekate jūs, labai malonu, jei jį padarytų ir jums. Gana kokybiškas rimingas ar bent jau „rimingo elementai“ gali gautis su poza „69“. Vyrui esant apačioje jam tikrai nekils sunkumų stimuliuojant moterį analiniu būdu, o moteris galės pažaisti su jo sėklidėmis, tarpvietės kempine ar net pasiekti išangę.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Sunku paaiskinti kodel, bet man tai sis dalykas yra numeris 1. Galeciau be sekso gyventi, bet visa gyvenima daryti isvien rimminga moteriai. Jei yra norinciu ta ema pakalbeti, prasom parasyti i feisbukinis eta inbox lt. Man 29 metai.
Ir daryti, ir gauti :)
Naujas komentaras