Kaip duoti nurodymus partneriui lovoje

couple-in-bed-12.jpg
 
Geras seksas poroje nebūtinai atsiranda iš karto. Gali prireikti laiko, praktikos ir be galo daug komunikacijos. Poros, kurios kalbasi apie seksą dažniausiai gauna geresnę seksualinę patirtį. Jei jūsų partneris neduoda jums tai ko norite lovoje, turėtumėte duoti jam nurodymus.

2018 metais atliktas tyrimas, kurio metu paaiškėjo, jog žmonės labiau linkę likti nepasitenkinę seksu, nei kalbėtis apie tai su partneriu. Pasak tyrėjų tai būdas vengti potencialaus konflikto. Net tos poros, kurios paprastai lengvai išsiaiškina nesutarimus nesusijusius su seksu, vengia diskutuoti apie nepasitenkinimą lovoje. Seksas yra labai asmeniška. Ir niekas nenori priversti partnerio jaustis dėl to blogai. Tačiau duodami partneriui nurodymus pagerintumėte ne tik seksą, bet ir santykius. Atsiliepimas partneriui, susijęs su seksu, gali suteikti progą intymumui emociniam lygmenyje kurti. Visi esame skirtingi ir kiekvienas iš partnerių mokosi iš kito to, kas juos užveda ir suteikia malonumą. Yra būdų, kurie padės duoti partneriui nurodymus lovoje, nepriverčiant jo jaustis blogai.

Darykite tai pozityviai

Kai duodate partneriui nurodymus lovoje turite tai daryti švelniai ir paprastai. Geriausia pradėti nuo gero atsiliepimo apie tai ką daro partneris ir pagrįsti kodėl. Tai gali būti dar efektyviau, jei parodysite kaip tai vertinate.

Jūsų teigiamas komentaras bus dar įtakingesnis, kai partneris pamatys kaip tai iš tikrųjų jus veikia. Taip pat partneris lengviau priims kitus komentarus apie savo seksualumą. Tai padės sukurti stipresnį ryšį ir išmokys atvirumo vienas su kitu ne tik lovoje, bet ir kitose santykių srityse.

Parodykite kas jums patinka

Jei žodiniai nurodymai kelia jums diskomfortą, pamėginkite panaudoti nežodines užuominas. Tiesą pasakius, 2012 metais atlikto tyrimo duomenimis nežodinė komunikacija taip pat susieta su seksualiniu pasitenkinimu. Todėl, jei jums patogiau taip visada galite pademonstruoti partneriui ko norite lovoje. Pabandykite parodyti kaip ir kur norite būti liečiamas tą darydamas pats ir leidžiant partneriui stebėti. Partneris stebėdamas jus ne tik mokysis, bet ir susijaudins bei norės tą patį pakartoti jums pats. Jei partneris neteisingai supras jam padėti galėsite jūs.

Pasiūlykite alternatyvas tam ką partneris jau daro ar yra daręs

Kai partneris daro kažką kas jums nepatinka, natūrali reakcija pasakyti, kad jis sustotų. Žinoma, neturėtumėte kentėti nieko kas jums nepatinka viena tam, kad partneris jaustųsi geriau. Tačiau yra švelnus būdas pasakyti partneriui, kad jis daro kažką kas jums nepatinka. Gali būti sunku pasakyti „taip nedaryk“. Tai gali priversti užsiskleisti ir gintis. Vietoje to pabandykite pasiūlyti alternatyvą, pavyzdžiui: „Gal pabandyk daryti tai lėčiau?“ 

Sukurkite greitus būdus pasitikrinti sekso metu

Kai esate geismo įkarštyje gali būti sunku galvoti kaip tinkamai pasakyti vieną ar kitą dalyką. Todėl sukurkite greitus būdus pasitikrinti sekso metu. Pavyzdžiui, tenkinant partnerį ranka galite sukurti sistemą nuo 1 iki 10 balų, kur 1 reiškia labai švelnų suspaudimą, o 10 – labai stiprų. Tokia sistema leis lengvai prisitaikyti prie poreikių. 

Apie seksą kalbėkite už miegamojo ribų

Seksualinė komunikacija yra svarbi santykių ir sekso dalis. Kai nesate susijaudinę seksualiai turite progą kalbėtis ir išklausyti vienas kito. Turėtumėte būti kaip įmanoma labiau atviri. Tokie pokalbiai gali atrodyti nejaukiai ir priversti jaustis itin pažeidžiamu, tačiau tik tokiu būdų priprasite prie seksualinės komunikacijos ne sekso metu.

Dirbkite kartu kaip komanda

Net tada, jei vedate pokalbį ar duodate partneriui nurodymus, turite nepamiršti, jog esate komanda. Todėl būkite geras, mylintis ir pagirkite partnerį. Labai svarbu, kad partneris suprastų, kad tai nėra jo problema ir kad ją išspręsite kartu. Tai padės sukurti pasitikėjimą ir saugumą, kurio reikia atvirumui.

Ne visada lengva apie seksą kalbėtis su partneriu. Tačiau neturite patirti nepasitenkinimo seksu vien tam, kad partneris nesijaustų blogai. Išmokę komunikuoti ir duoti vienas kitam nurodymus abu pasijausite saugiai, o jūsų seksualinis gyvenimas pagerės.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras