Kaip elgtis su moters krūtimis?

gundanti-moteris-542aaecd393c6.jpg
 
3 komentarai
Lygiai taip pat kaip vyrui svarbu penio dydis, moteriai – krūtinės. Todėl jei norite sugundyti moterį intymiems santykiams, niekada nesakykite jai, kad jos krūtinė negraži arba maža. Visada kalbėkite damai, kaip jums patinka jos krūtys. Sėkmingi komplimentai šiems papuošalams tikrai jums padės.

Protingi vyrai ieškantys karšto sekso yra tie, kurie pastoviai šnibžda partnerei apie jos krūtų grožį: juk pasitikinti moteris labiau pasitikės jumis, o tai didelė tikimybė, kad sutiks ir intymiems santykiams.

Taigi, jei jūsų draugė tokia kaip Pamela Anderson, sakykite jai, kad jūs dievinate dideles krūtis. Tačiau jei jos formos ne tokios putlios, prisipažinkite, kad jūs niekada nesupratote vyrų, kuriems patinka didelės krūtys. Ir jei jums įdomu žinoti, kodėl žmonės kalba tai, ką kiti nori išgirsti, pagalvokite, kodėl jūs tikite savo drauguže, kai ji tvirtina, jog niekada dar nėra mačiusi tokio gražuoliuko penio. Labai paprasta: pamalonink mane, pamaloninsiu tave.

Jei jau jūsų rankos glamonėja krūtis, būtina žinoti, kad jei moteris nėra susijaudinusi, vargu, ar jai patiks intensyvios glamonės. Jei moteris pradeda glostyti vyriškas genitalijas dar iki to, kol vyras susijaudinęs, jam tai greičiausiai patiks. Tačiau, ne visi vyrai supranta, kad „žaidžiant“ su moters krūtimis iki to, kol ji nėra susijaudinusi, galima jas per daug sudirginti ar net sukelti skausmą.

Daugeliui moterų patiktų glamonės kitose vietoje: tarkim glostomi plaukai, rankos, dalijami bučiniai. Tai jas jaudina. Vyriškas kūnas sutvarkytas kitaip nei kad moters. Tačiau tai nereiškia, kad prieš liečiant moters krūtis, moteris turi būti visiškai nuoga ir stipriai susijaudinusi. Tikrai ne.

Kai kurias erogenines zonas reikia glamonėti dar prieš nurenginėjimą. Nedaugelis erogenininų zonų taip lengvai reaguoja į glostymus per drabužius, kaip kad krūtys. Tarkim, su jumis mergina bučiavosi, leido būti neseksualiai glostoma, ir ji pagaliau reikiamoje nuotaikoje – lengvas krūties spustelėjimas bus kaip tik laiku ir vietoj.

Jūs pasilenkėte prie merginos kaklo, alkanai žvelgiate į jos siluetą – atėjo laikas čiupti už krūties. Stop. Mažas patarimas: parodykite geras manieras ir atlikite tai lėtai. Dauguma moterų taip pat nemėgsta, kai jų krūtys yra kandžiojamos, spaudomos kaip kamuoliukai arba žnaibomi jų speneliai. Čia labiau tiktų švelnus pačiulpimas, paglostymai, bučiniai ir pakandžiojimai.

Jei nepatekote į seksualinę audrą, kai drabužiai traukiami beprotišku greičiu, atseginėkite palaidinę taip lėtai, kad ji jaustų kiekvieną sagutę, kaip kine. Nieko nėra taip jaudinančio, kaip lėtas nurenginėjimas.

O štai pagrindinis patarimas, kad moterys apie jus galvotų kaip apie dievą lovoje: negalvokite apie krūtis kaip apie trumpą stabtelėjimą link pagrindinio tikslo. Kitaip tariant vyras neturėtų būti labai nekantrus ir siekti kuo greičiau pereiti prie sekso, jis neturėtų žvelgti į krūtis kaip į užduotį, su kuria jis greitai susidoros, ir tada imsis pagrindinio dalyko. Norite gero sekso? Tuomet jums reikia ne tik užkaitinti moterį, bet ir pastoviai palaikyti šią būseną.

Sekso metu jūs greičiausiai galvojate apie savo genitalijas ir manote, kad moterims vyksta lygiai tas pats. Tačiau ji nori, kad jūs liestumėte ją pastoviai ir jaudintumėte visą jos kūną. Atsiminkite tai, ir ji dėl to eis iš proto. Patikėkite.

Jei manote, kad silikoninės krūtys reikalauja specialaus dėmesio, jūs klystate. Nekalbant apie dydį, dauguma vyrų nė nepastebėtų skirtumo. Krūtys su implantais yra gana tvirtos – implantai su riebalų sluoksniu daro jas minkštesnėmis – ir jei jūs atidžiai žiūrėtumėt, pamatytumėte charakteringą pjūvį po krūtine (štai ką atlieka moterys, kad pritrauktų dėmesį).

Tiesa, idealių dydžių ir formų nebūna – čia jau kiekvieno skonio reikalas. Atminkite, kad krūtinės dydis neturi įtakos jos jautrumui.

Ir dar keletą pastabų. Plaukeliai aplink spenelius – normalu, kaip ir įtraukti speneliai pas kai kurias moteris. Dažnai prieš menstruacijas krūtys būna skausmingos arba labai jautrios, tad šiuo periodu būkite itin atsargūs ir švelnūs.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Visiškai sutinku su šiuo straipsniu :)) todėl kad moteris tarsi "sriuba" iš pradžių šildoma o poto verdama jausmais :))
visom moterim patimka spenelio judinimas liezuviu
Elgtis reikia taip, kaip patinka partnerei.
Naujas komentaras