Kaip geriau jaustis jojikės pozoje?

woman-on-top.jpg
 
Jojikės poza yra viena populiariausių sekso pozų visame pasaulyje. Kada ji viršuje, jis gali atsipūsti ir pasimėgauti geru vaizdu, o ji gali imtis kontrolės bei reguliuoti tempą. Visgi daugelio mėgiama poza ne visad būna patogi ar tokia maloni, kokia galėtų būti. Kai kurios moterys susikausto, kitos jaučiasi nepatogiai ar kažko bijo tuo metu, kada yra viršuje. Tačiau šis straipsnis ne tik toms moterims, jį verta paskaityti ir toms, kurios nori pagerinti savo ir partnerio pojūčius jojikės pozoje.

Pirmas žingsnis: teisingas savęs įvertinimas bei nepasitikėjimas savimi


Nemaža dalis moterų save veidrodyje mato storesnėmis nei iš tikrųjų yra. Tiksliau, apie ketvirtadalis visų moterų pervertina savo svorį bei jo įtaką išvaizdai. Tiesa, ši problema su amžiumi pradeda retėti, tačiau maždaug 20-40 metų amžiaus moterys labiausiai pergyvena dėl savo figūros. Bene visad tai būna perdėtas jaudulys, kada moters kūnas tikrai būna seksualus ir gundantis. Galbūt reikėtų pradėti save mylėti, išmokti matyti save veidrodyje tokią, kokia iš tiesų esate? Galbūt jums reikia daugiau partnerio pagyrų ir gražių žodžių? Jeigu yra taip, būtinai pasikalbėkite ir jam apie tai praneškite, svarbu, kad jūsų gera savijauta rūpintųsi abi pusės. Tik tokiu atveju jausitės geriau ir geriau mylėsitės lovoje. 


Raskite motyvaciją


Vėlgi kalbėdami apie vidinį nepatogumą privalome paminėti tai, kad jį gana lengvai „nuima“ vyro nuostaba. Moterys, pajutusios teigiamą vyro reakciją daug greičiau atsipalaiduoja. Todėl apsivilkite seksualius naktinukus ar apatinius, kad vyro akys išsprogtų ir jis negalėtų jų nuo jūsų atplėšti, o tuo metu būdama viršuje galėsite geriau atsipalaiduoti. 
Kitoms moterims priešingai, reikia vengti akių kontakto ir mintimis nuplaukti kažkur kitur, arba akimis susikoncentruoti į kitą dalyką, ne tik partnerio žvilgsnį bei kūną. Jus gerbiantis vyras tikrai įsigilins į jūsų poreikį ir malonumą jaus tada, kada jūs pati jausite didesnį malonumą. 


Įžanga bei jo „indėlis“


Jeigu būtent ši poza jus neramina ir būdama ant viršaus jaučiatės nepatogiai, galbūt reikėtų ilgesnės įžangos. Bučiniai, glamonės arba gal net žaidimas vaidmenimis tiktų kaip solidi įžanga. Nepamirškite, kad atsipalaidavimas yra kertinis raktas į didesnį malonumą. Orgazmą pasiekti bus paprasčiau ir lengviau, jeigu sekso metu jūsų makštis bus sudrėkusi. Tai be abejo gali įvykti natūraliai arba į pagalbą pasitelkite lubrikantą


Na, o kalbant apie jo „indėlį“, tai moteris nebūtinai turi dominuoti būdama ant viršaus. Jis gali parodyti savo vyriškumą bei dominuojančiąją pusę, kada mylitės ir jojikės pozoje. Kalbėkite su juo, duodama komandas bei sakydama ką ir kaip jam daryti ir vesdama nešvankų pokalbį atrodysite tikra sekso deivė, o tai jam labai patiks. Bet kokiu atveju, beveik visada, kada vyras imasi iniciatyvos bei moterį gali paversti jaustis gležna – jai tai padės atsipalaiduoti ir pajausti malonumą. 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras