Kaip geriau mylėtis per mėnesines

moteris-seksas-seksuali-nuoga-lova-lovoje-grazi-ciulpia-ciulpinukas-skara-62073437(1).jpg
 
„Tos dienos“ gali tikrai varginti fiziškai bei emociškai. Per jas svarbu ne tik neprarasti ūpo, tačiau ir palaikyti aktyvų seksualinį gyvenimą. Kai kada žmonės, dažnai ir vyrai vengia bei jaučiasi nemaloniai žinodami, kad sueitis vyksta per mėnesines.

Tačiau diskomfortas būdingas abejoms lytims, todėl vyrai ir moterys gali iš kai ko pasimokyti bei pagerinti savo seksualinį gyvenimą. Štai patarimai, kurie garantuotai pagerins seksą mėnesinių metu.


Dušas


Jeigu nesate pasiruošę pamatyti šiek tiek netvarkos, nerekomenduojame tomis dienomis mylėtis lovoje, ant švarios patalynės. Galite savo erotinius žaidimus perkelti į dušą. Ten paslėpsite didžiąją dalį kraujo, abu partneriai jausis labiau higieniški ir, kas žino, galbūt atrasite visiškai naujų pojūčių?


Pozicija „šaukšteliai“


Ši poza nereikalauja itin gilios sueities bei garantuoja švelnesnį, nei įprastai seksą. Kadangi mėnesinių metu reikia šiek tiek daugiau išradingumo, vertinkite pozas, kuriose daugiau dėmesio skirsite ne tik įsiskverbimams, tačiau ir vienas kito kūnui. Galų gale šaukšteliai leidžia seksu mėgautis iškart, kadangi moterims mėnesinių metu poreikis seksui išauga labai pastebimai.


Lėtesni judesiai ir daugiau švelnumo


Vaginalinis seksas mėnesinių metu turėtų būti jausmingesnis, lėtesnis ir švelnesnis. Moters makštis tuo metu yra daug jautresnė, todėl tokia proga leidžia labiau įvertinti akių raiščius, ledukus, žaidimus vaidmenimis ir taip toliau. Kadangi dauguma moters kūno juslių tuo metu būna sustiprėjusios, seksas irgi turėtų būti daug aistringesnis.


Požiūris į kraują


Laikas priimti neišvengiamą faktą – kraujo, ko gero, bus. Jeigu mylėsitės su savo partneriu per mėnesines, geriau, kad jis žinotų, jog jums tos dienos dar prieš aktą. Tiek jūs, tiek partneris turite elgtis brandžiai ir suprasti, kad aukoti sekso mėnesinių metu nėra būtina. Seksas moteriai yra toks pat malonus, tiesiog reikia būti švelnesniems. Iš higienos pusės, baimintis taip pat nėra ko, kadangi visi skysčiai yra kūniški, o apie kraują galite galvoti tiesiog kaip apie lubrikantą. Na, bet, jeigu tikrai bijote arba nenorite kraujo – laikas išbandyti alternatyvas.


Alternatyvos


Alternatyvomis gali tapti analinis seksas, oralinis seksas, galbūt net sekstingas ar seksas telefonu. Viskas priklauso nuo jūsų norų ir užsidegimo išbandyti kažką ypatingo. Jeigu nešiojate tamponus, juos galite pasilikti analinės sueities metu arba kol darote partneriui oralinį. Tiesa, kadangi tamponas bus jūsų viduje, analinis seksas kartu su pajautrėjusių spenelių stimuliacija gali tapti „kažkas tokio“. 


Galų gale, orgazmą pasiekti su tinkamu požiūriu ir pasiruošimu tikrai nebus sudėtinga. Vadovaukitės šiais patarimais ir viskas pavyks labai sklandžiai!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras