Kaip greitai sužinoti, ar esi puiki meilužė neklausiant vyro?

 
6 komentarai
Kaip dažnai mes girdime „ji tokia gera lovoje“, „ji nepakartojama“ arba „naktis su ja buvo neužmirštama“. Ir kiekvieną kartą, kai klausi savęs, ką ji daro tokio ypatingo, kad lovoje yra laikoma kone kaskadininke? Atsakykite į šiuos klausimus ir susidarykite tikslesnį puikios meilužės vaizdą.

1. Ar tau patinka mylėtis?

Ar tikrai gali pasakyti, kad tau labai patinka seksas ir tu nelaikai jo prievole, priemone kontroliuoti savo partnerį ar galimybe pademonstruoti savo įgūdžius? Jei sutinki bent su vienu iš šių teiginių, negali sakyti, kad tikrai mėgaujiesi seksu. Seksas yra labai svarbi gyvenimo dalis, o požiūris į jį daro didelę įtaką ne tik elgesiui miegamajame, bet ir santykiams su antrąja puse. Ar gali laikyti save laisva nuo išankstinių nusistatymų? Ar jautiesi sutrikusi naudodama sekso žaisliukus? Pagalvok apie tai. Sekso žaisliukų ir masažuoklio naudojimas – iš esmės tas pats. Abu suteikia malonumą ir pasitenkinimą, tad kodėl turėtum gėdytis palaimos?

2. Ar tau patinka eksperimentai mylintis?

Nieko nėra blogiau už nuobodų seksą ir gerai žinomą akto scenarijų. Būk išradinga ir kartais nenuspėjama. Iš tikrųjų, noras eksperimentuoti atsiras kai tapsi atviresne naujovėms. Net jei partnerio surakinimas antrankiais ar moteriško vibratoriaus davimas jam tau ir neatrodo labai įkvepiantis, kodėl gi nepabandžius to, kas „uždrausta“? O jei misionieriaus poza tavęs netenkina, kodėl turėtum save varžyti? Naujos technikos pasiūlymas ar seksualių fantazijų atskleidimas partneriui nėra amoralu.

3. Ar tu inicijuoji seksą?

Tarsi lavonas lovoje gulinti moteris vyrui yra kažkas pasibjaurėtino. Tarsi ji sakytų: „Daryk ką nors! Aš palauksiu ir pažiūrėsiu, ar ką nors sugebi“. Jei prieš tai dar niekada neteko inicijuoti sekso, reikėtų imti ir tai padaryti! Vyras neturėtų patarnauti partnerei ir jaustis tarsi kankindamas „vargšę mergaitę“ vien dėl to, kad jis turėtų duoti, o moteris turėtų priimti. Vis dėlto, būti aktyvia nėra tas pats, kas būti agresyvia. Išmok būti gundančia ir būsi geriausių meilužių sąrašo viršuje.

4. Ar seksas tau yra įdomus?

Pasakymas „Čia nieko naujo nesugalvosi“ yra visiškai neteisingas! Šiandien knygose ir internete yra pakankamai informacijos apie seksualinius santykius su daugybe patarimų, padedančių ne tik paįvairinti seksualinį gyvenimą, bet ir iš esmės pakeisti požiūrį į seksą. Žinoma, būtent praktika gerina intymius santykius, tačiau kaip išmokti abėcėlę, jei niekas jos nepamokė? Yra daugybė dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš peržengiant į kitą lygį.

5. Ar naudoji sekso žaisliukus?

Manai, kad sekso žaisliukai yra nešvankūs įrankiai, sukurti tiems, kurie neturi „kitos išeities“, yra keistuoliai, nevykėliai, iškrypėliai ir panašiai? Nieko panašaus! Sekso žaisliukai buvo sukurti sužadinti tokį pat seksualinį atsaką, kaip ir partnerio. Bet kuri moteris gali naudoti vibratorių pasimasturbuoti ne todėl, kad jai trūksta jaudinančių pojūčių miegamajame (o jei ir taip, tai kodėl ne?), bet paprasčiausiai todėl, kad ji nori geriau pažinti savo kūną. Šiuo požiūriu vibratorius tarnauja kaip idealus sekso žaisliukas, kuriam gali skirti dieną, kai pasilieki viena. O ko daugiau gali trokšti vyras nei žinanti ko nori ir kaip pasiekti seksualinį malonumą moteris?

6. Ar gali į nejaukias situacijas reaguoti ramiai?

Žiūri į seksą per daug rimtai? Nereikia. Tikri seksualiniai santykiai nėra panašūs į gerai pastatytą sceną iš erotinio filmo. Jie neparodo tavo drebančių rankų, bandant užmauti prezervatyvą pačią svarbiausią akimirką, juose taip pat nepamatysite paprasčiausiai per klaidą partnerio išangėje įstrigusio moteriško vibratoriaus. Visai tai pasiliks už kadro. Galite susidurti su nesmagiomis situacijomis bet kada ir bet kur, nes šiame pasaulyje niekas nėra tobulas. Tik įsivaizduokite savo partnerį nesugebantį pasiekti erekcijos (beje, taip nutinka pakankamai dažnai). Ką darysite? Bloga meilužė tikriausiai juoktųsi ar pasižiūrėtų į jį su siaubu. Tačiau jei esi „gera ir rūpestinga partnerė“, padarysi bet ką, kad antroji pusė jaustųsi pakankamai komfortabiliai, pavyzdžiui, paduosi jam vibratorių ir paprašysi jį tave stimuliuoti. Taigi nusiramink ir tavo partneris bus tau dėkingas.

7. Ar lovoje bendraujate?

Žmonės negali skaityti minčių ir net jei kartu esate jau pakankamai daug laiko, vis dar yra ką sužinoti vienam apie kitą. Ypač, jei kalbama apie tokius delikačius dalykus kaip seksualinės aistros. Pasidalinimas mintimis su partneriu, kas suteikia daugiausiai malonumo, kokie prisilietimai  patinka labiausiai, o kurie jų atrodo per daug grubūs yra svarbi laimingų ir pasitenkinimą teikiančių seksualinių santykių dalis. Jei partneris tylenis, tiesiog pasisiūlyk jam padaryti erotinį masažą: naudokis aistrą žadinančiais erotinio masažo aliejais, krūtinę pasitepk specialiu blizgiu ir patikėk - tavęs jau niekas negalės pamiršti!

Jei į visus šiuos klausimus atsakei taip, tuomet gali laikyti save puikia meiluže. Jei ne, nepasiduok, dar yra kur tobulėti!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
aš nuostabi meilužė, nes visi atsakymai teigiami.. :))
MAN TINKA IR 1 IR 2 IR 3 IR 4 IR T.T...punktai..neka ko gedytis,,o kad lietovoje dar esame uzsidare..tai cia faktas,,,dauk kam reiketu islysti is spintu,,tiek moteris pries savo vyrus,tiek vyrams pries moteris,,ir tiek visiems kitiems bisexualiems zmones...
na, kas tiesa, kad lietuvoje moterys dar labai drovios ir niekas kitas neformuotu nei sekso kulturos, nei apskritai kaip sekso del malonumo savokos, jei ne tokie puslapiai kaip suaugusiems.lt. Be to as ant ju komerciniu straipsniu nepykstu, kazkaip vieninteliai dirba profesionaliai, teko jau ne karta ju e-parduotuvej apsipirkineti, o pirkusi tikrai esu daug kur ir negaliu nieko labai blogo apie kitus e-shopus pasakyti, bet sitas tapo mano megstamiausiu vien del to, kad uz jo sedinti chebryte ismano, ka daro ir ka parduoda... tad tiek to, uz komerciskuma jums atleidziu... :)
Komercinis straipsnis. Taip, tiesos yra, bet...
so true
Dievinu moteris, kurios nesidrovi savo kuno ir sekso zaisliuku...mane jos labai zavi :)
Naujas komentaras