Kaip išperti blogą mergaitę?

First-Timers.jpg
 
Ji buvo bloga mergaitė? Ką gi, metas beržinei košei. Tiesa, ar ji tokią mėgsta? Pliaukštelėti per užpakaliuką gali būti ir seksualu, ir labai neatsargu – ne visoms blogoms mergaitėms tai patiks.

Iš tiesų pėrimas sekso metu daugeliui moterų – malonus. Net jei panašių pomėgių nepropaguojante, kai kuriose sekso pozose tikrai esate pliaukštelėję per užpakaliuką, tiesa? Tačiau jei norite pereiti prie pėrimo kaip seksualinio žaidimo, pradžia gali kelti daug klausimų. Kaip perti moterį, kad tai suteiktų jai seksualinį malonumą, o ne skausmą? 
 

Visų pirma – kodėl tai malonu?

Išties faktas gana keistas: kodėl pėrimas turėtų būti malonus? Šiaip ar taip, jei jame nėra abiems partneriams priimtino seksualumo prieskonio – tai apskritai net nebūtų traktuojama kaip meilės žaidimas, o tik kaip smurtas. Ir vis dėlto daugybei porų būtent toks veiksmas sukelia aibes malonių pojūčių. 
 


Mokslininkai aiškina, kad tinkamai parinktas skausmas, t.y. kai jis nėra labai didelis, skatina endorfinų ir dopamino išsiskyrimą į organizmą, o šie hormonai sukelia itin daug malonių pojūčių – tai patys procesai vyksta organizme ir patiriant didelį džiaugsmą. Štai kodėl moterims kartais taip knieti prisipažinti, kad buvo „labai blogos mergaitės“.
 

Kaip ir kada griebtis pėrimo?

Kodėl negalite tiesiog jos išperti ir tikėtis, kad jai tai patiks? Todėl, kad yra tam tikrų dalykų, kuriuos turėtumėte padaryti prieš tai – tam, kad moteris išties pajustų malonumą.

Perti moterį – seksualu ir suteikia naujų prieskonių jūsų intymiam artumui, bet... tai daryti turėtumėte ne bet kaip. Jei norite kol kas tik pabandyti ir įsitikinti, kad jai tai taip pat patiks – pirmyn!
 

Kada?

Žinoti, kada galite moterį išperti – labai svarbu. Jei imsitės to netinkamu laiku, galite nugesinti net ir stipriausią geismą. Taigi kada pradėti?

Kai įžanginės glamonės jau bus įpusėjusios. Nepradėkite to per anksti – bent jau kol nežinote, ar jūsų moteriai apskritai tai patinka. Bet jei glamonės jau intensyvios ir geismas liejasi per kraštus – galite pamėginti jai keletą kartų pliaukštelėti. Stebėkite reakciją ir matysite, ar tai ją užveda, ar erzina.

Vaidmenų žaidimo metu. Jei esate pora, mėgstanti kurti savo scenarijus, pėrimą galite įtraukti kaip vieną iš veiksmo raidos elementų. Pavyzdžiui, jūs – griežtas profesorius, o ji – egzaminui nepasiruošusi studentė. Arba jūs – policininkas, sulaikęs nusikaltėlę. Arba turtingas šeimininkas, pagavęs kokią nors šunybę krečiančią tarnaitę. Variantų – apstu, rinkitės, kas patinka.
Kai ji to paprašo. Kas gi geriau žinos, kada tinkamiausias laikas, nei pati moteris? Jei esate apie tai kalbėję ir ji minėjo, kad norėtų išbandyti – paprašykite jos užsiminti, kada. Taip atrasite išties pačią tinkamiausią akimirką.

Kai jūs – už jos. Kai sekso metu pasirenkate pozą, kurioje atsiduriate jai iš nugaros, nepasinaudoti proga pliaukštelėti per užpakaliuką – vadinasi, atimti iš savęs žaidimo malonumą! Tiesiog jei esate patogioje pozoje ir jums kyla pagunda pliaukštelėti – taip ir padarykite. Be abejo, pliaukštelėti galite ir mylėdamiesi kitomis pozomis, tačiau kai jūs esate jai iš nugaros – patogiausia. Na ir, žinoma, nepersistenkite su smūgio stiprumu. Jei ji norės intensyvesnio pėrimo – suprasite iš jos reakcijos.

Aptarkite ribas. Jei matote, kad tokie sekso žaidimai jums patinka, aptarkite ribas, kiek toli leidžiate vienas kitam nueiti. Kuo intensyvesni žaidimai – tuo svarbiau susitarti, kokiu žodžiu vienam kitą sustabdyti. 


 

Kaip?

Dabar, kai jau žinote, kada geriausia pamėginti – metas suvokti, kaip turėtumėte tai daryti. Ne visada pliaukštelėjimas užsimojus plika ranka – geriausia, ką galite suteikti mylimai moteriai.

Pradėkite lengvai. Iš karto užsimoti per stipriai, savaime suprantama, nevertėtų – nes tai gali atmušti bet kokį norą dar kartą tokius žaidimus išbandyti ateityje. Todėl pradėkite švelniai, nestipriai, minkštais judesiais. Jei matysite, kad jai tai patinka, galite palengva stiprinti pliaukštelėjimus.


Stebėkite reakciją. Jai patinka? Pamėginkite tarp nestiprių pliaukštelėjimų įterpti keletą intensyvesnių. Ir būtinai toliau stebėkite moters reakciją – ar jai tai patinka, ar ji nori dar. Jei abejojate – tiesiog paklauskite.

Darykite tai spontaniškai, bet nešokiruokite. Geriausias pliaukštelėjimo efektas – tada, kai jis netikėtas, bet kartu ir negąsdinantis. Taigi vėl pasikartosime: labai svarbu parinkti tinkamą momentą. Jei jį jau pagavote – pamėginkite išlaikyti šiokią tokią įtampą, kad pliaukštelėjimai išliktų šiek tiek netikėti.

Paglostykite ir pliaukštelėkite. Tai – puikus būdas kaitalioti švelnumą su pikantišku malonumu. Be to, tai padeda tinkamai paruošti odos paviršių dirginimui pliaukštelint. O kartu ir, būkime atviri, yra seksualus būdas išlaikyti įtampą. Taigi kaitaliokite glostymą su pėrimu ir tęskite malonumą.

Pasitikėkite savimi, bet paisykite jos norų. Perti gėdijantis, kuklinantis ar tiesiog vien tik aklai vykdant jos norus – ne geriausia išeitis, nes tai nesukuria reikiamos įtampos. Todėl jei jau imatės veiksmų – norėkite to ir pasitikėkite savimi. Pėrimo metu būtent jūs turėtumėte būti aktyvusis, valdingasis partneris. Tačiau netapkite vienvaldžiu, rūpinkitės, kad partnerei tai būtų išties malonu.

Svarbiausia – saugumas. Paprasčiausias pėrimas per sėdmenis išties negresia dideliais sužeidimais. Ir vis dėlto tai – fizinė jėga, nukreipta sukelti skausmą, tegul ir su seksualiniu atspalviu. Taigi labai svarbus momentas – tai, kad moteris, kuriai suduodate, jaustųsi saugi. Jei ji vis dar svarstys, ar galima ir kiek galima jumis pasitikėti, arba jei jaus, kad jūs pats abejojate, ar elgiatės tinkamai, malonumas išgaruos, liks tik paprasčiausias beprasmis pėrimas, po kurio abu jausitės nejaukiai.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras