Kaip jį sugundyti?

9(5).jpg
 
1 komentaras
Aistra – tai tokia nenuspėjama santykių dalis, kuri vieną akimirką gali imti ir pranykti. Kodėl taip nutinka? Tam didelės įtakos turi rutina. Galbūt anksčiau jūs abu buvote beprotiškai vienas kitą įsimylėję, bet tie rožiniai akiniai labai greitai nukrito.

Vyrai – tai patinai, kuriems kaskart tenka priminti, kad dėl mūsų, moterų, jie turėtų pasistengti. Tau visiškai nereikia jam priekaištauti ar kiekvieną kartą sakyti, kad nori būti stipriau jo pamylima ar lepinama. Geriau išbandyk kelis paprastus triukus ir pamatysi, kaip jis užsigeis tavęs.

Dėvėk pačius seksualiausius apatinius

Tai bene pats paprasčiausias triukas, kuriuo gali jam greitai priminti apie save. Vyrai myli akimis, todėl palepink jas gundančiomis kelnaitėmis, žavingomis braletėmis ar protą atimančiais korsetais. Grįžus po darbo neskubėk įsisupti į patį minkščiausią chalatą – verčiau užsidėk plonytį satininį chalačiuką, mūvėk tik kelnaites ir taip apsivilkusi vaikščiok po namus. Šią užuominą jis turėtų lengvai suprasti.

Švelnus masažas

Kam nepatinka masažas? Greičiausiai tik mažai daliai žmonių. Jeigu jauti, kad jūsų santykiuose trūksta artumo, prisimink masažą. Naudok masažui skirtus aliejus (daug jų yra erotinių prekių parduotuvėse), kurie ne tik maloniai kvepia, bet ir padeda atsipalaiduoti, nurimti. Masažu gali pasinaudoti kaip preliudija į seksą – juk dažniausiai nuo tuo viskas ir prasideda, tiesa?

Saldi romantika

Vyrai nėra jau tokie kietuoliai, kokiais neretai apsimeta. Romantika aplinka jaudina tiek moteris, tiek ir vyrus, todėl žvakių šviesa ir romantiška vakarienė tikrai paverks jo širdį. 

Aštresnė meilė

Skausmas gali būti malonus, ypač tada, kai tai patinka abiems. Jeigu tave, kaip ir didžiąją dalį pasaulio moterų, sužavėjo erotinis romanas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, būtinai išbandyk BDSM. Vyrams patinka kontrolė, todėl leisk jam tapti tavo šeimininku bent vieną vakarą. Žinoma, visą valdžią gali perimti į savo rankas, tai jį taip pat sužavės. Akių raištis, botagėlis, antrankiai ar virvė – visa tai galėtų būti aistringo sekso pradžia.

Kalbėk vulgariai

Moterys nebėra pačios švelniausios šio pasaulio būtybės. Išdrįsk su juo pakalbėti purvina sekso kalba. Tai gali pasirodyti primityvu, bet vis dėlto tai pats stipriausias afrodiziakas, kurį galėjo sukurti žmonija. 

Solo pasirodymas

Masturbacija yra natūralus dalykas, todėl parodyk jam, kaip tu save patenkini. Šis vaizdas jam gali atstoti net patį geriausią porno puslapį, todėl išdrįsk jį pamaloninti privačiu šou. Vyrai myli atviras ir savimi pasitikinčias moteris, todėl nė nebandyk slėpti to, ką kiekvienas daro. Į tai pasižiūrėk kaip į edukacinę pamoką – galbūt jis stebėdamas išmoks dar geriau tave pamaloninti?

Nusiųsk jam erotinę žinutę

Erzink jį visą dieną – parašyk jam žinutę, kad šią akimirką jo geidi. Primink jam, kaip tu susijaudini, vos pagalvojus apie seksą su juo. Mėtyk užuominas, kad vakare tu būsi pasiruošusi audringam seksui, todėl po darbo tegul jis kuo greičiau skuba namo. 

Kitas variantas – parašyk jam iš kito numerį ir pasiūlyk jam sekso susitikimą. Žinoma, parašyk, kad tai jam siūlai tu, bet šis kartas bus išskirtinis tuo, kad abu galėsite susikurti sau naujas asmenybes. Išsinuomok butą ar kambarį viešbutyje ir lauk jo ten. Būk ta, kuri jį gundys – galbūt paklusni ofiso administratorė ar panelė matematikos mokytoja? 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Ka jau ka o vyra sugundyt moteriai manau vieni niekai,jos arsenale tokia ginkluote o va kad vyras sugundytu moteri,cia manau siektiek sunkiau.,bet kogero yra ir kitaip mananciu.
Naujas komentaras