Kaip jį sujaudinti ir sugundyti – patarimai bei gudrybės

seksas2(16).jpg
 
Ar mokate vilioti? Iš tiesų, kiekviena moteris yra koketė ir turi beveik neišsemiamus flirtavimo bei gundymo sugebėjimus, tačiau vienos moka tai atskleisti, o kitoms reikia daugiau darbo ir pastangų. Šis straipsnis padės tiek savo talentus žinančioms, tiek pradedančiosioms viliotojoms. Nesvarbu ar norite tiesiog suvilioti vyrą, ar smarkiau sugundyti savo vaikiną ar vyrą – šiame straipsnyje rasite keletą patarimų ir gudrybių, kurios padės patekti ne tik į jo lovą, bet ir į jo širdį. Taigi – pradėkime.

Raudona spalva

Raudona spalva kažkodėl labai teigiamai veikia vyrus. Tyrimų metu rodant vyrams nuotraukas, jie kažkodėl pastebimai dažnai išskirdavo, jog moterys apsirengusios ryškiai raudonomis suknelėmis buvo pačios gražiausios ir labai įsimintinos. Valentino diena – raudonos širdelės, raudonos gėlės ir net raudonųjų žibintų kvartalai gali daryti įtaką tokiam stipriosios lyties atstovų mąstymui, tačiau ir veido raudonis vyrus veikia labai teigiamai. Tiesa, moterų veidas šiek tiek įrausta prieš ovuliaciją, kada jūs esate labiausiai vaisinga. Tad, išnaudokite raudonas sukneles, viršutinius raudonos spalvos rūbus ar raudonus apatinius.

Naudokitės kūnu 

Jūsų kūnas – vienas iš stipriausių ginklų. Jeigu būnate ar esate kartu, galite tyčia elgtis gana provokuojančiai. Atsigulkite šalia jo, uždėkite jo ranką ant savo šlaunies ar krūtinės, pasirodykite jam nuoga spontaniškai ar kitaip išnaudokite įlinkimus ir riestumus, kurių visi vyrai geidžia. Galite jo akis palepinti ir pikantiškomis nuotraukėlėmis, tačiau tam reikia pasitikėjimo.

Pyragų aromatai

Vėlgi pasąmonę veikiantis triukas, jog obuolių ir moliūgų pyragai turi labiausiai vyrus gundantį aromatą. Vieno tyrimo metu pastebėta, kad moliūgų pyrago, sumaišyto su levandomis aromatas padidino kraujo sutekėjimą į vyrų penį net 23 procentais. Tad, kepėjos ir pyragus kepančios merginos gali trinti rankas, joms viliojimas tapo daug lengvesnis.

Laikas kartu

Čia jau daug paslapčių nėra. Jeigu būnate kartu, žiūrite filmus, vaikštote po parkus ar kitaip leidžiate laiką vienas kito draugijoje, nėra pagrindo manyti, kad nepradėsite jausti vienas kitam šiltų jausmų. Be jokios abejonės, laikas kartu turi duoti rezultatų, kažkuris iš jūsų turi pradėti imtis iniciatyvos.

Spontaniškas elgesys

Jums patinka vyrų iniciatyvumas bei šiokia tokia vyriška agresija, tiesa? Nenustebkite, bet vyrams taip pat patinka spontaniškas moterų elgesys, ypač kai jis yra sukoncentruotas į seksą. Jeigu moteris spontaniškai užsinori sekso su vyru, vyras tikrai jausis patrauklus, stiprus ir galingas šalia tos moters. Svarbu nebijoti to parodyti, kad imtumėte vienas kitą geriau jausti bei pažinti.

Pažeidžiamumas

Vyrų instinktuose yra globa. Juk pirmykštėje visuomenėje vyras turėjo apginti ir apsaugoti savo moterį ir vaikus. Dabar tie instinktai nebe tokie reikalingi, nes moterys tapo lygiavertėmis visuomenės narėmis, tačiau, kaip sakoma – nuo prigimties nepasislėpsi. Vyrams labai patinka moteris globoti, prižiūrėti, kai jos jų klauso. Jeigu moteris paprašo pagalbos, vyras nebūtų vyras, jeigu nepadėtų ir neištiestų pagalbos rankos. Naudokitės tuo, vyrai mėgsta jaustis reikalingi ir naudingi, tad, jeigu tokiu jis jausis prie jūsų – trauktis pas kitą jam nebus noro ir reikalo.

Afrodiziakai

Paprastas, bet be galo veiksmingas triukas – afrodiziakai. Jų galite įsigyti erotinių prekių parduotuvėje. Vos keli lašai turėtų pakurstyti vyro seksualinę energiją ir jis jūsų geis dar labiau.

Apatiniai

Jeigu norite vyrą išvis išvaryti iš proto – nešiokite seksualius apatinius. Nėriniuotos kelnaitės bei gražios liemenėlės garantuotai patiks visiems vyriškos lyties atstovams. Paerzinkite jį nuotraukomis arba pasirodykite po dušo, kad jo dėmesys atitektų tik jums.

Juokas

Moters juokas – kerintis. Nors savo juoko daug žmonių ir nemėgsta, ypač klausyti jo garso ar vaizdo įrašuose, kiti žmonės šiuo atžvilgiu jums yra nekritiški. Moters juokas rodo gyvybingumą, jaunatviškumą, džiaugsmą, o tai labai patinka vyrams. Jeigu juoksitės iš jo pokštų, jis tikrai galvos, kad jūs jam nesate abejinga.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras