Kaip joga gali pagerinti sekso kokybę?

Getty-Images-fizkes-yoga-foot-stretches.jpg
 
Joga ne tik stiprina nervų sistemą ir palaiko kūno ir dvasios pusiausvyrą, bet ir gali pagerinti lytinį gyvenimą. Pateiksime penkis argumentus, kodėl verta pradėti lankyti jogą jau šiandien!

1. Lankstumas

Manote, kad Jums neįmanoma tapti lankstesniu (lankstesne)? Labai klystate. Net jei dabar nepasiekiate pirštais žemės, nesulenkdami kelių, jogos treniruotės gali tai puikiai pataisyti. Turbūt visi sutiks, kad lovoje galima patirti daug stipresnių potyrių, kai abu partneriai lankstūs – jau nekalbant apie tai, kokias pozas galite išbandyti...

2. Mula Bandha

Turbūt pirmiausia kyla klausimas, kas tai yra? Tarpvietėje ir apatinėje pilvo dalyje yra „užraktai“, padedantys nukreipti energijos tėkmę, padedantys išlaikyti vidinę ugnį. Joga gali padėti palaikyti tą „vidinę ugnį“, ir padėti patirti... stipresnį orgazmą!

3. Jogazmas

Joga gali padėti geriau suprasti savo kūną, sureguliuoti kvėpavimą ir padėti stipriau susijaudinti. Kai išmoksite taisyklingai kvėpuoti, tai padės Jums labiau atsipalaiduoti, taigi, galėsite patirti dar daugiau malonumo.

4. Psichinė sveikata

Kai kurie žmonės negali mylėtis, jei... jaučia pyktį. Joga padės ne tik geriau suprasti savo kūną, bet ir savo mintis. Joga teikia tikrai daugiau nei vien fizinę naudą. Joga gali pakeisti net požiūrį į gyvenimą. Turbūt pastebėjote, kad žmonės, praktikuojantys jogą, paprastai būna ramesni ir... laimingesni?

5. Artumas

Joga gali duoti naudos, net jei ją lankote vienas (viena). Tačiau, žinoma, galite pasiūlyti ir jam (jai) galite pasiūlyti tai daryti kartu. Tai gali neįtikėtinai  suartinti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras