Kaip kovoti su sumažėjusiu libido?

8-secret-reasons-for-your-low-libido-by-healthista_com-44.jpg
 
1 komentaras
Sumažėjęs lytinis potraukis – dažnai pasitaikanti problema, ir, nors ją įveikti gana sudėtinga, vis dėlto tai yra įmanoma. Kartais gali atrodyti, kad paprasčiausias būdas tiesiog laukti, kol problema tiesiog savaime išsispręs, tačiau tai tikrai nėra pats geriausias sprendimas.

Lytinis potraukis gali sumažėti dėl įvairių priežasčių, tačiau šioje situacijoje tikrai nesate bejėgiai ir galite įveikti sumažėjusio libido problemą. Taigi, ką daryti?

Flirtuokite

Nesvarbu, kiek laiko esate kartu, flirtas gali padėti įkaitinti atmosferą. Neverta bijoti flirtuoti ir su kitais žmonėmis, tiesiog nereikia perlenkti lazdos ir jausti ribas, kada jau reikėtų sustoti. Tiek vyrai, tiek moterys flirtuodami gali pakelti savo savigarbą, taigi, tame tikrai nėra nieko blogo. Per mažas pasitikėjimas savimi dažnai būna sumažėjusio lytinio potraukio priežastimi.

Sumažėjęs partnerio (-ės) libido?

Nepriimkite to asmeniškai. Tikėtina, kad tai visiškai nesusiję su jumis ir jūsų patrauklumu. Kartais tikrai sunku paaiškinti, kodėl lytinis potraukis sumažėja, tačiau labai dažnai tai nebūna kaip nors susiję su jausmais. Tai gali būti ir nuovargis, stresas, hormonų pokyčiai, ir t.t.

Išbandykite naujus dalykus

Kartais lytinį potraukį sumažina monotonija: jūs esate pratę vienaip ar kitaip mylėtis, ir tai teikia malonumą, tačiau, jei nuolat darote tą patį, galiausiai tai atsibosta. Dėl šios priežasties gali sumažėti lytinis potraukis, taigi, patartina karts nuo karto išbandyti ką nors naujo. Pagyvinkite savo seksualinį gyvenimą sekso žaisliukais, pavyzdžiui, We-vibe vibratoriumi, kuris būtent ir pritaikytas poros žaidimams. Patikėkite, tai nustebins ir atgaivins jūsų santykius.

Lytinio potraukio praradimas tikrai nereiškia, kad jūsų santykiams artėja galas. Šią problemą galite išspręsti tik kartu, taigi, tai gali dar labiau sustiprinti jūsų ryšį!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Info apie... nieką...
Naujas komentaras