Kaip liesti moterį, jei esate pradedantysis?

seksas5(2).jpg
 
1 komentaras
Visada girdime, kad galime patirtį geresnį seksą, geresnį orgazmą, ar geresnius santykius. Tačiau kaip dažnai iš tikro girdime kaip galėtume geriau suprasti savo giliausius troškimus ir gėdingiausius klausimus? Šiandien pakalbėsime apie tai kaip patenkinti moterį pirštu.

Daugelis žmonių nuvertina žaidimą ranka, dėl to labai gaila. Prieš pradėdami kalbėti apie techniką, norime paskatinti jus patyrinėti save. Skirkite laiko savo kūno pažinimui, kad žinotumėte kas jums patinka. 

O dabar laikas pereiti prie patarimų, skirtų bet kam, kas nori patenkinti moterį ranka.

Paruoškite įrankius darbui

Labai svarbu yra švarios rankos, kai planuojate liesti moters lytinius organus. Nagai turi būti nukirpti, kad išvengtumėte įbrėžimų. Nekirpkite nagų prieš pat aktą, nes jie vis dar gali likti aštrūs. Taip pat turėtumėte nusiplauti rankas iš karto prieš pradėdami liesti moterį, kad apsaugotumėte partnerę nuo infekcijų.

Viliokite partnerę

Skirkite pakankamai laiko apšilimui prieš pereidami prie tarpkojo. Glamonėkite, bučiuokite kaklą, ausis. Glostykite partnerės užpakaliuką, šlaunis ir klubus. Kai imsitės tarpkojo, patrinkite šią vietą naudodami delną per kelnes. O kai kelnės bus numautos, nenustokite vilioti. Palikite partnerės apatinius ir pirštu švelniai braukite per jos kūną. Norite, kad partnerė trokštų jūsų. Daugeliui žmonių tai geriausia sekso dalis, todėl nepraleiskite jos.

Žinokite, ką liečiate

Aptarkime esminę moters anatomiją, kad žinotumėte ką liečiate. Daugiausia dėmesio turėsite skirti šioms kūno dalims:

  • Partnerės išorinės lytinės lūpos yra ta dalis, kurią dengia plaukai. Tai pagrindinė zona, kuria liesite per drabužius. Šioje dalyje nėra daug nervų galūnių, tačiau lieskite ją pirštų galiukais.
  • Vidinės lytinės lūpos, kurios nėra uždengtos plaukais. Šioje zonoje oda plonesnė ir drėgnesnė, todėl turėsite būti kiek švelnesnis. Braukite per vidines lytines lūpas pirštų galiukais.
  • Vaginos prieangis yra kiek tolėliau nuo partnerės analinės angos priekyje. Jei mylėsitės ir kišite penį, iš šios vietos kyla vaginalinė lubrikacija. Didžioji dalis nervų išsidėstę pirmame vaginos trečdalyje, todėl braukdami per vaginos prieangį pirštu ir įkišę kelis pirštus vidun, priversite ją jaustis nuostabiai.
  • Partnerės klitoris yra jautriausia jos kūno dalis. Jame gausu nervų galūnių. Daugeliui moterų reikia tiesioginės klitorio stimuliacijos, kad pasiektų orgazmą. Būkite itin švelnus, kol suvoksite kokios stimuliacijos reikia jūsų partnerei.

Paklauskite kaip jums sekasi

Jei esate naujokas šioje srityje, labai svarbu komunikuoti ir paklausti partnerės kaip jums sekasi. Tai gali būti tiek žodinė, tiek nežodinė komunikacija.

Prieš pradėdami pasikalbėkite apie tai, kas patiktų abiem. Visų pirma turite gauti sutikimą. O po to galite pasikalbėti ir apie intymesnius reikalus. Taip pat aptarkite tai ir po akto, nes tokiu būdu abu žinosite, kaip jaučiatės ir galėsite patirti malonumą.

Naudokite lubrikantą

Kaip minėjome, lytinių organų oda ir yra jautri. Nenorėtumėte palikti žymių nuo pirštų. Labai rekomenduojame naudoti lubrikantą, kai maloninate partnerę ranka. Taip pat kaip lubrikantą galite naudoti ir natūralius skysčius, tačiau jie neišliks taip ilgai. Dirbtinis lubrikantas nesumažins partnerės komforto ir jautrumo, o pirštai slys lengviau. Silikono pagrindo lubrikantas išlieka ilgiausiai.

Eksperimentuokite

Kiekvieno žmogaus kūnas į prisilietimus reaguoja skirtingai, todėl turėtumėte pamėginti kelias skirtingas technikas, kad žinotumėte pas partnerei patinka labiausiai. Nėra prasmės naudoti labai daug skirtingų technikų – tiesiog pamėginkite kelias. Iš esmės, moterims patinka trys skirtingi dalykai: klitorio glostymas, penetracija pirštais arba abu vienu metu.

Išmėginkite kelias klitorio stimuliacijos technikas, pavyzdžiui, ratu braukite per jį vienu pirštu, glostykite jį, trinkite aukštyn ir žemyn ar į šonus. Paskui pamėginkite įkišti kelis pirštus į vaginą, pradėdami nuo vieno, o tada įkiškite antrą, po to trečią. Tada pabandykite viena ranka įeiti į makštį, o kita ranka stimuliuoti klitorį. Paklauskite partnerės ar jai tai patinka. Arba stebėkite jos reakciją.

Skirkite dėmesio klitoriui

Kai užkaitinsite partnerę, įsitikinkite, kad klitoris gauna pakankamai dėmesio. Daugeliui moterų reikia pakartotinių ir nuolatinių judesių stimuliuojant klitorį, kad pasiektų orgazmą. Raskite ritmą ir nieko nekeiskite, kol partnerė ims artėti prie finišo. Taip pat galite jos paklausti dėl technikos, kokią ji naudoja masturbuodamasi.

Leiskite partnerei pasakyti, kada vertėtų sustoti

Moterims reikia maždaug 20 minučių orgazmui pasiekti ir daugelis jų mano, kad tai per ilgai. Vienas geriausių dalykų, kuriuos galite pasakyti partnerei yra tas, kad liesite ją tol, kol ji to norės. Neturėtumėte partnerės spausti dėl orgazmo, vietoje to susitelkite į malonumą.

Taip pat svarbi diskusija apie tai, kas partnerei patinka, dar prieš imantis veiksmo. Paklauskite kas jai patinka, būkite kūrybingi.

Mėgaukitės

Partnerės maloninimas tik rankomis gali būti ypač smagi ir jaudinanti veikla. Mėgaukitės tuo! Be to, kuo jums bus smagiau, tuo labiau atsipalaiduos partnerė ir tuo daugiau malonumo ji patirs.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Visai neblogas straipsnis. Ir tikrai ne tik pradedantiems. Bet ir zinovams,kurie strimgalviais puola i orgazma( dazniausiai savo) .tik jie turbūt ir tokio straipsnio neskaitys
Naujas komentaras