Kaip merginai išsivaduoti iš drovumo gniaužtų?

 
8 komentarai
Daug merginų būna susikausčiusios, varžosi lovoje, o kas antra negali atsipalaiduoti ir atsiduoti meilės glamonėms bei patirti palaimą dėl kelių nereikalingų kilogramų. Taip, antsvoris - kokybiško sekso priešas!

Kompleksas dėl netobulo kūno trukdo atsipalaiduoti

Pirmiausiai antsvoris trukdo fiziškai. Apvalios šlaunys, kabantis pilvukas sukelia nepatogumų ir diskomfortą abiems partneriams.

Be to, kompleksas dėl netobulo savo kūno trukdo atsipalaiduoti ir susikaupti šiam procesui.

Merginai kartais norisi elgtis kaip seksualiai katytei, kad galėtų stipriai sujaudinti ir patenkinti savo partnerį. Tačiau vos užmetusi žvilgsnį į savo išsipūtusį pilvą pagalvoja: „na kokia aš katytė?“.

Vyrai renkasi labiau „ištvirkusias“ moteris

Dėl to ir tenka partneriui dažnai kartoti: „išjunk šviesą“, „užtrauk užuolaidas“. Taip, galbūt mylėtis, degant ryškiai, plieskiančiai tiesiai į akis šviesai, ne taip ir jauku... Bet koks malonumas visiškoje tamsoje mylėtis vyrui su mergina, palindusia po antklode ir dar apsivilkusia naktiniais marškinėliais, paslepiančiais jos apvalumus. Tada net negali suprasti: čia ranka ar koja, o gal pėda? Kai negali matyti savo partnerio veido, nepastebi jo reakcijos, sutrinki ir jautiesi labai nepatogiai. Be to, būni išsitempusi, nes galvoji, kad vaikinas pamatys odos nelygumus, klosteles ant pilvo ar klubų, spuogelius. Bijai pajudėti, nes nežinai kaip suteikti jam malonumą, bijai pasirodyti nevykėle! Todėl ir pradedi varžytis, atkakliai mėgini nuimti švelnias vyro rankas nuo probleminių vietų, kad tik jis neapčiuoptų tos nekenčiamos riebalinės klostelės.

O kuo viskas baigiasi? Vyras pasirenka labiau „ištvirkusią“ moterį , kuri sugeba ne tik atsipalaiduoti, bet ir negaili meilės glamonių!

Seniai žinomas vienas populiariausių būdų greitai ir efektyviai sublogti

Nori atsikratyti kompleksų mylintis? Pirmiausiai reikėtų pradėti nuo savęs. Tiksliau nuo savo svorio!

Pagrindiniai kovos su antsvoriu receptai labai paprasti: apribok maistą vakare, išgerk ne mažiau kaip 2 litrus vandens per dieną ir pasistenk padidinti fizinį krūvį. Pavyzdžiui, daryk rytais mankštą ar tiesiog kasdien spėriu žingsniu pasivaikščiok lauke bent valandą. Tai būtų puikus startas pradėti nuožmią kovą su nereikalingais kilogramais.

Nors vienas populiariausių Europoje būdų greitai ir efektyviai sublogti jau seniai laikomos vonios su žolelių ekstraktais, kurie prasiskverbę į poodinį sluoksnį pradeda deginti riebalus. Be to, žolių ekstraktai drėkina ir kiek patempia odą, padeda atsikratyti suglebimo. Norint numesti kelis kilogramus, užtenka kelių tokių procedūrų. Todėl prancūzės, mėgstančios tokias vonias, neturi kompleksų dėl savo figūros. Jos visada geros formos, jaučiasi atsipalaidavusios ir su malonumu mylisi dienos šviesoje.

Atsikračius nereikalingų kilogramų, atsiranda pasitikėjimas savo išvaizda

Mokslininkai kartu su medikais ir kitais specialistais, kovojantiems su antsvoriu, sukūrė preparatą iš 21 ekstrakto žolių. Tai voniai skirtas ekstraktas, kuris kaip reikiant įsikabina į poodines riebalų dislokacijos vietas ir koreguoja figūrą. Jei mergina nepagailės laiko ir nepatingės pagulėti šio ekstrakto vonioje, po kiek laiko pastebės, kad jos figūros kontūrai tapo dailesni, o krūtinė ir užpakaliukas įgavo elastingumo ir standumo, atrodo pasitempusi.

Atsikračius nereikalingų kilogramų, atsiras ir lankstumas, gracingumas, kuri suteiks galimybę paeksperimentuoti ne tik miegamajame ir už jos ribų. Atsiras pasitikėjimas savo išvaizda, o tuo pačiu padės išsivaduoti iš drovumo bei susikaustymo gniaužtų.

O kai nebereikės varžytis dėl savo figūros, tarsi savaime atkreips ne vieno vaikino dėmesį. Todėl daugiau laiko skirk sau. Pradžioje nusipirk gražų apatinį trikotažą: liemenėlę, vos pridengiančią krūtis. Pabrėždama dailias savo kūno formas, pasijausti seksualia ir geidžiama, patiksi ne tik sau, bet ir trokštamam vaikinui!

Atversi sau naują fantazijų pasaulį ir kūną

Tačiau nereikėtų pamiršti ir kitų gana svarbių smulkmenų, pavyzdžiui, manikiūro, pedikiūro ir depiliacijos. Gražiai prižiūrėtų rankų nagai neliks nepastebėti susitikus su vaikinu, kurie gali uždegti jo aistrą, jei iš lėto pervesi pirštais išilgai vyno taurės arba pora kartų „netyčia“ pirštų galais prisiliesi prie kaklo ar palaidinukės iškirptės.Tokie judesiai verčia vyrus iš kojų.

Svarbiausia, meilės nakčiai pasirink komfortišką apšvietimą: žvakes ar naktinę lempelę ar tiesiog mirguliuojantį televizoriaus ekraną! Тaip atversi sau naują fantazijų pasaulį, naują kūną, kupiną teigiamų emocijų ir pojūčių. Todėl nieko nelaukdama pradėk dabar...

 
Komentarai (8)
geriau to ekstrakto receptą duotų, ar bent pavadinimą;D
Cia ir neraso ,kad visi kompleksai dings. kokie jus priekabus... daug zmoniu kompleksuoja del virssvorio todel padailine savo figura jauciasi laisvesni ir geriau.vat
Aha, numetei nereikalingus kilogramus, o kartu su jais ir visi kompleksai dingo. Nesąmonė.
Del krutines nepergyvenk,nebent ji butu tokia maza,kad vos matytusi,tada atsiranda kompleksai. Bet asmeniskai man vidutinio dydzio arba mazesnes krutines yra ne ka maziau sexuolios negu didesnes
O ką daryti, jei manai, kad tavo krūtys per mažos? Čia svorio nepriaugsi.
nu ir kas numeti to svorio? vistiek sau atrodai stora, nori dar labiau pagražinti kūno linijas.
Erika,tai juk ir parašyta,kad tai-alfos medžiaga:) p.s.vyno taurė ir masažas žvakių šviesoje atpalaiduoja geriau negu reikia:)
viskas nukopijuota nuo alfa.lt, net ir pavadinimas!
Naujas komentaras