Kaip mylėtis automobilyje?

car-sex.jpg
 
7 komentarai
Seksas automobilyje – ne toks paprastas reiškinys, kaip gali pasirodyti. Nors kartą tai bandę, ko gero, pastebėjo dažniausiai pasitaikančius sunkumus: reikia vengti sunkių, kietų ar aštrių daiktų, tad nepatogumų kelia sėdynės, prietaisų skydas, vairas...

Apskritai, sunku rasti abiem patogią vietelę šauniam pasimėgavimui.

Žinoma, sėkmė iš dalies priklauso nuo to, koks jūsų automobilis, tad visus patarimus turite pakoreguoti ir prisitaikyti savo transporto priemonei. Iš esmės, patarimai pateikiami vidutinio dydžio, keturių durų automobiliui.

Taigi, štai keletas patarimų:

Pozos ir veikla

Yra keletas pozų, palengvinančių seksą automobilyje ir padedančių labiau tuo pasimėgauti. Taigi, siūlome apsvarstyti šias pateikiamas pozas ir vietas:

Galinė automobilio sėdynė

Viršuje gali būti tiek vyras, tiek moteris. Apačioje esantis partneris turėtų nugara gulėti ant galinės automobilio sėdynės, jei tai – vyras, jis gali ir sėdėti. Nepamirškite kuo toliau nustumti priekinių sėdynių – kuo daugiau erdvės turėsite, tuo smagiau ir patogiau jausitės.

Priekinė keleivio sėdynė

Kiek galima labiau atstumkite sėdynę atgal, vyras turėtų ant jos atsisėsti. Tuo tarpu dailiosios lyties atstovė (veidu į ar nuo partnerio) atsisėda ant viršaus jojikės poza. Moteris rankomis gali prisilaikyti už sėdynės ar kitos patogios vietos – taip sumažinsite traumų tikimybę ir abu patogiau bei tvirčiau jausitės.

Automobilis iš lauko pusės

Automobilio gaubtas – puiki vieta įvairiems užsiėmimams... Moteris gali tiesiog atsigulti ar prisėsti ant kapoto krašto, kojas uždėti stovinčiam partneriui ant pečių ir abu partneriai mėgausis puikiu seksu!

Vairuojant

Švelniai ir rūpestingai, vyrui vairuojant mergina gali pamaloninti jį... puikiu oraliniu seksu! Venkite kelio duobių, nepraraskite budrumo, o jei jaučiate, jog prarandate – skubiai nutraukite malonumus. Net pats fantastiškiausias oralinis seksas tikrai nevertas kūno sužalojimų, automobilio sudaužymo ar net kažkurio jūsų gyvybės.

Saugumas

Mylintis tiesiog automobilyje egzistuoja iš tiesų didelė galimybė būti užkluptiems – juk tokiomis akimirkomis dažniausiai žmonės negeba sutelkti dėmesio ir stebėti aplinkos. Kad taip nenutiktų, reikia iš tiesų atsirinkti, kur tai daryti galima. Pasistatykite automobilį nuošalioje vietoje, kur nėra eismo ir maža tikimybė pamatyti kitus žmones ar kitas transporto priemones.

Teisiniai aspektai

Seksas viešoje vietoje – draudžiamas, kai tai daroma matant pašaliniams – trikdoma visuomenės rimtis. Už tai Lietuvoje gresia viešieji darbai, baudos, areštas ar laisvės apribojimas (iki dvejų metų). Beje, jei pora mylisi automobilyje, stovinčiame viešoje vietoje, tačiau niekas to nemato ir niekam tai netrukdo – tai nelaikoma teisės pažeidimu.

Tai, ką vertėtų prisiminti

Patariame nepamiršti ir turėti servetėlių, kad po sekso galėtumėte viską išvalyti ir susitvarkyti, taip pat praverstų nedidelė pagalvėlė – tai suteiks daugiau komforto. Vanduo – atgaivins ir numalšins troškulį. Žinoma, nepamirškite ir apsaugos priemonių (prezervatyvo). Patariame vengti žvakių, automobilis ne pati tinkamiausia vieta romantikai – lengvai galite sukelti gaisrą.

Švara

Visų pirma, turite būti tikri, jog jūsų automobilis – švarus. Seni maisto likučiai, šiukšlės, tušti buteliai ar stiklinės tikrai apsunkins troškimą pasimylėti automobilyje. Trupiniai ar smėlis sukels nemažai nepatogumų... Tad pasistenkite, kad automobilis būtų tvarkingas ir švarus. Beje, prezervatyvas padės nesutepti automobilio sekso metu. Ir mergina, ir transporto priemonė bus švarūs.

Vieta

Pasitelkite ne tik sveiką protą, tačiau ir vaizduotę! Išsirinkite ramią, saugią vietą, kur tikrai nesutiksite vaikų ar kitų smalsių žmonių. Galite susirasti nuošalią pakrantės ar parko vietelę. Kartais praversti gali net tuščia automobilių stovėjimo aikštelė! Būkite drąsūs, protingi ir kūrybingi – neįprasta vieta taip pat gali suteikti naujų pojūčių.

Dar šis tas...

Seksas automobilyje – ne visada puikus, tačiau skyrę šiek tiek pastangų planavimui ir apmąstymui, galėsite pasimėgauti nuostabia patirtimi. Būkite atsargūs, nepamirškite apsaugos priemonių ir gerbkite ne tik vienas kitą, bet ir kitus asmenis. Eksperimentuokite ir drąsiai mėgaukitės kitokiu intymumu – seksualinių santykių paįvairinimas iš tiesų stiprina partnerių dvasinį ryšį!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Del įvairumo. Bet ne dažnai. Vis tik žemas lygis
Labiausiai užmušė vieta "Ir mergina, ir transporto priemonė bus švarūs."
Na taip lygiaverčiai... panaudojai merginą, panaudojai mašiną, abu švarūs... :D
....romantiškai aplinkai išsisukate žvakes iš motoro:-))
lai būna noras,automobilyje atsiras vietos:-")
Vyrai isigikit Visureigi kur daug vietos ir vargo nematisit :) na jai nera Litu ant Dzipo tada wolksvagen passat kur gale sedines nuliaidziamos iki bagazines :)
kaip tai be žvakių? :D reikia jų ir kuo daugiau :D
Neblogi patarimai :) Atrodo nieko naujo, bet tikrai prisiminsiu sita straipsni, planuodamas seksa savo automobilyje :)
Naujas komentaras