Kaip mylėtis maloniau, jeigu jūsų partnerio penis yra per didelis

people-2589818_1280-700x500.jpg
 
Dauguma vyrų apie tai svajoja ir mėgsta tuo girtis. Taip, jūs neklystate, tai yra jų penio dydis. Nors per mažas „pasididžiavimas“ tikrai gali apsunkinti orgazmo pasiekimą vien iš sueities, per didelis taip pat gali apsunkinti seksą. Vyrai to dažnai net nenutuokia, ir patys sau teigia, jog turėdami didelį penį automatiškai suteikia jums didžiulį malonumą.

Taigi, jeigu jūsų partnerio penis yra didelis, o jūs jaučiate diskomfortą ar net skausmą sekso metu – štai keletas patarimų jums.


Pasirinkite gerą pozą


Dažniausiai diskomfortą sekso metu jaučiate, jeigu penis įeina per giliai, arba jis yra per storas jūsų vaginos sienelėms ir jas spaudžia. Iš esmės jūsų vagina yra labai elastinga, galinti prasiplėsti be galo plačiai, todėl priimti didesnį penį neturėtų būti sudėtinga, tačiau ne visų moterų kūnai yra vienodi, o juo labiau, ne visoms pavyksta atsipalaiduoti ir gerai pasiruošti seksui. Tokiu atveju reikėtų pradėti ir mylėtis ne įprasta misionieriaus poza bei vengti tų pozicijų, kuriose vyras stengiasi įeiti kuo giliau.  


Labai tinka jojikės poza arba visos pozos, kuriose moteris gali kontroliuoti gylį be vyro įsikišimo į patį veiksmą. Taip pat puikiai veikia ir CAT pozicija, kai iš misionieriaus padėties moteris pasislenka šiek tiek į viršų ir mylimasi su papildoma klitorio stimuliacija, kadangi penio kamienas dabar daugiau liesis prie klitorio, o ne tiesiog įeis į jūsų makštį.


Lubrikantas arba ilgesnė įžanga


Visgi dažniausia problema sekso metu yra susijaudinimo ir natūralios lubrikacijos stoka. Kol makštis nėra pakankamai sudrėkusi, audiniai liečiasi grubiai ir moteris gali jausti skausmą. Vyrui sueitis taip pat nėra tokia maloni, jeigu mylintis be prezervatyvo jo partnerė nebus sudrėkusi. Tokiai situacijai reikia lubrikanto, kuris tikrai nekenkia net ir kai jūs sudrėkstate pakankamai, o tik pagerina seksą. 


Arba rinkitės ilgesnę įžangą su romantiškomis glamonėmis, viso kūno bučiniais ir erogeninių zonų stimuliavimu. Labai padės ir pradinis partnerio įėjimas į jus su pirštu arba keliais pirštais, kunilingas ar poza 69. Galite taip pat bandyti pažaisti su savimi ar paprašyti partnerio atlikti rimingą ar švelniai pirštu pažaisti su jūsų išange, kadangi tai irgi gali labai sujaudinti bei paruošti vaginaliniam seksui.


Kalbėkite sekso metu


Nieko nėra geriau už komunikaciją ir kalbėjimą. Jeigu žinote, jog jis gali per greitai didinti tempą arba dažnai įsiskverbia pilnu ilgiu ir jums skauda, perspėkite jį. Sakykite, kad įeitų lėčiau, švelniau, daugiau kontroliuokite seksą ir visą sueitį, kad viskas vyktų kaip jūs norite. Patikėkite, vyrus tai užveda, nes jie matys, jog jūs esate įsitraukusi į seksą. Tuo pačiu metu, daug didesnį malonumą užsitikrinsite ir sau, kadangi vyras prisitaikys prie jūsų pojūčių ir norų.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras