Kaip naudoti lubrikantą su sekso žaislais?

 
Sekso žaislus dažniausiai rekomenduojama naudoti kartu su lubrikantu. Atrodytų, viskas paprasta? Ne visai. Nes kai išties mėginate tai padaryti, kyla daug klausimų, kaip lubrikantu sutepti taip, kad jums būtų malonu, o sekso žaislui – saugu.

Naudokite lubrikantą visada

Pirmas dalykas, kurį vertėtų įsidėmėti – tai, kad kiekvienam sekso žaislui reikia trupučio lubrikanto. Nesvarbu, ar žaislas įsiskverbia į jus, ar jį dedate ant savęs – įtrinkite nedideliu kiekiu lubrikanto.

Lubrikantas sekso žaislus padaro ne tik malonesnius prisilietimui, bet ir saugesnius naudojimui. Nepamirškite: sekso metu kūnai išskiria natūralių lubrikuojančių skysčių, tai sustiprina malonumą ir jums, ir partneriui, bei sumažina odos trintį frikcijų metu. Ta pačia logika turėtumėte vadovautis ir naudodami sekso žaislus – tiek kartu su partneriu, tiek masturbacijai.

Lubrikanto nebūna per daug. Ir net jei jūsų kūno lubrikacija pakankama, nepakenks dar šiek tiek papildomo slidumo jausmo. Geriau – slidžiau, nei bent šiek tiek per sausa.

Išsirinkite tinkamą lubrikantą

Dažniausiai naudojami vienas iš trijų lubrikantų: pagaminti vandens pagrindu (lengviausi ir universaliausi), silikono pagrindu (poveikis – toks pat, kaip vandeninių, tik silikoniniai dar ir atsparūs vandeniui) ir vazelino pagrindu – pastarieji labiausiai tinka analiniam įsiskverbimui. Tačiau šiam malonumui geriausia rinktis specialiai analiniam seksui skirtus lubrikantus.

Lubrikantai vandens pagrindu

Vandens pagrindu pagaminti lubrikantai gali būti naudojami su visais vibratoriais, masturbacijos rankovėmis, erekcijos žiedais, falo imitatoriais.

Didžiausias jų privalumas – tai, kad jie lengvai nuvalomi, tereikia žaislą nuplauti šiltu vandeniu – ir lubrikanto kaip nebūta. Tačiau kaip tik ši savybė kartais virsta ir trūkumu: jei naudojate vandeniui atsparius žaislus (pavyzdžiui, vonioje), vandeninis lubrikantas čia pat nusiplaus.

Jei jūsų arsenale yra silikoninių sekso žaislų, įsidėmėkite, kad vandens pagrindu pagamintas lubrikantas jiems yra pats saugiausias, nes silikoninis lubrikantas lengvai pažeis patį žaislą. 

Lubrikantai silikono pagrindu

Tai – puikus pasirinkimas mėgstantiems žaidimus vandenyje. Jei jūsų sekso žaislai atsparūs vandeniui ar tiesiog mylitės vandenyje su partneriu, geriausiai tiks silikoninis lubrikantas. Vaistinėse ir parduotuvėse dažniausiai pardavinėjami vandeniniai lubrikantai, silikoninių ieškokite erotinių prekių parduotuvėse. 

Dar vienas silikoninio lubrikanto privalumas – tai, kad jis išlieka ant kūno ilgiau, o jei slydimo pojūtis išnyksta – jau įtrintą lubrikantą nesunku vėl atskiesti seilėmis ar lašeliu vandens. Silikoninio lubrikanto oda neabsorbuoja, jis neišgaruoja. 

Tiesa, ši jo savybė taip pat reiškia, kad lubrikantą nuplauti nuo sekso žaislų ar nuo savo kūno bus šiek tiek sunkiau – prireiks ne tik vandens, bet ir muilo.

Vazelino pagrindu pagaminti lubrikantai

Vazelino pagrindu pagaminti lubrikantai naudojami tik nelateksiniams, analiniams žaidimams skirtiems žaislams. Šie lubrikantai ypač tinka analiniam seksui, nes jie yra tirštesni, taigi užtikrina sklandesnį įsiskverbimą.

Atkreipkite dėmesį, kad ir vazelino pagrindu pagaminti lubrikantai taip pat netinka lateksiniams žaislams, prezervatyvams. Vazelinas gana greitai pažeidžia lateksą.

Vazelinas taip pat netinka ir moters makšties gleivinei, taigi jo neturėtumėte naudoti įprastam seksui ar tepti vibratoriaus, skirto vaginaliniam įsiskverbimui.

Kaip naudoti?

O dabar pakalbėkime, kaip geriausia naudoti lubrikantą su sekso žaislais. Be abejo, rinktis, kaip tai padaryti – jums, tačiau priminsime pagrindinius principus:

1. Užspauskite nedidelį kiekį lubrikanto – maždaug monetos dydžio – ant pirštų ir įtrinkite juo žaislą ir save.

2. Vibratoriai ir penio imitatoriai įtrinami nuo viršaus link apačios. Nepamirškite lubrikantu patepti ir klitoriui ar analinei angai stimuliuoti skirtų žaislų.

3. Įtrynus sekso žaislą lubrikantu, jis turėtų būti slidus, bet ne varvantis. Netrinkite pernelyg intensyviai ir ilgai – priešingu atveju lubrikantas susigers į jūsų ranką, o žaislas liks sausas.

4. Jei jūs naudojate masturbacijos rankovę, suvilgykite lubrikantu savo pirštus, o tada nedidelį jo kiekį užspauskite ant rankovės angos

5. Jei proceso metu žaislas išsausėjo – užspauskite dar lubrikanto.

Kiek daug – ne per daug?

Kiek lubrikanto reikia, kad žaislą naudoti būtų maloniausia? Viskas priklauso nuo to, kiek daug slidumo patinka būtent jums. Pagrindinė čia galiojanti taisyklė yra tokia: jei žaislas jums neatrodo pakankamai slidus – vadinasi, lubrikanto per mažai. 

Vieniems patinka, kai žaislas suteptas maksimaliai, kitiems užtenka tik tiek, kad frikcijų metu nebūtų juntamas sausumas.

Naudojantiems lubrikantą sekso žaislui pirmą kartą, patariama išspausti jo nedidelį kiekį ir stebėti savo pojūčius: jei norėsis daugiau – spauskite daugiau. Greitai suprasite, kiek lubrikanto suteikia daugiausiai komforto jums.

Ant kūno

Tepant lubrikantą ant partnerio(-ės) kūno, nerekomenduojama jo spausti tiesiai ant odos. Visų pirma išspauskite nedidelį priemonės kiekį ant rankos, pašildykite tarp delnų iki kūno temperatūros, ir tik tada tepkite ant odos. Šios taisyklės patariama laikytis ir lubrikantu sutepant sekso žaislus: šiek tiek sušildykite, ir tik tada tepkite.

Dalinatės žaislais?

Jei sekso žaislas skirtas ir jums, ir partneriui(-ei) – pavyzdžiui, vibruojantis erekcijos žiedas ar dvipusis, analiniam ir vaginaliniam įsiskverbimui naudojamas falo imitatorius, įtrinkite lubrikantu viską. Tiesa, ne per daug – kad žaislas aistros įkarštyje nenuslystų. Nepamirškite lubrikantu sutepti ir savo bei partnerio(-ės) lytinių organų.

Kaip išsirinkti?

Lubrikantų įvairovė išties didelė, jų gaminama įvairios konsistencijos, spalvos, netgi skonių. Geriausia – eksperimentuoti iš išsirinkti, kas tinka būtent jums. Jei esate jautrus(-i) kuriai nors sudedamajai daliai – prieš perkant bet kokį naują lubrikantą, jo informacinį lapelį teks skaityti itin atidžiai. Renkantis lubrikantą, svarbiausia apgalvoti ir tai, kam jis bus naudojamas dažniausiai – sekso žaislams, įprastam seksui, analiniams ar oraliniams žaidimams? Kuo dažniau bandysite – tuo greičiau atrasite tai, kas jūsų aistrai suteiks pačių gardžiausių prieskonių!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras