Kaip padaryti minetą nepamirštamą

 
13 komentarai
Nusprendei pamaloninti vaikiną, bet nežinai kaip tą padaryti? Todėl žiupsnelis patarimų toms, kurios nori padaryti nepamirštamą minetą iš pirmo karto ir visam laikui.

1. Tik nepulk ant jo stačia galva, nes pajutęs, kas jo laukia, tikrai net nepajudės iš vietos. Pasakyk savo partneriui, kad dabar jis bus tavo desertas, nes ketini jį suvalgyti. Geriau pašnabždėk tai jam į ausį, kad būtų erotiškiau ir labiau gundomai.

2. Nurengiant jį, galima pradėti nuo švelnaus masažo. Iš pradžių pamasažuok pečius, paskui nugarą, krūtinę ir štai, žiūrėk, visai arti tikslas: iš karto nutrauk jo apatinius, nes nereikalingi drabužėliai tik trukdys.

3. Tik neskubėk pradėti čiulpti penį arba įsikišti jį į burną. Pirmiausiai paerzink jį pervesdama liežuviu per penį nuo apačios į viršų, švelniai užkliudydama liežuvio galiuku sėklides. Paskui perveskite per kapšelį ir pirštų galiukais ar net švelniai spustelėk jį lūpomis.

4. Paglamonėk organo pagrindą ir švelniai lyžtelėk per jo galvutę. Pirmasis liežuvio prisilietimas prie penio galvutės – nežemiškas mineto momentas. Partneris gali net sudejuoti iš malonumo ir mėginti atsitraukti, tačiau nepaleisk.

5. Turi būti viskas kontroliuojama. Štai įsikišai penį į burną, tada pamėgink stumtelėti jį kuo giliau į gerklę ir staigiai ištrauk. Antraip, gali pradėti pykinti. Juk gerklė - ne bedugnė. be to, tai būtų gilaus mineto pirmoji pamokėlė ar treniruotė.

6. Paskui kiek suspausk ir paleisk penio kamieną ranka ir pravesk lūpomis išilgai jo žemyn-aukštyn ir atvirkščiai: tai kažkiek greičiau, tai lėčiau, tačiau nepamiršk, kad nesi pakavimo mašina ir neprivalai darbuotis tarsi staklės.

7. Apkabink penį pirštais ir pradėk švelniai jį masturbuoti, o pati gali kiek nuslinkti žemyn ir lūpomis paliesti jo sėklides. Lūpos būtinai turi būti drėgnos, antraip sulauksi pasipriešinimo, nes vietoj palaimos partneriui gali suteikti skausmo.

8. Tačiau didžiausią dėmesį ir pastangas sutelk penio galvutei. Paimk ją į burną ir paplak liežuviu aplink ją kaip galima greičiau. O kad dar labiau „vežtų“, tarsi netyčia užkliudyk galvutės skylutę ir ten lyžtelėk.

9. Nusprendėte privesti jį iki orgazmo? Tada toliau glamonėk galvutę liežuviu ir lūpomis. O rankomis pamasturbuok penio kamieną ir daryk taip iki ejakuliacijos.

10. Norėtum nustebinti vaikiną? Tada leisk jam baigti į burną. Tačiau, jei darosi bloga vien nuo minties, kad reikės praryti spermą, tai prieš jai išsiliejant atstatyk krūtis, pilvą ar veidą, bet kurią vietą, kuri tau priimtina. Nesijaudink, sperma nekenkia sveikatai,priešingai ji – naudinga. Jei vyras sveikas, tai viena ejakuliacija jis gali pavaišinti gryno baltymo porcija, turinti 15 kcal.

P.S. Ilgainiui galėsi pereiti prie partnerio glamonių tarp sėklidžių ir anuso zonoje ir net supažindinti jį su prostatos masažu.

Tačiau nepamiršk vienos geležinės mineto taisyklės: jo metu partneris neturi jausti tavo dantų, nes tai gali būti labai skausminga klaida, kurią ištaisyti gali ir nepavykti.

 
Komentarai (13)
Nebijokite paeksperimentuoti ir iskarto pastebesite davo partnerio reakcija,- malonu jam tai, ar nelabai.
Svelnus grybstelejimas dantukais, man patinka ;-) Visu poreikiai skirtingi. Juk ir moterims skirtingai patinka kuni: vienoms reikia labai svelnaus, o kitoms su klitoriuko pakandziojimais :-)
Manau su dantim tikrai nereik rtizikuot, nes vis delto tai kandzioji nors ir svelniai, bet jug ir ten ne pirshtas:) uzuojauta vaikinui
Užjaučiu ir tave ir tavo žaizdotą partnerį. Geriau džiovinto sūrio nusipirk, jei neturi ką graužt.
cia sako kad neturi jausti dantu.. na ne visada, kai ant galvutes padarau zasosa ir po to su dantukais svelniai masazuoju, tai jis buna euforijoj :)))
normalus labai straipsnis, o kas viska zino, tai dziaukites, ko jus dar norit?? kad dvirati israstu? :) kritikai didieji, zinoti viena, o padaryti kita, tad mars praktikuotis!!! Straipsnis labai aiskus, ir paprastas naujokams! 10+
Vienas klausimas iskilo - straipsni turbut rase moteris?? ir greiciausiai turinti prasta meiluzi. Truputi nesamoniu yra, bet jei cia pamokeles jaunimui, tai pradziai gal ir nieko..
Atjaučiu, tiek daug vargai...
Kad taip turėtum pasitikėjimą kitose srityse. Rado kuo girtis.
Nu blemba, negalėjot anksčiau parašyt tokio išsamaus? :D aš internete tiek knisaus, draugiu klausinėjaus apie mineta ruošdamasi nustebint saviški. Na bet vistiek geras straipsnism išsamu ir detalu.
Papasakojo lygai taip kaip as darau ir vyrai tikrai greit baigia ir palieka nustebinti. O ir man nuo to tik malonumas kad as moku taip suteikt vyram didele palaima. Igaunu dideli savimi pasitikejima.
Jo tikrai kas jis toks? su kuom jis valgomas? cia pamoka panelems nebloga.
O kas tas minetas
Naujas komentaras