Kaip pagerinti intymaus gyvenimo kokybę

SML-7-Things-Happy-Couples-Do-Every-Day-6.jpg
 
Seksas svarbu, tačiau ne ką mažiau svarbus veiksnys santykiuose yra romantika ir intymumas. Jeigu poroje to nėra, tikimybė išlikti bet kokiam ryšiui lygi nuliui. Tad puoselėkite romantiškus jausmus, o sekse nebijokite išbandyti šį tą naujo bei žaismingo. Keli maži patarimai, kaip pagerinti intymius santykius.

1. Meilė tvyro ore

Kai liečiate savo partnerį, svarbu jam perteikti savo kūno ir dvasios energiją. Te viskas ateina iš vidaus. Tegul kiekvienas prisilietimas jį užpildo meilės jausmu. Darykite tai kuo dažniau ir nebūtinai tada, kada ateina laikas pasimylėti.


 

2. Daugiau artumo – daugiau sekso

Kartais būtina eksperimentuoti ir išbandyti kažką naujo be tradicinio sekso. Galbūt meilės aktas be lytinių santykių taip pat nauja? Galite liesti, bučiuoti, prisiglausti, tik visa tai be įsibrovimo! Tokia preliudija gali trukti ir visą naktį. Jeigu jums glamonių ir karštų prisilietimų nepakanka, išbandykite tiesioginį kūno šilumos ir didesnio intymumo būdą – sumažinkite lovą. Galbūt miegate labai plačioje lovoje ir turite per daug erdvės, kad jaustumėte vienas kito artumą. Suskleiskite sofą - lovą ir pamatysite, kad ankštesnė judviejų lova gali suteikti kur kas daugiau komforto. 

3. Žaidimų  skrynelė

Parašykite po penkis erotiškus žaidimus arba fantazijas, kuriomis norėtumėte pasidalinti su savo partneriu ar partnere. Kartą į savaitę įkiškite ranką į jo arba jos lobių skrynelę (ar bet kokią kitą dėžutę) ir ištraukite žinutę. Žinoma, nepamirškite ir įgyvendinti savo antrosios pusės troškimo. 

4. Paslapties atskleidimas

Šiame žaidime, kiekvienas iš partnerių į miegamąjį privalo atsinešti po seksualų atributą. Tai gali būti antrankiai ar akių raištis, masažo aliejus arba speciali žvakė vaško žaidimams, o gal jus visada intrigavo valgymas nuo kūno? Tada suhi patiekite miegamajame ant padėkliuko, o kada būsite pasiruošę vakarienei, patiekite ją Nyotaimi principu.

5. Pasinaudokite visais XXI amžiaus sekso privalumais

Sakoma, kad vienintelis dalykas, kuris nesikeičia per amžius – seksas. Taip, sekso esmė visada buvo ir tėra ta pati, ir  nesvarbu kokie laikai bebūtų. Tačiau XXI amžius turi savų privalumų, kuriais negalėjo pasigirti mūsų protėviai. Seksas telefonu, erotiškų žinučių ir nuotraukų siuntimas savo širdies valdovui arba valdovei primins, kad seksas gali egzistuoti ir kiek kitokiose plotmėse. 



Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras