Kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą: moters arsenalas į neatrastus pojūčius

fbcba580dd5b5a886c-72653070(1).jpg
 
Kada nebetenkina seksualinis gyvenimas ir į lovą įsisuka monotonija bei rutina, svarbu nenuleisti rankų ir imtis visų priemonių, jog seksas netaptų kančia! Lytiniai santykiai turi teikti džiaugsmą, o teisę į neapsakomą malonumą turi kiekvienas!

Dalinamės idėjomis ir patarimais, kurie padės  atrasti naujų potyrių miegamajame...

Pagalvės, pagalvėlės

Lova, tai seksodromas, o pagalvėlės svarbus  ir labai praktiškas sekso atributas.Mylintis klasikine Misionieriaus poza, pasidėkite pagalvėlę ar dvi po apatine nugaros dalimi. Kada dubuo bus pakeltas, skverbtis bus gilesnė, o įsiskverbimo kampas patogesnis. Taip pat tokia pozicija, kada moteris guli ant nugaros, o partneris patenkina ją iš priekio, suteiks jai galimybę nesunkiai pasiekti ir stimuliuoti klitorį.

Daugiau pagalvių pravers ir mylintis šuniuko poza. Pasidarykite iš pagalvių kalnelį ,dilbiais atsiremkite į jį ir mėgaukitės!

Lubrikantai, ne tik drėgmei

Jau seniai palaidotas mitas, jog lubrikantus vartoja tik vyresnio amžiaus ar gimdžiusios moterys, kurioms natūraliai sudrėkti reikia daugiau laiko. Lubrikantai naudojami ne tik drėgmei palaikyti, bet jie gali turėti ir papildomų funkcijų, skirtų intensyvesniems pojūčiams. Galbūt norėtumėte seksą paįvairinti šildančiais ar šaldančiais potyriais? O gal trokštate stipresnės erogeninių zonų stimuliacijos? Tada rinkitės tokį lubrikantą, kuris yra papildytas natūraliais afrodiziakais ir leidžia priplūsti daugiau kraujo į klitorį. Patepkite klitorį nedideliu kiekio šio lubrikanto 5 – 10 prieš sueitį . Jei nežinote kokie pojūčiai  jums patiks labiausiai, rekomenduojama įsigyti lubrikantų – mėginėlių. Kaip sakoma, visko po truputį.

Lubrikantai taip pat gali padėti džiaugtis ir oraliniu seksu. Kartais tiesiog jau taip būna, kad moteriai nėra malonus sėklos kvapas. Oraliniai lubrikantai gali tapti viena iš išeičių, padėsiančių mėgautis oraliniu. Rinkitės tiesiog pagal skonį. Braškės, vyšnios, avietės, vanilė, laimas, o gal baltas šokoladas? 

Sekso žaisliukai

Jei pastebėjote, kad į santykius įsisuko rutina, pasikvieskite į lovą draugų. Tikrai nesiūlome ieškoti naujų sugulovų ar sugulovių, tačiau pirmiau verėtų pasidairyti po erotinių prekių asortimentą. Tobulėja ne tik išmanieji telefonai ir kompiureriai, tačiau sekso prekių industrija taip pat sparčiai plečia savo asortimentą. 

Gal jūsų smalsumą sužadins masažuoklis su sferine galvute. Toks daikčiukas intensyviai stimuliuos ne tik klitorį, bet ir lytines lūpas. Naudokite masažuoklį sekso metu. Gilūs partnerio įsiskverbimai ir stipri išorinių lytinių organų vibracija privers aiktelėti iš malonumo!

Norite šio to inovatyvesnio ir drąsesnio? Išbandykite  3 in 1 žaisliuką „Džiaugsmelis“. Žaisliukas skirtas tiems, kurie mėgsta ar dar tik galvoja apie vaidmenų žaidimus. Šis džiaugsmas susideda iš trijų dalių: Strap On, vaginos masažuoklio ir vibro kulkos, kurią galima įvesti į prisegamą penį. Nebijokite eksperimentuoti. Šis žaislas leis patirti visai kitokius pojūčius abiems partneriams!

Jei siekiate intymesnės ir labiau jaudinančios preliudijos, čia sekso prekės taip pat turi ką pasiūlyti. Tokios smulkmenlėlės, kaip akių raišis, leis geriau įsiklausyti į savo kūno kalbą. Pasitelkite ir malonumų plunksnelę bei paprašykite partnerio patenkinti jus be sekso! Juk ne tik seksas svarbu. Skirkite laiko ir dėmesio savo kūno pažinimui. 

Vibratorius

Vibratorius  ne tik orgazmui pasiekti! Jei dar tik mąstote apie vibratoriaus įsigyjimą, neskubėkite. Pirmiausia atsižvelkite į savo kūno poreikius ir įvardinkite sau, kokiu tikslu jį naudosite, masturbacijai ar žaidimams poroje?

Dažnai moterys įsigijusios vibratorių, neskuba šio daikčiuko rodyti partneriui. Ir taip jos elgiasi tikrai ne todėl, kad nebesinori sekso su vyru. Jeigu pastebėjote, kad žmona ar draugė pradingsta su savo nauju draugužiu, nepykite. Duokite jai laiko susipažinti su savo kūno anatomija  ir naujais potyriais. 

Na, o jei laukti jau pabodo, įteikite savo damai naują draugą. Tokį, kuris bus ištikimas abiems. Atsižvelgiant į individualius poreikius, galite rinktis dvipusį porų vibratorių, analinį vibratorių ar galingą masažuoklį, kuris skirtas naudoti akto metu. 

Mylėkitės apsirengusios 

Seksualūs apatiniai leis atrodyti ir jaustis seksualiai. Be to neįprastas, provokuojantis rūbas išlaisvins seksualines fantazijas. Išdrįskite įsigyti aptempenčias kūno kojines su iškirpimu intymioje vietoje ar apsirenkite krūtis apnuoginančią liemenėlę.  Tokie drabužėliai įaudrins ne tik partnerį, bet ir suteiks drąsos pačiai moteriai bei nuteiks ją ištvirkėliškiems žaidimams!

Jei siekiate tokia dovanėle nustebinti savo moterį, prieš perkant apatinius pagalvokite ir apie jos kūną. Daugelis moterų turi kompleksų dėl savo apvalumų, tad jei žinote, kad ji gėdijasi pilvo, įteikite jai korsetą ar seksualius naktinukus.

Tam tikros pridengtos vietos, padės jai atsikratyti kompleksų, o svarbiausia sužadins fantaziją!

Erotika

Vaizdinių, garsinių ar uoslės pojūčių sužadinimas leis atsipalaiduoti. Erotiška muzika ar erotinis kino filmas, neryškus apšvietimas, žvakės bei šampanas užtikrins nakties sekso seansą. Tad nepagailėkite šiek tiek laiko ir sukurkite erotišką aplinką. 

Sąžiningumas ir atvirumas 

Net ir patys geriausi lovos eksperimentai kartais gali ir neatnešti pageidautino rezultato. Taip nutinka tada, kai partneriai ar vienas iš jų, nėra atviri ir tiesiog paniškai bijo kalbėti apie nenusisekusius dalykus. 

Seksologai poroms pataria kuo dažniau kalbėtis apie savo intymius reikalus, susijusius su seksu. Jei jačiatės nepatogiai ir drovitės kalbėti, pabandykite pradėti pokalbį nuo tokių frazių:

„Aš visada norėjau...“

„Ar taip tau patinka?“

„Man nebuvo labai patogu, kaip mes... gal pabandykime ...“

„Man patinka kai tu ...“

„Aš Noriu...“


Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras