Kaip paįvairinti seksualinį poros gyvenimą pagal žurnalų patarimus

 
3 komentarai
Tiesa, bet liūdna: „Net ir pats mylimiausias vyras po trejų metų tampa pilku meilužiu“. Tačiau būtų kvaila manyti, kad tokie santykiai neturi perspektyvos tik dėl to, kad lovoje tapo šiek tiek nuobodu. Moteriški žurnalai karts nuo karto vis nagrinėja šią problemą ir dalina patarimus, kaip paįvairinti seksualinį poros gyvenimą. Peržiūrėsime jų siūlomas idėjas ir pabandysime jas įvertinti.

Klasika: „Rašykite meilės raštelius apie tai, kaip atrodo jūsų mylimasis ir kaip jūs įsivaizduojate būsimą vakarą“.

Labai paprasta! Rašteliai kišenėse, SMS telefonu, lūpdažiu ant veidrodžio. Pradėkite nuo paprastučių – myliu, noriu, negaliu. Vyras tikrai liks patenkintas.

Trūkumas: reikia įveikti barjerą, kai norai ir poreikiai yra parašomi, kadangi dažniausiai kvietimas į lovą būna neverbalinis.

Labiausiai paplitęs patarimas: „Atsimenate filmą „9 ½ savaitės“ ir jo erotinę sceną, kai meilužiai mėgavosi maistu? Atsineškite iš šaldytuvo vaisius į miegamąjį ir pasiruoškite serviravimui.“

Galite tai daryti prie šaldytuvo. Galite tai daryti ant sofos, patogiai įsitaisę prie šaldytuvo, kai netyčia ant mylimojo kūno krenta uoga, o paskui ją ir grietinėlės putos. Daugiau fantazijos!

Trūkumas: tenka ilgai rinktis, kada „serviruoti“ stalą. Nes jei sugalvosite tai daryti Pasaulio futbolo čempionato metu arba jos mėgstamiausio serialo metu, vargu, ar liksite suprasti. Be to, antroji pusė turi būti ne pedantas ir nesipurtyti vos pamatęs ant grindų netyčia nukritusią uogelę.

Amlua pakeitimas: „Nors vienam vakarui tampkite moterimi vampyre, Lolita, seksualiu liokajumi, vergu – ir jūs nustebsite, kiek dar yra aistros jūsų partnerių širdyje.“

Prie drabužėlio komplekto, kurį galite įsigyti sekso prekių parduotuvėje, būtinai pasirūpinkite ir atitinkama aplinka: maistu, interjeru ir kt.

Trūkumas: yra rizika, kad mylimieji grįžę po sunkios darbo dienos nenorės leistis į jūsų suorganizuotus meilės žaidimus, todėl pasirinkite tam tinkamą laiką.

Aplinkos pakeitimas: „Jūs įpratę užsiimti seksu miegamajame? Išvykite į gamtą, padarykite tai automobilyje ar bent jau virtuvėje!“

Ir iš tikrųjų, atsiminkite pirmuosius draugystės ir meilės metus – kur jūs to tik nedarėte? Bet tikrai atrasite vietų, kur tikrai to nedarėte. Kiek adrenalino kino teatre? O kai uodai gelia į užpakaliukus? O suskaičiavote kiek orgazmų galima patirti automobilyje?

Trūkumas: pripratę prie tylos, ramybės ir komforto sunkiau išvykti kažkur kitur, o svarbiausiai – nugalėti įkyrias mintis apie ekstremalias aplinkybes.

Pridėkite „šio bei to“: „Keiskite savo įpročius miegamajame: jei visuomet tylite, pradėkite kalbėti; jei visuomet šviečia naktinė lemputė – išjunkite ją; pakeiskite pozas – tai irgi pokyčiai.“

Juk tikrai kažko esate dar nebandę ir savo miegamajame: užrištos akys, šilkinės skaros, ledo kubeliai, losjonas masažui, gazuotas vanduo burnoje oralinio sekso metu – originalu ir tikrai prieinama.

Trūkumas: ne visi eksperimentai gali pavykti, tačiau nuotykių tikrai patirsite.

Rytinė mankšta: „Vyro erekcija atsiranda iki penkių kartų per naktį. Ir tuo reikia pasinaudoti!“

Gali būti sunku naktį gaudyti šiuos etapus, tačiau rytinio seanso stenkitės neprarasti. Gali prireikti pasinaudoti ir žadintuvu bei prisižadinti keletą minučių anksčiau jūsų mylimojo. Tačiau šitoks būdas turėtų patikti ir jam, ir jums. Tiesa, nusiteikite, kad šis seansas bus trumpas.

Trūkumas: kartais labai sunku priversti save atsikelti 15 minučių anksčiau. Net ir dėl sekso.

Skaitymas kartu: „Pažiūrėkite kartu „karštus“ žurnalus arba atvirų sekso scenų filmus. O tada patys bandykite tai pakartoti lovoje.“

Jei erotinių filmų peržiūros ar žurnalų skaitymas yra jums įprastas dalykas, tuomet pasitelkite fantaziją ir nupieškite savo brangiausiam erotinius piešinukus, kuriuos jis gali patobulinti. Taip sukursite savo „Kamasutrą“ ir išsakysite kitaip savo poreikius bei fantazijas.

Trūkumas: tik negalvokite, kad jei nemokate piešti, šis patarimas jums netinka. Tai gali būti puikus privalumas!

Nedidelė pertrauka: „Išsiskyrimas aštrina jausmus.“

Sunku ir ginčytis. Jei išsiskyrėte, būtinai priminkite jam apie save įvairiais rašteliais, kaip kad minėta buvo „Klasikoje“: intymios žinutės mobiliajame tikrai primins pirmuosius pasimatymus, kai labai norisi, bet ne visuomet galima. Kai grįš mylimasis, jis bus tikrai ištroškęs jūsų nuo pirštų galiukų iki pakaušio.

Trūkumas: ne visuomet galima paskirti laiką išsiskyrimui.

Atsiskyrimas nuo kūno: „Dauguma laimingai susituokusiųjų yra religingos poros ir ne visuomet užsiima seksu – tai suteikia intymiems santykiams tam tikro žavesio.“

Jei ir nevaikštote į bažnyčią kas sekmadienį, kas gi jums trukdo ieškoti dvasinės ramybės? Kai kuriais tai gali būti seksas pagal tvarkaraštį.

Trūkumas: jei pastebėjote, bet kokie atsisakymai mylėtis, nuteikia nekaip, o kartais tai būna ir įspėjimas apie skyrybas.

Grįžimas prie ištakų: „Po įvairių seksualinių eksperimentų labai malonu grįžti prie įprastų ritualų.“

Ir čia nėra jokių trūkumų. Kaip miela grįžti namo, taip ir malonu grįžti į savo miegamąjį, pasimylėti ta pačia poza ir užmigti apsikabinus. Ir viskas atrodys kaip nauja. Todėl sekso patirtys su patikimu žmogumi yra geros dar ir dėl to, kad visuomet galima grįžti prie patikrintų laiko metodų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
nemoka ivairinti tik zmogai be noro.
labai faina lauke, gamtoj, surengt iskyla, kad ir nakti. mmm niekad nepamirsiu :)
labai geras straipsniukas, kai ka butinai isbandysiu
Naujas komentaras