Kaip palaikyti aistrą bučiuojantis?

 
Su buvusiu partneriu bučiuodavotės per retai, tačiau daugiau senų klaidų kartoti nebenorite? Kaip bučiuotis seksualiai ir aistringai?

Svarbu nevilkti iš paskos skausmingų praeities klaidų, kaip nepakankamo bučiavimosi, ir stengtis iš jų pasimokyti. Kitaip tariant, turite palikti savo bagažą už durų. Jūsų „naujasis vaikinas“ yra naujos perspektyvos. Tikriausiai jis taip pat atkeliavo iš bučinių dykumos ir nerimauja,  kad ta sausra gali pasikartoti.

Pirmas žingsnis: papasakokite savo naujajam vaikinui apie savo polinkį bučiuotis, kad bučiavimasis jums nėra tik sustojimas keliaujant į uždraustąsias teritorijas, bet ir karštas, jaudinantis dalykas. Kitas jūsų žingsnis gali pareikalauti kiek daugiau jėgų: ilgalaikiuose monogaminiuose santykiuose išsivysto blogas įprotis, kuris intymų gyvenimą paverčia rutina. Saugokitės to. Kartą jau tai išgyvenote, neleiskite vėl rastis mechaniškam seksui.

Kaip palaikyti aistrą? Sekso ekspertai tai vadina „glamonių sesija“. Įsivaizduokite, kad grįžtate į 10 klasę, užsileiskite savo mėgstamiausią muzikinį įrašą. Susiraskite sofą. Leiskite bučiniams kurtis lėtai – laipsniška ir temperamentinga evoliucija. Sunkumai: likti pirmoje fazėje. Taip, gali būti kontraintuityvu nuo burnos judėti link pietų, tačiau pareiga yra čia užsibūti, jūsų pirmajame kūniškame akte.

Neapsiribokite vien bučiniais namuose. Bučiuokitės visur (skoningai, žinoma): audroje, alėjoje, kino teatre. Įtraukite ir slapstymosi elementą. O svarbiausia, nešykštėkite bučinių. Kaip jau pasimokėte praeityje, bučiavimasis – tai ne tik paauglių užsiėmimas. Galų gale, iš to galima nuspręsti ir tai, koks meilužis bus jūsų naujasis vaikinas. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras